Dům

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Pietru 29. 11. 2012 13:12

Dobrý den,
jsem tady poprvé a chybí mi mezi fóry téma dům, ev. bydlení. Je to záměr, nebo o to nebyl zájem?
Děkuji.
Klid a rozvaha vede k řešení.
Pietru
Uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 30. 11. 2012 13:16

Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel

Odeslat příspěvekod Pietru 1. 12. 2012 23:47

děkuji za odkaz,
procházel jsem si jednotlivá fóra a zaměřil se na strukturu superfora a pochopil jsem, proč jsem bydlení nenašel. Musel bych přes finance, což mi připadá nelogické. Čekal bych bydlení jako samostatné fórum v rámci SuperFóra s jednotlivými částmi -než začneme stavět, stavíme, vybavujeme-zařizujeme,údržba,rekonstrukce,
podobně ve fóru O životě je fórum zábava, což bych čekal jako jedno z hlavních fór SuperFóra a hry a další formy zábavy jako jeho součást. Do dneška jsem žádná fóra nenavštěvoval a jak jsem pochopil, SuperFórum je zastřešení dříve samostatně existujícívh diskuzních fór, která se samostatně vyvíjela a vytvářela vlastní strukturu.Tak ještě jednou děkuji a už snad vím, jak se v SuperFóru orientovat, abych se mohl zapojit.

P.S.
Já tam vidím čertici nahoře bez
Klid a rozvaha vede k řešení.
Pietru
Uživatel

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 12. 2012 11:45

I mne to připadá tak trochu nelogické. Osobně bych diskuze ohledně bydlení asi příliš nehledal v rámci fóra FinExpert které je asi spíše zaměřené na peníze a finanční záležitosti. Občas mám dojem, že asi ne všichni uvažujeme stejně logicky a nebo některých nějaká logika vůbec nezajímá.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Uživatel