POradte pls, ktery z techto typu vzit....

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lamps 23. 10. 2010 10:47

Zdravim vsechny, mohli byste mi prosim poradit jakou navigaci zvolit? Vybiram pro znamyho navigaci - rozpocet ma 3000 Kc. Pozadavky jsou spise na mapy a kompaktni ovladani-i bez zbytecnych blbosti, jako prehravac videi, BT atd... (jelikoz se nak extra nekamaradi s pc :-)), navic denne tu navigaci pouzivat taky nebude ) Procital jsem tyto fora a koukal jsem na nektery typy, tyto mi padly do oka a rozhoduji se mezi nimi.

1) Garmin nuvi 255w
2) Prestigio GeoVision 5120
3) TomTom START 2 IQR Europe

Nejvic me zaujal ten Garmin (navic i pro to ze par lidi s Garminem znam a neslysel jsem proti teto znacne nic negativniho). Co sem z nekterych for pochopil tak napr. majitele TomTomu hani Garminy nebo naopak, takze klasika. Jen me zajima Vas nazor, popripade vybrat neco jinyho ???
Jelikoze nejvetsim adeptem je GARMIN:
Jeste k tomu Garminu, cetl jsem ze nema fci IQ Routes a HD Traffic, je to velky minus??? Vyplati se vubec navigace s temito funkcemi?

Vsem za nazory DEKUJU ;-)
Lamps
Uživatel

Odeslat příspěvekod Marek.P 23. 10. 2010 16:28

Marek.P
Uživatel

Odeslat příspěvekod Romstar 25. 10. 2010 08:33

Zdravím, Garmin nuvi 255W je dobrá, ale starší spíše bych kouknul na 1350tku která umí vytáhnout čísla popisná z Evropské mapy a nemusí se dohrávat samostatná mapa s těmito adresami.
Oproti 255W umí sice jen jeden průjezdní bod, ale asi nebude problém.
Také je oproti 255 rychlejší v reakcích a má tuším 4GB vnitřní paměť.
Má také řazení do pruhů.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lamps 25. 10. 2010 12:54

Ty jo, diky za radu, ta 1350 me opravdu nadchla, ma navic par dalsich funci, ktere 255 nema. Diky za tip, asi pujdu do tyhle ;)
Lamps
Uživatel

Odeslat příspěvekod Lamps 26. 10. 2010 16:17

tak opet jsem na vazkach, 1350 neumi vice prujezdovych bodu ? + jeste jsem nikde nenasel, jestli behem jizdy ukazuje vzdalenost a cas do cile, ja uz nevim...

edit: tak behem jizdy vzdalenost do cile a cas do cile ukazuje, jen ten 1 prujezdni bod mi dela vrasky, ikdyz mozna ze to znamej ani nevyuzije...
Naposledy upravil Lamps dne 26. 10. 2010 23:35, celkově upraveno 1
Lamps
Uživatel

Odeslat příspěvekod Marek.P 26. 10. 2010 19:57

Navigon umi prujezdni body,ukazuje cas i km. do cile a ma moznost si vybrat z 3 tras do jednoho cile.
Marek.P
Uživatel

Odeslat příspěvekod warhead_cz 27. 10. 2010 07:21

Je to tak, G. ma neomezene bodu az od 1490 vejs
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lamps 27. 10. 2010 13:41

Take jsem koukal na gps znacky NAVON, ale nic o ty znacce nevim stoji za neco? (koukal jsem na Navon 480C), porad nejak procitam a vaham co vybrat...
Lamps
Uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků