Sociální síť, která Vám platí!

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zajemceotsu 29. 5. 2015 18:51

Za první 3 dny jsem vydělal první cent :tleskani
Strávený čas: cca 1,5 hodiny. Super hodinová mzda :hm
zajemceotsu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guru jára 29. 5. 2015 20:21

Je to ale porad vic, nez bys ziskal za hodinu a pul na facebooku.
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 5. 2015 20:49

Tak co víš kdo kolik vydělá díky Facebooku. A musí být vše o vydělávání peněz? Já kvůli vydělávání peněz jsem zaměstnán a ve zbytku času si chci užít čas podle sebe. A hodně lidí Facebook dokáže dobře pobavit.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod guru jára 30. 5. 2015 05:15

Jasne, kdo je pedofil, bavi se s detmi na facebooku. 8-P
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vilik 30. 5. 2015 07:57

zajemceotsu píše:Za první 3 dny jsem vydělal první cent :tleskani
Strávený čas: cca 1,5 hodiny. Super hodinová mzda :hm

Spamere, ty sis založil další účet a teď tu budeš onanovat na svoji sebechválou? 8-D
vilik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinVe 1. 6. 2015 16:01

to snad není pravda, další pade v pytli, tipoval jsem myšpulína a kolega, ne ne, to bude vilda, ten je jasnej, no jo, a je to tady 8-D

jinak bych zopakoval, co už jsem tady psal, když jsem si projížděl tady MLM fórum:

TSU je jediný MLM, co fugnuje. Je to zdarma, žádné vstupní poplatky, stačí používat síť jako FB, nedívat se na peníze, ono to nějak naskáče. Já mám teda dva účty, jeden zkušební a jeden ofišl. Celkově už mám cca 50$, naneštěstí jsem to vše poslal na charitu, damn it, jsem to ale sobec.

A na závěr bych dodal Facebook sux.

A teď všichni čekáme na další vtipné komenty, vildo pojď :) (p.s. už se nesázím)

-- 1. 6. 2015 17:07 --

zajemceotsu píše:Za první 3 dny jsem vydělal první cent :tleskani
Strávený čas: cca 1,5 hodiny. Super hodinová mzda :hm


stačí mít jen 10 aktivních přátel na pár dolarů, Češi jsou spíš kverulanti než inovativci, cesta Tsu v ČR nebude lehká, ale jak psal PascalN na Tsu, připravují se další upgrady, tak uvidíme.
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinVe 10. 6. 2015 12:21

je tu nějak mrtvo..tak je čas na Tsu update:

Momentálně probíhá charitativní sbírka Tsu Madness. Jsou 4 skupiny nejaktivnějších větví a lidi volí nejoblíbenější uživatele. Výherce bere vše a zvolí nějakou charitu, kam peníze půjdou. Zatím se vybralo přes 500$.

A ještě připojuji screen 50cent a Jon Kopaloff a počet jejich followers. Jestli někdo říká, že je Tsu scam, tak je 50cent asi taky scam... :-D

+ jedno poděkování od jednoho fondu :tleskani
Přílohy
jour.jpg
k3.jpg
k.jpg
Jon Kopaloff
curt.jpg
50cent - Curtis Jackson na TSU
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirxu 18. 6. 2015 13:33

MartinVe: kolik jsi na tom skutečně vydělal? pochlubíš se...výdělek myslím peníze, které se ti připsaly na skutečný účet:)
jirxu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartinVe 29. 6. 2015 12:24

Zdravím!
Už jsem tady psal, že se pohybuju kolem 50$, všechno jsem dal na charitu. Tsu jsem testoval pár měsíců, zdá se mi to dobrý, tak jsem se pustil do propagace. Jinak pokud chcete vidět nějaký důkazy o platbách, jděte na můj jednoduchý blog, je tam toho až až. Dnes budu opět přidávat nové články o výplatách.

Kdo o Tsu pochybuje, to se nedá nic dělat, snažím se předkládat relevantní údaje, protože český národ je hodně stereotypní, tak to platí u všeho, ale co mají Češi nejraději, tak to jsou slevy, to jsou schopný jet přes půl města, aby si koupili mléko o korunu levněji. :oboze

Můj blog http://socialni-sit-tsu.webnode.cz/
Tsu profil http://www.tsu.co/martinve
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirxu 3. 7. 2015 10:50

takže jste nevydělal nic...:))


"Kdo o Tsu pochybuje, to se nedá nic dělat, snažím se předkládat relevantní údaje, protože český národ je hodně stereotypní, tak to platí u všeho, ale co mají Češi nejraději, tak to jsou slevy, to jsou schopný jet přes půl města, aby si koupili mléko o korunu levněji. :oboze "

porad stejny manipulativni reci dokola...ale nevydelal jste nic, i když je to zázračný systém...:D
jirxu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartinVe 3. 7. 2015 11:54

moje kamarádka už vydělala, to mi snad bohatě stačí, abych tomu věřil :D

ještě jednou viz můj blog a screeny

zakladatel sítě několikrát v televizi

kdyby to nebyla pravda, tak mi kamarádka lhala, všichni, kteří zveřejňují své výplaty, tak si to vymysleli, televize lhaly, charity, které mají oficální weby a normálně fungují, tak lhaly --- no teda nevím, jestli je tohle všechno možný, to by byla lež tisíciletí :hm

No, když to tak pozoruju, nebudu dávat všechno na charity, abych pak mohl ukázat moji vlastní výplatu, jinak mi to asi nikdo neuvěří, i když důkazů je až až, vzhledem k tomu, že mám 1$/den, tak to bude trochu trvat, i přes to, kdo váhá, o nic nepřijde, protože Tsu je teprve na startu. ;-)

Do té doby dál můžete krmit Facebook, Mark Zuckerberg bude happy :)
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 3. 7. 2015 12:34

Jasně, to že je někdo v televizi je 100% záruka, že mluví pravdu :D :D :D Napiš ještě něco, ale radši až zítra, dneska už jsem se nasmál dost :D

Když už jsme u těch lží, třeba jedna zjevná lež (nebo minimálně hodně zavádějící tvrzení, ale spíš se přikláním k té lži) je obsažená už v tvém úvodním postu.

Ostatně, každý kdo trochu rozumí ekonomii a nemá úplně vymytý mozek docela rychle přijde na to, že tohle nemůže fungovat a proč. ;)
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod MartinVe 3. 7. 2015 13:28

kdo nemá úplně vymytý mozek, tak může přijít na cokoliv, člověk, se zdravým mozkem to chápe,

btw. je to asi všechno fake, kdo poslal kamarádce peníze na paypal? Asi nějaký vtipálek se jménem Tsu Llc, jen tak ji poslal 200$, to bude nějakej fake, pak taky nechápu, jak si kamarádka tyhle peníze poslala na účet a koupila si nějaký hadry, platila kartou, takže ty peníze nikdy neviděla, to oblečení, který za to má, to je jen přelud, všechno je to vlastně fake, aha :hm

Jak říkám, ozvu se, až budu mít peníze na paypalu.
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 3. 7. 2015 14:07

Asi mám málo poškozený mozek, ale tu první větu fakt nepobírám.

Jediný kdo tu tvrdí že je všechno fake jsi ty ;)

Samozřejmě podstatou takovýchhle věcí je, že _někdo_ peníze dostane, jinak by lidi neuvěřili, že "to" funguje :)

I když Tsu není klasická pyramida, jen zvolili trochu netradiční marketing (něco jako když mBank rozdává pětistovky). Nicméně ten model je dlouhodobě/s počtem nárůstu uživatelů neudržitelný.
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod MartinVe 3. 7. 2015 14:15

ano, někdo peníze dostane, u Tsu 90% ad revenues uživatelé, u fb 100% Mark Zuckerberg a spol.

takže pokud fb bere milardy nebo desítky miliard korun ročně díky ad revenues, respektive díky aktivním lidem na fb (kdo se na fb připojí jedou za měsíc, tak Markovi vydělá jednu velkou nulu), proč by Tsu tyhle peníze brát nemohla a proč by nemohla 90% dát uživatelům...

Navíc peníze plynou za views, člověk ani nemusí vytvářet síť, ale je to lepší

Jak říkám, ozvu se, až budu mít peníze na paypalu.
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků