Vyzkoušejte novou mobilní verzi fóra

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 3. 2011 19:50

Tak jak s tím youtube? V podstatě by stačilo, aby zmizelo (youtube)odkaz(youtube), ale ukázal se jen ten odkaz.
Nepokradeš
Sasakr
Uživatel

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 9. 2011 08:53

Youtube vyřešila Opera sama, ale mám jiný problém. Pořídil jsem si nový telefon, do něj dal Operu Mini, a ačkoliv mám v profilu rozpoznání zařízení zapnuté, prostě mě to na mobilní verzi nehodí. Nemohl by se dolů někam přidat odkaz "zobrazit mobilní verzi", jako to obvykle weby mívají? Počítám, že pak by se mi už vždycky nahodila mobilní verze. Díky
Nepokradeš
Sasakr
Uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 9. 2011 12:36

Nemáš vypnutou autodetekci mobilního zařízení?

BTW> Ve smartphonech používáme radši Operu Mobile než Mini. :-]

Odeslat příspěvekod arnie222 7. 9. 2011 13:45

iPhone 4, Safari >>

- velkost fontu pre prispevky nie je vsade rovnaky, jeden prispevok v teme sa zobrazi s napr. 12px dalsi prispevok pod nim s 18px. problem sposobi ak je v prispevku dlhy link, ktory obsahuje text bez medzery .. tym padom sa prispevok natiahne a jeden je natiahnuty mimo screen .. dalsi sa fitne do screenu a ma maly font .. treba pretestovat a opravit

- treba trosku inak zladit farby, na web verzii je to ok a zretelne ale na mobilnej verzii sa stracam v tom mnozstve ciar (oddelovacov) temat .. ja by som zvyraznil viac nazov temy, dal by som mensi font na text "Odpovedi: 0, ...." a strankovanie by som dal prec, nakolko sa screen neda roztahovat (mate to na fix) takze trafit sa na cislo stranu je umenie .. strankovanie by som vlozil az do temy vnutri .. resp. by som dal pod nazov temy link "na poslednu stranku" namiesto "Prejit na stranku: 1 2 3 ..."
arnie222
Uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 9. 2011 16:24

arnie222 píše:strankovanie by som dal prec, nakolko sa screen neda roztahovat (mate to na fix) takze trafit sa na cislo stranu je umenie
¨
S tímto souhlasím. Mobilní verzi nelze nijak roztáhnout, takže se strefováním se na odkazy je celkem problém. :-(

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 9. 2011 19:13

Majkl píše:Nemáš vypnutou autodetekci mobilního zařízení?

BTW> Ve smartphonech používáme radši Operu Mobile než Mini. :-]

Podle všeho nemám. Youtube naskočí mobilní a i jiný weby, navíc to v Mini vypnout nejde. A Mobile je strašně, ale opakuju strašně pomalá, takže radši používám Mini.
Nepokradeš
Sasakr
Uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 14. 9. 2011 19:19

Já mluvím o vypnuté autodetekci tady na fóru, pokud jsme si nerozuměli. Mrkni, prosím, do UCP.

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 10. 2011 20:15

Tady ve fóru v nastavení? No to samozřejmě nemám. Podle mě je problém v symbianové Opeře Mini. Opera Mobile házela mobilní SF, javová Opera Mini házela mobilní SF, vestavěnej taky, jen symbianová Opera Mini ne. Jak to vůbec funguje, fórum detekuje prohlížeč a podle toho nahodí mobilní verzi? V tom případě by tam chtělo přihodit i symbianovou OM.
Nepokradeš
Sasakr
Uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 3. 10. 2011 20:50

Žádná symbianová Opera Mini neexistuje. Pro Symbian je Opera Mobile. Mini je pouze java aplikace a té je jedno, na čem běží. Vypadá to, jak bys v ní měl nasstaveno, aby se chovala jako desktop.

Mimochodem - do E72 jsem před pár dny instaloval Operu Mobile a nijak pomalá nebyla. Že by E6 měla něco extra? Byly to obvykle právě spíš javové aplikace, co na Symbianech neběhaly úplně svižně.

Odeslat příspěvekod Kniter 4. 10. 2011 16:22

majkl a preco ma opera v nazve mini a jej instalacka ma koncovku sis?
http://m.operamini.com/OperaMini.sis?ac ... g=mini5s60

http://www.opera.com/mobile/download/versions/
je tam na vyber
oper mini 6.1 - jar
opera mini 6.1 (S60) . sis
opera mobile 11.1 (S60) . sis
atd....

a ta symbianova sa v spravcovi aplikacii chova ako symbianova. Javove maju v spravcovi aplikacii moznost nastavit citat data uzivatela, miesto pristupu. atd. symbianove tuto moznost nemaju. maju ju priamo v aplikacii

Oproti javovej ma naviac niektore nastavenia. Napr cez co sa pripajat.

java aplikacia nemoze mat moznost pristupovat do systemu priamo v nastaveni aplikcie
Naposledy upravil Kniter dne 4. 10. 2011 16:33, celkově upraveno 1
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 10. 2011 16:31

Aha, tak té jsem si všimnout neráčil. Beru zpět. :-) Jaký je pak ale rozdíl mezi Mini a Mobile?

Odeslat příspěvekod Kniter 4. 10. 2011 16:35

mobile ma vacsiu spotrebu ram a funguje v nej odpocitavanie na uploadserveroch javascript.
a mozno aj ine. pozrem.

takze este ma moznost opera turbo - zrychlene nacitavanie. Ale aj tak je pomalsia ako opera mini 4.3

moznost zvolit desktop zobrazenie alebo mobile je aj v javovej opere mini
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Uživatel

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 10. 2011 19:37

Za prvé mám E5, ne E6 a za druhé je prostě pomalá, příšerně ve srovnání s tou Mini. Možná udělám o víkendu video.
Nepokradeš
Sasakr
Uživatel

Odeslat příspěvekod armaman 8. 11. 2011 19:43

http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.p ... &t=1154215

Problem s mobilnou verziou fora vzhladom k tomu ,ze sa mi to nechce prepisovat nanovo tak podstatne je v odkaze.
Len pre upresnenie pouzivam Android a prehliadac je standartny....
armaman
Uživatel

Předchozí stránka