Mobilní aplikace SuperFórum.cz pro Android

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod christian 12. 1. 2016 17:52

Jo ale na to slouží v menu položka Poslední příspěvky.

To co popisuješ je na procházení struktury fóra..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod osobne2 12. 1. 2016 17:57

Jo uz jsem to nasel, sorry, ono se to nenastavuje v nastaveni jako ve stare verzi.
Obrázek
osobne2
Uživatel

Odeslat příspěvekod christian 12. 1. 2016 17:58

Ale je to i dobrá připomínka, že by to tam mohlo být..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod osobne2 12. 1. 2016 18:05

Ale kdyz uz to je v tom levem Menu, tak to staci, jen jsem se v tom nezorientoval, kdyz se Nastaveni aplikace otvira vpravo nahore. Mozna by se melo Nastaveni aplikace otvirat take z leveho Menu.
osobne2
Uživatel

Odeslat příspěvekod christian 12. 1. 2016 18:08

Také jsem nad tím přemýšlel, že tam to bude lepší..
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod osobne2 12. 1. 2016 18:15

Bylo by to takove intuitivnejsi. Takhle kdyz jsem volbu Nastaveni aplikace nalezl vpravo nahore, tak me ani nenapadla moznost hledat vlevo nejake dalsi Menu.

A jeste by to chtelo, aby si aplikace pamatovala pri pristim spusteni posledni volbu zpusobu prohlizeni fora. Tedy aby si pamatovala, ze chci radit temata podle posledni aktualizace (volba Posledni prospevky v levem Menu). Protoze kdyz aplikaci uzavru a spustim znova, tak prochazi forum podle sekci a podsekci i kdyz jsem pred uzavrenim aplikace mel nastavenu v levem Menu volbu Posledni prispevky.
osobne2
Uživatel

Odeslat příspěvekod RoSch 12. 1. 2016 21:07

christian píše:Tak jo.

Prvních 10% šťastlivců by mělo obdržet novou verzi :)

Budu se těšit na váš feedback..

... a těch zbylých 90% si to může vyzkoušet kdy... cca? ;-)
Apple iPhone 11 Pro 256GB/Space Grey | iOS 13.3.1 || Apple Watch Series 5 Nike 44mm/Black | watchOS 6.1.2 || Apple AirPods Pro
SONY Xperia™ Z1 Compact D5503 | FW: 5.1.1 - 14.6.A.1.236 || SONY MDR-10RC + MDR-EX90LP
RoSch
Uživatel

Odeslat příspěvekod christian 13. 1. 2016 10:17

Uvidím podle feedbacku a crash reportů. Ale plán je tak do konce týdne. Zatím je to na 20%. Další je už jen 50% a pak všichni :)
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod MgX 15. 1. 2016 22:18

Sliboval, ale nakonec se na nás vykašlal. Snad se stav změní po masivnějším nástupu 10.

:-)
MgX
ADM

Odeslat příspěvekod opasino 15. 1. 2016 22:35

Ovšem jestli někdy přijde.
opasino
MOD

Odeslat příspěvekod christian 16. 1. 2016 11:20

Fíla píše:Ahoj, je v plánu i aplikace pro WP/WM 10? Nedávno jsem koupil Lumii 640, tak se ptám. :)

Uvidíme, co s tím MS plánuje.

Bude ale iOS verze :))
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod osobne2 25. 1. 2016 11:59

Dik za novou verzi, hlavne za moznost nastaveni vychoziho zpusobu prohlizeni fora "posledni prispevky".
osobne2
Uživatel

Odeslat příspěvekod christian 25. 1. 2016 12:06

:) Měli by ji už mít všichni..
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Lexx 25. 1. 2016 12:59

První dojem - je to moc dobrý ;-) Co takhle u rychlé odpovědi nahradit tu ikonu vlevo ikonou pro výběr smajlů?
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Uživatel

Odeslat příspěvekod christian 25. 1. 2016 13:20

No mě spíš napadlo to celé nahradit (rychlou odpověď a formulář na odesílání postu) odesíláním postů jako je v Google+ aplikaci..
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka