Vyzkoušejte novou mobilní verzi fóra

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 3. 9. 2010 10:44

Mám další problém. :mrgreen:
Pokaždé když se snažím přes tu spodní roletku dostat do jiného fóra (jiným způsobem to ani nejde), fórum mi ukáže záda.

Odeslat příspěvekod Rop 5. 9. 2010 09:29

Lama Rop - HTC Touch Pro 2 - Opera Mobile 10.00

1. i se širokým displayem je superforum širší ...
P9052137.JPG

P9052138.JPG

Nešlo by tedy udělat nastavení, aby si každý mohl nastavit alespoň šířku fora v pixelech?

2. písmo mám nechutně velký (což trochu souvisí s prvním bodem - menší forum, menší písmo) ...
P9052139.JPG

Takže nešlo by nastavit velikost písma?

Pokud to nějak vyřešit jde tak mě nekamenujte, ale já to nenašel ...

Díky
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Uživatel

Odeslat příspěvekod obluda zelená 5. 9. 2010 21:31

Rop: V tvém případě bych si určitě aktivoval klasickou verzi, myslím, že tak velkém displeji by byla lepší.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Uživatel

Odeslat příspěvekod Rop 6. 9. 2010 10:10

To asi ano ... ale zase je to více přenesených dat a kdo na to má čekat ... :lol:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Uživatel

Odeslat příspěvekod audis 6. 9. 2010 21:55

miho píše:
audis píše:doporucuji mobilni prohlizece pro Wm vyjmout ze seznamu presmerovani na mobilni verzi a necht se linkuji na plnou pocitacovou verzi. prinasi to vic diskomfortu nez uzitkku. zejmena pri otevreni odkazu z emailu. cili opera mobile vsechny verze, netfrontbrowser aj.

Kazdy si ma v profilu moznost presmerovani vypnout.

Majkl píše:Nelze vyhovět? To by mě zajímalo, jak to dělají jiné weby... O:-)

Nevim. Pokud jde o velikost pisma, tak pokud meji nekde vetsi nez tady tak to nevyhovi zase mne => vsem nevyhovi :-)

aha. zkusím najít. děkuji.

jinak já také na HTC touch pro2 při edge nepozoruju rozdíl v rychlosti načítání mobilní a standartní verze a mobilní je širší a obtěžuje a omezuje.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Uživatel

Odeslat příspěvekod Casial 8. 9. 2010 00:00

Mne ta mobilni verze prijde hrozne neprehledna a oskliva - prvni co vzdycky hledam je link na klasicke zobrazeni (iPad). Pravdou je, ze pro mobily je to i pres svoji osklivost asi funkcnejsi reseni... Ale na te graficke uprave bych zkusil jeste zapracovat...
OnePlus 3@Odorik&Vodafone
♫: Denon DCD-1500AE•Vincent KHV-1pre•Fireaudio ILTW•ZeroDAC+HiFace2•marantz PM-630•AKG K701•Behringer Truth B2031P || SansaClip+FischerDBA-02mk.II, FioX3+UE900
Casial
Uživatel

Odeslat příspěvekod TuKE 8. 9. 2010 07:06

mobilna verzia na x10 mini vyzera fajn, ale fora s tapatalk su imo komfortnejsie
TuKE
Uživatel

Odeslat příspěvekod miho 8. 9. 2010 11:03

Casial píše:prvni co vzdycky hledam je link na klasicke zobrazeni (iPad).

Neni treba pokazde hledat, staci jednou nastavit v uzivatelskem profilu :-)
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod CHiP 8. 9. 2010 19:56

nejaky bug ze se mi ted v opere mini forum zobrazuje pres sirku displaye? To driv nedelalo. Predtim myslim nebylo pismo tucne a zobrazovalo se to spravne. Ted musim porad posouvat doprava a doleva, coz me vubec nebavi :(
CHiP
Uživatel

Odeslat příspěvekod audiobullys 8. 9. 2010 21:28

akorat mi chybi odkazy na dalsi superfora pc auta penize...jinak bych bral uvodni stranku mobilmanie taky mobilni.pac to o.mini zere 200kilo a sem tam to poradne nenacte stranku. Este jsem nezkousel zde uvedeny link na mobilni verzi mobilmanie.
audiobullys
Uživatel

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 15. 9. 2010 18:21

near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Uživatel

Odeslat příspěvekod marts 6. 10. 2010 19:43

zřejmě byste měli upravit detekci - zjednodušené hledání slova "pda" ve vrácené hodnotě USER_AGENT ho najde i ve slově "uPDAte" (konkrétně to je "Creative AutoUpdate v1.40.01") a pak si váš server myslí že má co do činění s mobilním zařízením ačkoli se jedná o poctivý stolní počítač.

http://broadcast.oreilly.com/2009/12/ie ... the-m.html
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Uživatel

Odeslat příspěvekod korenisko 13. 11. 2010 15:17

Podpora Tapatalk by bola fajn. Tiež sa priklaňam k Tapatalk. Mimochodom, mobilná verzia sa mne osobne nepáči. 1000 krát by som používal radšej desktop verziu.
XPERIA L
korenisko
Uživatel

Odeslat příspěvekod nitram47 13. 11. 2010 20:34

ved si desktop verziu mozes natrvao nastavit v uzivatelskom paneli.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
Uživatel

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 11. 2010 21:35

Nebylo by možné přidat i na mobilní verzi "označit všechna fóra jako přečtená"? Musím vždy přepnout do normálního zobrazení
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka