Pure Leverage

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kinu 1. 8. 2013 21:42

Pure Leverage je partnerský program, který poskytuje svým zaregistrovaným uživatelům balíček nástrojů, které jim velmi pomohou při dosahování velkých zisků.

K poskytnutým nástrojům patří:
1) Blog (kompletně připravený, stačí jen psát články)
2) Autoresponder (automatický emailový odpovídač)
3) Webinář, video hosting a software pro nahrávání
4) Video-email

Pure Leverage nabízí jedinečnou možnost se připojit pouze za 1 USD (20 Kč) na 7 dní! Poté se sami můžete rozhodnout, jestli s námi chcete pokračovat.

Co se týče výdělků, tak za každého člena, který se připojí, dostanete první měsíc 100%! (cca. 500 Kč). Další měsíce to je vždy 50% z osobně zaregistrovaných (250 Kč) + 50% z výdělku jejich registrovaných. A tento příjem už máte napořád.

Skvělé na tom je to, že máte 30 denní garanci vrácení peněz. To znamená, že pokud nic nevyděláte do 30 dní, dostanete všechny své peníze bez otázek zpět!
Proč tohle firma nabízí? Protože si je jistá, že vyděláte!

Vyplňte svůj email a obratem vám na něj příjdou informace o této skvělé příležitosti

Vyplněním svého emailu se k ničemu nezavazujete, nikam se neregistrujete, ani nevstupujete do systému.
kinu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ivo_2 1. 8. 2013 22:42

Do letní školy štěstí přišlo málo lidí ?
Naposledy upravil ivo_2 dne 1. 8. 2013 23:43, celkově upraveno 1
ivo_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 1. 8. 2013 23:25

Me se libi, jak se tyhle firmy snazi nabizet neco, co je jinak pro vsechny zadarmo a mysli si, ze nejakej zoufalec snad bude platit za to, ze si muze rozjet vlastni blogisek.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod galan.marten 2. 8. 2013 00:53

Negři ti na Pure Leverage se*rou http://www.youtube.com/watch?v=C4NQjNWDJf4 A to je stěžejní informace pro kvalifikované rozhodnutí.

-- 2. 8. 2013 02:08 --

S474N píše:Me se libi, jak se tyhle firmy snazi nabizet neco, co je jinak pro vsechny zadarmo a mysli si, ze nejakej zoufalec snad bude platit za to, ze si muze rozjet vlastni blogisek.


Zrovna ty dobře víš, že průměrní lidi budou vždy hledat instantní cestu ke štěstí. I kdyby je to mělo zabít. Prostě je pro ně zajímavější možnost "okamžitého úspěchu", než pouhá představa (ne skutečné uvědomění se vším všudy), že na změně svýho života budou muset doslova dřít jehovavíkolik roků.

Tento týden jsem nějak kápl na Panteru, nikdy jsem je moc neposlouchal. Proto jsem docela koukal, že fungovali od roku 1981, než se v roce 1990 stali slavnými. Lhůta 9 let (navíc negarantovaná) je pro obyčejnýho zoufalce naprosto neakceptovatelná.
galan.marten
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mariner 2. 8. 2013 13:47

No to je ale fajn letecká společnost ;-) Já ty popisy a linky snad začnu sbírat, abych měl na čem ukazovat dětem, čemu se mají vyhýbat hodně širokým obloukem.
mariner
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 10. 8. 2013 15:54

Kolik stojí tahle letenka do pekel?
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků