LG KM900 Arena - obecná diskuze + FAQ

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pit.P 28. 6. 2009 18:14

Mam na vsech stranach kostky sedou. Je to na p... ! :-/
Pit.P
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Shampoo 28. 6. 2009 18:15

No já si myslím, že jen z principu, že vyjde nový FirmWare telefonu, tak je nejlepší ho updatnout, jelikož opravuje mnoho chyb a přidává nové možnosti (obecně). Takže, proč si to nedopřád...

Zabýval se někdo přehrátím např. nového FW - Evrope OPEN na Arenu od VF? Prý je to zatím nejlepší FW...
Shampoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pit.P 28. 6. 2009 19:14

Jo ale kdyz si prehrajes sw tak ti padne zaruka ne? Kdybych dal nastaveni vyrobce myslite ze bych se zbavil nastaveni T-mobile te jejich grafiky? A byla tam cestina?
Pit.P
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Shampoo 28. 6. 2009 20:02

Já vím, že ztratím záruku, o to mi moc nejde, stejně... Pokud se něco stane s telefonem, je to většinou vina uživatele, např. spadne atp. Jen bych chtěl mít ten nejlepší FW, který jde..., když už to přehraju.

Jo ty myslíš, tovární nastavení? Tak s tím nepočítej, to právě musíš nahrát nebrandovaný FW.
Shampoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsot 28. 6. 2009 20:12

Prosím poraďte od začatku mi nejede Google maps a to mám přepnuté na A-GPS, když chci planovat trasy atd. tak všechno dobře tahá z netu ale prostě Moje poloha nefunguje:)Nevíte co s tím? Díky
FABIA II - černá s bílou střechou, sport výbava :)
xsot
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobr (novy) 28. 6. 2009 22:15

a máme nové LG PCSuite III_v3.2.7.20090619 !
Bobr (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod FeryCZ 28. 6. 2009 23:51

Ahoj tak se mi u bratranka povedla aktualizace s/w na KM900AT_V10m je to nejnovejsi verze?Zna nekdo jaky to ma zmeny?Jaky mate vy s/w?
FeryCZ
Junior

Odeslat příspěvekod 2mike 29. 6. 2009 06:15

Tak co znamená zkratka s/w vážně netuším, (:D)
ale co se firmwaru týče tak mám zatím pořád přednahraný KM900AT_V10j -
jak píše ProdavacMobilu, zatím nemám důvod updatovat. Mobil běží jak má, akorát bych zbytečně přišel o záruku.

Nové LG PCSuite mě opravdu moc nevzrušilo, protože mi příjde zbytečné a nepraktické. Já si vystačím s módem Mass Storage ;)
2mike
Junior

Odeslat příspěvekod Pit.P 29. 6. 2009 08:01

Ja mam firmware KM900AT_v10g Jaky je v nem rozdil od ostatnich? Zeby byl nejblbejsi? :-D
Pit.P
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anlie 29. 6. 2009 09:03

2mike píše:Tak co znamená zkratka s/w vážně netuším, (:D)
ale co se firmwaru týče tak mám zatím pořád přednahraný KM900AT_V10j -
jak píše ProdavacMobilu, zatím nemám důvod updatovat. Mobil běží jak má, akorát bych zbytečně přišel o záruku.


Jak přišel o záruku? Když si nechám automaticky aktualizovat sw přes oficiální stránky LG? :shock: Neděs!
Já si třeba nový sw nahrála už druhý den a to z jednoduchého důvodu - nešli mi přetáčet písničky a dost mi to vadilo - nový sw to vyřešil.
Anlie
Junior

Odeslat příspěvekod brodequin 29. 6. 2009 09:18

Tenkrát jsem tady resil nastaveni GPS, potazmo Google Maps. Mel jsem s tim plno strasti ale nakonec jsem na to prisel. Nedavno jsem si delal reset telefonu a opet mi to nejede ]:-< Najde mi to polohu nekde v Indii!!
Proto prosím někoho, komu šlape Google Maps a třeba i Amaze či TrekBuddy, ať sem napise nastavení telefonu...a to konkrétně tyto body:
1) Připojení/přístupové body - zde bude předpokládám "internet" - v jakém má být nastavení? (Nosič/Ověření/APN)
2) Připojení/Profily internetu - zde má byt zrejme nami vytvoreny pristupovy bod "internet"
3) Připojení/Typ systému GPS - Režim Assisted GPS asi
4) Připojení/Nastavení prohlížeče - tam jsou pouze dvě možnosti - Vodafone a Wifi, ale s GPS to nema zrejme nic spolecneho?
5) Připojení/Java - zde opět nastaven profil "internet"?
- je mozne ze toho bude vic co se ma nastavit... dopiste co se tedy jeste nastavuje.

Vše mam nastaveno tak jak to tu pisu. A stejne to nefachá. Nevim co delam spatne zase. Kdyby mel nekdo tedy cas popsat tyto body, bylo by to dobre... myslim ze tech dotazu ohledne GPS aplikace a fungovani je tu vic nez dost ale zatim tu neni zcela korektni a uplna rada jak vse nastavit. Diky moc.
brodequin
Junior

Odeslat příspěvekod Bobr (novy) 29. 6. 2009 10:37

4) Připojení/Nastavení prohlížeče -vytvoř bod Internet a zaškrtni ! To ti tam schází.
1) GPRS,žádné,Internet
2) ano
3) ano
5) ano
Bobr (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod brodequin 29. 6. 2009 11:32

Bobr (novy) píše:4) Připojení/Nastavení prohlížeče -vytvoř bod Internet a zaškrtni ! To ti tam schází.
1) GPRS,žádné,Internet
2) ano
3) ano
5) ano



To s tim myslim nema nic spolecneho. Teda minule jsem tam nic nedaval kdyz mi to slo. navic sice pojmenuju novy profil "internet" ale chce to po me domovskou stranku kde nevim co dat... jak to mas nastaveny ty?
brodequin
Junior

Odeslat příspěvekod Pit.P 29. 6. 2009 11:35

Pit.P píše:Ja mam firmware KM900AT_v10g Jaky je v nem rozdil od ostatnich? Zeby byl nejblbejsi? :-D


Ktery firmware je tedy nejnovejsi a sw nejlepsi. Prosim napiste to nekdo kdo to zkousel. Dik
Popripade nejaky odkaz kde si to muzu stahnout a nahodit do telefonku.
Pit.P
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Shampoo 29. 6. 2009 11:48

Já jsem zatím žádný FW nezkoušel, ale nejlepší dle zahraničních fór je Evrope Open - V10B_02, který je nejpíš, myslím si já, od LG.
Problém je jen v tom, že když máš telefon od operátora, tak se nedá přehrát FW na tuhle verzi automaticky, ale musíš manuálně, čímž ztrácíš záruku, ale snad by se nic stát nemělo.

Proto se ptám, už to někdo přehrál manuálně, tedy přes soubor .kdz?

Seznam nejnovějších FW:
http://www.mylgarena.com/index.php?topic=335.0
Shampoo
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků