Co je s FinExpert?

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 11. 2012 19:54

Zajímalo by mne co se děje s fórem FinExpert. Nějak to cele dost blbne ve všech prohlížečích (Firefox, Google Chrome, IE). Pouze v IE to trochu jde, ale ne zcela tak jak by mělo.
Přílohy
FinExpert.jpg
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Uživatel

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 11. 2012 06:17

Hlásím stejný problém, navíc v hlavičce se mi ukazuje:
phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 243: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 243: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to finexpert.e15.cz:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution)
php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution (0)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3858: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3278)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3860: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3278)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3861: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3278)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3862: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3278)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Uživatel

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 11. 2012 08:09

To [phpBB Debug] se mi tam samozřejmě zobrazuje taky.

-- 25.11.2012, 9:03:39 --

Patriku ty jsi tam na tom FinExpertu Administrátor a tak by jsi snad mohl vědět o co se jedná a řešit to. Možná by jsi si to měl nahlásit především sám sebe.
vlazy
Uživatel

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 11. 2012 10:31

To není věc Finexpertu, dělá to i jinde http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.p ... b3043b63d4

-- 25. 11. 2012 10:31 --

To není věc Finexpertu, dělá to i jinde http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.p ... b3043b63d4
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Uživatel

Odeslat příspěvekod ivo_2 25. 11. 2012 10:37

Tak už sem myslel ,že se začaly rozdávat bany. Nebo že mám vira v pc. Dělá mě to to samé v IE,Chrome,Mozille .
ivo_2
Uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 25. 11. 2012 10:38

Jo, už jsem to také párkrát viděl.
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 11. 2012 17:01

Tak vypadá, že už je to asi opravené. Vše se mi už zobrazuje ve Firefoxu, Google Chrome a IE tak jak předtím, tak snad to už tak zůstane.
vlazy
Uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 25. 11. 2012 19:30

Problém byl vyřešen. Jedeme dál :-)
S pozdravem MgX
MgX
ADM