Vyzkoušejte novou mobilní verzi fóra

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 11. 8. 2010 10:52

Pokud se na SuperFórum připojujete z mobilu, možná jste už změnu postřehli. Místo běžného designu na vás vykoukla nová textová verze fóra. Můžete se na ni podívat i přímo na adrese http://superforum.zive.cz/m.

Snažíme se správně detekovat otevírání fóra z mobilních telefonů a v takovém případě vždy zobrazit textovou verzi. V současné době jsme ale ještě ve fázi ladění, tak se může stát, že detekce nefunguje tak, jak by měla.

Pokud se připojujete z počítače a zobrazí se vám textová verze, napište nám o tom. Podobně nás zajímá, jestli z mobilního telefonu vidíte grafické SuperFórum – tedy že se detekce nezdařila.

Jestliže vám mobilní verze fóra nevyhovuje, úplně dole na stránce najdete odkaz pro zobrazení běžné verze.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 8. 2010 11:50

Zdá se mi hodně nepřehledná.
Nicméně o to, oč mi šlo, již funguje. Včera se mi nechtěl vzhled vrátit na původní, dnes ok.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kniter 11. 8. 2010 18:51

pre beznych uzivatelov je mozno lepsia. Nemobilne zobrazenie v opere mini nema na zobrazenie vpliv. je rychla. Treba si zvyknut na co kde je rozmiestnene. Kedze chyba editacia a ostatne buttony, tak som spat na povodnej.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Uživatel

Odeslat příspěvekod Tarwas 11. 8. 2010 19:20

tlačítka pro editaci a podobně tam jsou, teda Safari je zobrazuje :)
Tarwas
Uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 8. 2010 19:32

Stačí se podívat v desktopovém prohlížeči; tlačítka jsou vpravo dole.

Odeslat příspěvekod alla66 11. 8. 2010 19:33

V novej mobilnej verzii sa nemôžem dopracovať, ako odpísať na ss a na príspevok. Buď mám chybu v telefóne... asi musím lepšie hľadať...alebo mi poradíte?:-)
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 8. 2010 19:35

Na soukromé zprávy se odpoví po kliknutí na tuten obrázek:
Obrázek

Ve fóru stačí vybrat odkaz Odeslat odpověď.

Odeslat příspěvekod Slonik 12. 8. 2010 01:59

První dojem je, že mobilní verze je naprosto nepřehledná a nepohodlná. Možná, že jí časem přijdu na chuť, ale pravděpodobnost, že by se tak stalo odhaduji někde kolem nuly. Uvítal bych, kdyby se v nastavení účtu dala funkcionalita detekování mobilního prohlížeče (a tím automaticky nastavené mobilní zobrazování) vypnout. Napříkad v Opera Mobile (Symbian) je "desktopové" zobrazení fóra naprosto vyhovující.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Uživatel

Odeslat příspěvekod Tarwas 12. 8. 2010 06:38

na Iphonu je přehlednost bez připomínek :)
Tarwas
Uživatel

Odeslat příspěvekod hobitt 12. 8. 2010 09:12

Slonik píše:První dojem je, že mobilní verze je naprosto nepřehledná a nepohodlná. Možná, že jí časem přijdu na chuť, ale pravděpodobnost, že by se tak stalo odhaduji někde kolem nuly. Uvítal bych, kdyby se v nastavení účtu dala funkcionalita detekování mobilního prohlížeče (a tím automaticky nastavené mobilní zobrazování) vypnout. Napříkad v Opera Mobile (Symbian) je "desktopové" zobrazení fóra naprosto vyhovující.

Podepisuji v plném znění.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Uživatel

Odeslat příspěvekod eRiper 12. 8. 2010 09:39

Na to, že to je mobilní verze, docela plýtvá místem. Taky mi přijde nepřehledná. Možná je to jen o zvyku, ale zůstávám u klasického vzhledu.
eRiper
Uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 8. 2010 10:05

:idea:

Panstvo a damstvo, mám takový návrh: zasypte nás screenshoty, ukažte nám, jak fórum vypadá ve vašem telefonu. A samozřejmě prosím nezapomeňte dodat, co konkrétně byste změnili a co se vám nelíbí. ;-)

Odeslat příspěvekod zamis 12. 8. 2010 13:36

otravo jeden!

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Uživatel

Odeslat příspěvekod dudomat 12. 8. 2010 14:22

Tarwas píše:tlačítka pro editaci a podobně tam jsou, teda Safari je zobrazuje :)

Jasne tlacidla tam su, len ked v Opere nastavite "Mobile view" na hodnotu- off.

Na Mobile view- on
tie tlacidla (Ohlasit tento prispevek, Podekovat, Odpovedet s citaci) su nahradene odkazmi, inak na funknosti to nic nezmeni.

-- 12. 8. 2010 15:40 --

Cez mobile view na Opere pod patickou sa nenacitalu nejake obrazky:
Přílohy
online.png.jpg
dudomat
Uživatel

Odeslat příspěvekod wendy 12. 8. 2010 18:35

Chystáte i Tapatalk verzi?
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010

Check my www:-)
wendy
Uživatel