Mobilní aplikace SuperFórum.cz pro Android

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Zelych 28. 7. 2012 10:22

To ano, ale v "Moje" spousta polozek, do kterych jsem kdy napsal a treba me uz nezajimaji, ale bohuzel se jich nejde zbavit.
Jeste bych mel takovy postreh. Mam za to, ze ve stare verzi, pokud jsem na prispevku podrzel prst, tak se bublina s nabidkou ukazala pres celou šířku displeje, v nove verzi je asi tato šířka bubliny nastavena na pevno, a musi se jejim obsahem posouvat, coz mi neprijde uplne ergonomicke.
Obrázek
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 28. 7. 2012 15:11

Zelych píše:To ano, ale v "Moje" spousta polozek, do kterych jsem kdy napsal a treba me uz nezajimaji, ale bohuzel se jich nejde zbavit.

A tak to taky má být - je to ta samá funkce jako zde na plnohodnotné verzi "Vaše příspěvky" nahoře na každém fóru...takže z logiky věci se ani ty témata z toho přehledu nijak odstranit nedají :)
jannnn
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 29. 7. 2012 13:19

To oříznutí vypadá na zradu androida 4.0. U mě na 2.3 tohle nedělá. Ale pokusim se to opravit.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 31. 8. 2012 00:14

Mel bych jeste jednu takovou prosbu do pristi verze. Bylo by dobre, kdyby aplikace umela rozeznat zpusob jejiho ukonceni, jestli ji ukoncil uzivatel, nebo jestli byla ukoncena systemem pro uvolneni pameti.
Celkem mi totiz vadi, kdyz mam rozectene nejake vlakno, prijde mi mail, stahnu roletku, otevru mail, pripadne odkaz v nem, po vyrizeni mailu se chci vratit ke cteni, ale bohuzel jsem na hlavni obrazovce, a nejhorsi to je kdyz jsem mel otevrene tema, ktere bylo nekde hluboko zahrabane, to uz je pak temer bez sance ho znovu najit.
Pokud by to neslo automaticky, tak alespon pridat zalozku s historii navstivenych prispevku, resp. stranek na ktere jsem byl naposledy.
Bylo by neco takoveho mozne zakomponovat do pristi verze?
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 2. 9. 2012 19:12

V další verzi jsem měl jen plány fixnout nějaké bugy + přidal jsem ten výběr aktivní záložky po startu aplikace.

Ale nad tímto chováním jsem už také přemýšlel, jelikož se to na mém SGS objevuje taky. Takže v nadcházejících verzích se pokusím něco vymyslet.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xeflex 14. 9. 2012 21:11

Chtěl jsem se zeptat jak komunikujete (předáváte data) z PhpBB Fóra do aplikace na Androidu (JAVA) pokud to není tajné ? Děkuji za odpověď.
xeflex
Uživatel

Odeslat příspěvekod christian 15. 9. 2012 14:37

Pomocí XMLRPC.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 1. 4. 2013 12:03

Takže po dlouhé době tu máme další aktualizaci:

Verze 2.0.1:

  • Kvůli hlášeným problémům byla odstraněna možnost přihlásit se k fóru
  • Odstraněna možnost zakládat témata a příspěvky a navazující sledovací funkce
  • Kvůli velké datové náročnosti byla odstraněna možnost načítání obrázků
  • Nelze si prohlížet SZ a už vůbec ne na ně odpovídat :)
  • Přidán nový růžový skin
  • Upraveny grafické prvky, aby se to nedalo vůbec používat na tabletech
  • Přidána spousta reklamy, včetně otravných notifikací do lišty

Ke stažení zde: Verze 2.0.1

Poznámka: Současné verze budou kompletně zablokovány.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 4. 2013 12:09

Za ten růžovoučký skin mocinky děkuji, je super.
myšpulín
Uživatel

Odeslat příspěvekod christian 1. 4. 2013 19:35

Už je to tam ofiko...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 1. 6. 2013 16:12

podekovat autorovi muzu tady?
Dik parada vyuzivam rad :D

jako rejpal, dal jsem svetly skin a pozadi jsem mel svetle sedive a text bilej...
v tmavem skinu je to OK
TDI DSG
Jean ViC
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 1. 6. 2013 20:27

A to i po dalším startu aplikace? A kde konkrétně to bylo?
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 5. 6. 2013 14:24

pravda je potreba zmenit vzhled a vypnout aplikaci...
jinak to vypada takhle:
Obrázek
TDI DSG
Jean ViC
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 5. 6. 2013 14:25

Jasně. Já to tam nikde neuvedl, ale ten restart aplikace je prozatím nutný.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 25. 7. 2013 07:21

Aplikace super, ale dost mě tam chybí možnost zadat číslo stránky u obsahově rozsáhlých diskuzí. Posun o stránku nebo na konce nestačí.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků