Rodicovska kontrola hlasenia

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod matiu 26. 10. 2011 14:21

Dobry den ja by som sa chcel opytat nieco ohladom Rodicovskej kontroly ma niekto s tim skusenosty ? Lebo ja som si to chcel nastavit na druhy ucet lenze ked nastavim programy ktore sa mozu spustat a ktore nie tak po prihlaseni na ucet s rodicovsku kontrolu mi nabehnu strasne vela hlaseni ze rodicovska kontrola zablokovala tento program a tam mi rozpise ktore ako sa to da vypnut prosim ? :(
matiu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 27. 10. 2011 06:44

To jsi nastavil zcela chybně.
V okně Application Restriction po zvolení
„%USER% can only use a the programs I allow“
se objeví všechny programy, které se automaticky spouští po startu.
Načež připadají v úvahu dvě smysluplné možnosti:
1) x Check All = povolit vše
2) nebo ukončit Parental Controls bez uložení a v registru zakázat spouštění příslušných programů pro účet %USER%.
Poté znovu spustit Parental Controls, zvolit Application Restriction a dále viz (1).
Pokud potřebuješ povolit nějaký program, který se nespouští automaticky, použij tlačítko Browse. Ostatní programy nebude možno spustit v daném účtu.
Prostuduj si:
http://windows.microsoft.com/en-US/wind ... c-programs
Nezapomeň to vyzkoušet v daném účtu, jinak zjistíš, že je to pro daného %USER% naprosto nepoužitelné.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matiu 27. 10. 2011 10:22

Pockaj lebo som s toho troska saleny mozes mi to nejak podrobnejsie vysvetlit ak budes tak dobry lebo chapem tomu zaciatku ja som to spravil tak ze ja som nastavil ucet bol free pristup ma kazdy dal som povolit alebo zakazat programy a tam som vybral ktore budu povolene tak tie som zaskrtol ale ked som sa pripojil na ten ucet tak mi potom nabehly kopu tabulky ze ktore programy su zablokovane a tam ich naskocilo pomerne vela cca 5 som oznacil ako povolene a cca 15 mi nabehlo ze boly zakazane a ja nechcem aby mi vybehovalo to hlasenie ja viem ze su zablokovane ale chcem aby mi nehlasilo nic
matiu
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků