SuperFórum 2.0: co bychom měli udělat?

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod christian 7. 6. 2010 19:01

Ale můžeš.. Otevří se téma, kde je hodně stránek a jak jsou tam čísla stránek, tak tam před nimi je odkaz: X stránka z XXX a když na něj klikneš, tak se tam zadá číslo strany a na tu ti to přejde..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 6. 2010 19:29

Pajjoun píše:Ale pořád si nemůžeš vybrat třeba třístou stranu. Můžeš přejít na první a nebo na poslední a pak se proklikávat po pár stranách. Takhle by tam bylo textový políčko, do kterýho bys napsal číslo strany. Mohlo by bejt vidět až po rozkliknutí tématu u čísla stránky, ať v přehledu neni bordel :-).

Vždyť přesně to tu máme. Vpravo nahoře je odkaz Stránka X z Y; na tu stačí kliknout a hned na tebe takové textové políčko vykoukne.
Deleted user

Odeslat příspěvekod MgX 7. 6. 2010 19:36

Já myslím, že hodně důležité je mrknout se do návodu na ovládání SF, zda by se tam něco nedalo doplnit, upravit, aktualizovat a představit to čtenářům SF ... prostě je s tím natvrdo seznámit. I já mám zkušenost, že megamoc lidí vůbec neví, že se dá udělat to, či ono.

A musím přiznat, že já taky hodně věcí netušil ... a to čtu kde co :-) ....až mně hodní lidé poradili ;-)
S pozdravem MgX
MgX
ADM
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 6. 2010 19:51

Alla66: Souhlasím/Nesouhlasím je moc dobrý nápad. V diskuzí na webech se nám to dobře ujalo, takže by nemuselo být špatné mít to i ve fóru. Přidám to do Moderatora.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 7. 6. 2010 20:13

Majkl vP. píše:
Pajjoun píše:Ale pořád si nemůžeš vybrat třeba třístou stranu. Můžeš přejít na první a nebo na poslední a pak se proklikávat po pár stranách. Takhle by tam bylo textový políčko, do kterýho bys napsal číslo strany. Mohlo by bejt vidět až po rozkliknutí tématu u čísla stránky, ať v přehledu neni bordel :-).

Vždyť přesně to tu máme. Vpravo nahoře je odkaz Stránka X z Y; na tu stačí kliknout a hned na tebe takové textové políčko vykoukne.

Tak to se omlouvám, nějak mi to uteklo a z Devastatorova popisu jsem nepochopil, že myslí tohle :-[.

Ale jinak je to dobrá fičura :-).

A k duplicitě. Je to celkem pochopitelný, protože je hodně návrhů formulováno všelijak, pro někho až moc složitě (i já se dneska předved jako blesk :D). I já vznes návrh částečně duplicitní a to proto, že si myslim, že muj návrh je vhodnější. A takovejch lidí se najde vícero...
TS
Pajjoun
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 6. 2010 21:46

Průvodce po SF (pokud ho někdo četl; měl by) zřejmě o těch pár "nových" informací po skončení průzkumů taky obohatíme. :-]
Deleted user

Odeslat příspěvekod bubaak 7. 6. 2010 22:17

omlovám se, ještě jsem nepodal návrh a jen klikám na nesouhlasím/souhlasím a většinou se děsím. Celkem často mi příjde že některé návrhy jsou od uživatelů jež jsou na foru, s prominutím, prvně a netuší ani kde se přihlásit na forum.
Duplicitu návrhů snad komentovat ani nemusim... . Rád bych navrhovatele tímto požádal, než podáte návrh, přečtěte si proboha návrhy, jež tam jsou milionkrát.... (facebook, hodnocení prispevku, hodnocení uživatelů ..... )

Tak jdu to dočíst a hodit duplicitní návrh

PS: "Prosím aby se registrovali pro přehlednost" -> první příspěvek -> Anonym :mrgreen:
Bu Bu Bu!
bubaak
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cert55 7. 6. 2010 22:52

Tak ohlas je velky,urcite vetsi nez je prispevku v me oblibene diskuzi o Symbianu.
Nechci moc menit vzhled,na ktery jsem zvykly,muze se stat,ze ztratim prehled v barevnosti a zahlcenim reklamou,jak se uz stalo jinde....tam zamichali i s tematy.
Je to spis antinavrh,proto pisu sem.
Nekupuj,co zdarma ziskat muzes...
Nejsem tak bohatý,abych kupoval drahé věci,když je můžu mit zadarmo...
cert55
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod perseus.p 8. 6. 2010 09:57

kdyz uz 2.0 tak mozna si neco vemete z tohoto:
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=91 ... &sk=t&sd=a
perseus.p
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 8. 6. 2010 12:07

prosim vas, jak mate to nastaveno viz. screen, trochu jsem si s tim hral a uz nemuzu vratit razeni temat a to podle posledni reakce, a abych nebyl uplne OT, tak kdyz tak aby to tlacitko reset vracelo defaultni nastaveni jako pri vytvoreni noveho uctu a ne jen vracelo na posledni ulozene.
Obrázek
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 8. 6. 2010 12:50

Špatně máš Seřadit témata podle: Čas odeslání
Bari007
Uživatel

Odeslat příspěvekod Snekac 8. 6. 2010 13:05

alla66 píše:nahlásiť nevhodný príspevok !
vulgárne správanie, spam, reklama


Ten trojúhelníček s vykřičníkem u každého příspěvku dělá přesně tohle ;-)
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 8. 6. 2010 21:03

"Možnost složit si RSS dle vlastního výběru (výběr z fór, výběr z "podfór"). Obdoba http://www.mytvrss.com/"

Toto lze i teď, ale mohlo by to být i jednodušeji. Více zde: http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=911&t=1080859
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 9. 6. 2010 09:41

Tak jsem si říkal že se zaregistruju a pomůžu s hodnocením, ale když jsem viděl ty stovky, často se opakujících návrhů, tak jsem to vzdal.. :(

>> nápad za mě kterej mám vmysli už léta :)

lehce bych stylizoval záhlaví pro jednotlivá fóra. Nejlíp aby všech 11 hlaviček udělal jeden člověk a bylo to fakt v jednotném stylu a bylo jasné že to všechno spadá pod superforum.cz, něco jako když se dělá corporate..
Agramon
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 9. 6. 2010 09:52

super prehledne , uplne se v tom jde vyznat , blbejsi formular jsem dlouho nevidela
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků