SuperFórum 2.0: co bychom měli udělat?

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 6. 2010 11:08

Do tohoto tématu pište směřujte případné dotazy k průzkumu, který právě probíhá prostřednictvím služby Google Moderator. Podrobnosti už brzy najdete v soukromé zprávě, kterou vám pošleme.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Marty89 7. 6. 2010 15:08

1) fajn, že se nějaký průzkum dělá
2) určitě se ho nezúčastním už jenom kvůli tomu, že bych se musel někde zbytečně registrovat

Takže nápad dobrý, provedení slabé.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Uživatel

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 6. 2010 15:26

Nedá se nic dělat, budeme se bez vás muset obejít. Kdybychom podobné průzkumy nechali zcela bez přihlášení, výsledky mohou být znehodnoceny vícenásobným zlomyslným hlasováním. Pro nás je cennější menší počet zapojených a jistota, že opravdu každý hlasuje za sebe.

Kromě toho účet pro použití na službách Googlu má dnes většina lidí.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod skalz 7. 6. 2010 15:38

Obávám se bohužel, že na českém internetu je málo samostatně přemýšlejích úspěšných uživatelů. O hlupáky se zakopne snadno a ještě ti nastaví nohu...
Jenom si myslím, že by to chtělo tlačítko nastavení pro větší obrazovky, je to jednoduché a používá to např. PC-Help.cz
Protože mám zato, že se má odkazovat a někdo to nemá rád, víc nenapíšu.
skalz
Uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 7. 6. 2010 16:21

K návrhům:
Možnost přidat anketu mají všichni uživatelé.

"Zlepšit procházení témat s velkým počtem příspěvků. Pokud má thread např. 600 stránek, je extrémně složité jej procházet. Jediná možnost je ručně měnit URL, což je velmi nepraktické."

Co je tím myšleno? Ale jediná možnost to není, číslo stránky jde zadat po kliknutí na odkaz "Stránka 1 z 43" apd.
Naposledy upravil DevAstor dne 7. 6. 2010 16:25, celkově upraveno 1
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 6. 2010 16:22

Fajn ze se dela nejaky pruzkum.

Sice to sem nepatri ale stejne to napisu, ohledne herní sekce chybi dve zakladni veci a to moznost dat si nejaky vetsi GIF do avataru a dale Gamertag/PSN ID do podpisu! Hlavne mi tu nikdo netvrdte, ze by to pak bylo neprehledne, zaprve to neni pravda a za druhe uz je to vazne trapne. Podivejte se na console-forum.cz jak to normalne funguje, je rok 2010.

Jinak celkem spokojenost..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 6. 2010 16:32

Tak jsem se podíval na console-forum.cz a už vidím, že tohle v žádném případě neprojde. 8-)

Jinak co to zatím procházím, některé návrhy se opakují (což se dalo čekat), jiné navrhují věci, co už tu existují a fungují. Bude potřeba se tím prokousat.

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 6. 2010 16:43

Duplicity a už fungující věci se snažím skrývat. Ale sám občas přesně nevím, jestli něco jde nebo ne, ale adminpráva nikomu ze zdejších adminů asi v Moderatoru přiřadit nemůžu.

console-forum.cz: Ne, tak to určitě neprojde :)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 6. 2010 16:50

Velikost avataru (pixelovou) klidne ponechat a zvetsit jen velikost dat, ohledne podpisu treba jen maly obdelnicek (Gamercard, PSN ID), ty mensi jsou pro takove ucely primo staveny. Zase se nemusite hned chytat tech nejblaznivejsich vytvoru na console-forum :-) plno uzivatelu tam hlavne porusuje stanovene limity, ale proste to co ma SuperForum je vazne malo.
Naposledy upravil sega.maniac dne 7. 6. 2010 16:51, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Uživatel

Odeslat příspěvekod jannnn 7. 6. 2010 16:51

Devastor píše:
"Zlepšit procházení témat s velkým počtem příspěvků. Pokud má thread např. 600 stránek, je extrémně složité jej procházet. Jediná možnost je ručně měnit URL, což je velmi nepraktické."

Co je tím myšleno? Ale jediná možnost to není, číslo stránky jde zadat po kliknutí na odkaz "Stránka 1 z 43" apd.

Jenže toto 90% lidí nezná, i já jsem k nim dlouhou dobu patřil. :-)
jannnn
Uživatel

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 6. 2010 16:51

Tady nás asi nepřesvědčíte. Osobně se bráním i zvyšování limitu datové velikosti souboru, protože to jen svádí k animovaným nesmyslům. Tohle je primárně textové fórum.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 6. 2010 17:04

Animované nesmysly máme ale už zakázané; avatary mohou být pouze statické už teď.

Odeslat příspěvekod vilkoo 7. 6. 2010 18:41

Mozno by bolo dobre urobit aj slovensku verziu pripomienok ,nie vsade je porozumenie, s nazormi.
vilkoo
Uživatel

Odeslat příspěvekod alla66 7. 6. 2010 18:50

Zdravím. Keďže som obdržala súkromnú správu, ohľadom SuperFórum 2.0: co bychom měli udělat..... pridám jeden návrh ....

doplniť pri odpovediach tlačítka na označovanie príspevkov :
súhlasím+,
odpoveď, s ktorou súhlasí iný člen fóra, pridelí súhlas, aby ostatným dal najavo, že zdieľa rovnaký názor s autorom príspevku. Prispieva k hodnovernosti dobrých odpovedí."

nesúhlasím -
k odpovediam s ktorými nesúhlasím, pridelím svoj nesúhlas

nahlásiť nevhodný príspevok !
vulgárne správanie, spam, reklama

tlačítko " ďakujem" ♥
poďakovanie za pomoc, rýchlu reakciu......

Hodnotenie príspevkov + - ! bude viditeľné u jednotlivých členov a pomôže v rýchlosti zistiť počet plusových a mínusových bodov.
Zelených, s plusovým hodnotením, ktorí majú snahu pomáhať, na rozdiel od červených s mínusovým hodnotením, ktorí píšu z dlhej chvíle. ;-)
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Uživatel

Odeslat příspěvekod Pajjoun 7. 6. 2010 18:57

Devastor píše:

Ale pořád si nemůžeš vybrat třeba třístou stranu. Můžeš přejít na první a nebo na poslední a pak se proklikávat po pár stranách. Takhle by tam bylo textový políčko, do kterýho bys napsal číslo strany. Mohlo by bejt vidět až po rozkliknutí tématu u čísla stránky, ať v přehledu neni bordel :-).
TS
Pajjoun
Uživatel

Odeslat příspěvekod christian 7. 6. 2010 19:01

Ale můžeš.. Otevří se téma, kde je hodně stránek a jak jsou tam čísla stránek, tak tam před nimi je odkaz: X stránka z XXX a když na něj klikneš, tak se tam zadá číslo strany a na tu ti to přejde..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 6. 2010 19:29

Pajjoun píše:Ale pořád si nemůžeš vybrat třeba třístou stranu. Můžeš přejít na první a nebo na poslední a pak se proklikávat po pár stranách. Takhle by tam bylo textový políčko, do kterýho bys napsal číslo strany. Mohlo by bejt vidět až po rozkliknutí tématu u čísla stránky, ať v přehledu neni bordel :-).

Vždyť přesně to tu máme. Vpravo nahoře je odkaz Stránka X z Y; na tu stačí kliknout a hned na tebe takové textové políčko vykoukne.

Odeslat příspěvekod MgX 7. 6. 2010 19:36

Já myslím, že hodně důležité je mrknout se do návodu na ovládání SF, zda by se tam něco nedalo doplnit, upravit, aktualizovat a představit to čtenářům SF ... prostě je s tím natvrdo seznámit. I já mám zkušenost, že megamoc lidí vůbec neví, že se dá udělat to, či ono.

A musím přiznat, že já taky hodně věcí netušil ... a to čtu kde co :-) ....až mně hodní lidé poradili ;-)
S pozdravem MgX
MgX
ADM

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 6. 2010 19:51

Alla66: Souhlasím/Nesouhlasím je moc dobrý nápad. V diskuzí na webech se nám to dobře ujalo, takže by nemuselo být špatné mít to i ve fóru. Přidám to do Moderatora.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Pajjoun 7. 6. 2010 20:13

Majkl vP. píše:
Pajjoun píše:Ale pořád si nemůžeš vybrat třeba třístou stranu. Můžeš přejít na první a nebo na poslední a pak se proklikávat po pár stranách. Takhle by tam bylo textový políčko, do kterýho bys napsal číslo strany. Mohlo by bejt vidět až po rozkliknutí tématu u čísla stránky, ať v přehledu neni bordel :-).

Vždyť přesně to tu máme. Vpravo nahoře je odkaz Stránka X z Y; na tu stačí kliknout a hned na tebe takové textové políčko vykoukne.

Tak to se omlouvám, nějak mi to uteklo a z Devastatorova popisu jsem nepochopil, že myslí tohle :-[.

Ale jinak je to dobrá fičura :-).

A k duplicitě. Je to celkem pochopitelný, protože je hodně návrhů formulováno všelijak, pro někho až moc složitě (i já se dneska předved jako blesk :D). I já vznes návrh částečně duplicitní a to proto, že si myslim, že muj návrh je vhodnější. A takovejch lidí se najde vícero...
TS
Pajjoun
Uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 6. 2010 21:46

Průvodce po SF (pokud ho někdo četl; měl by) zřejmě o těch pár "nových" informací po skončení průzkumů taky obohatíme. :-]

Odeslat příspěvekod bubaak 7. 6. 2010 22:17

omlovám se, ještě jsem nepodal návrh a jen klikám na nesouhlasím/souhlasím a většinou se děsím. Celkem často mi příjde že některé návrhy jsou od uživatelů jež jsou na foru, s prominutím, prvně a netuší ani kde se přihlásit na forum.
Duplicitu návrhů snad komentovat ani nemusim... . Rád bych navrhovatele tímto požádal, než podáte návrh, přečtěte si proboha návrhy, jež tam jsou milionkrát.... (facebook, hodnocení prispevku, hodnocení uživatelů ..... )

Tak jdu to dočíst a hodit duplicitní návrh

PS: "Prosím aby se registrovali pro přehlednost" -> první příspěvek -> Anonym :mrgreen:
Bu Bu Bu!
bubaak
Uživatel

Odeslat příspěvekod cert55 7. 6. 2010 22:52

Tak ohlas je velky,urcite vetsi nez je prispevku v me oblibene diskuzi o Symbianu.
Nechci moc menit vzhled,na ktery jsem zvykly,muze se stat,ze ztratim prehled v barevnosti a zahlcenim reklamou,jak se uz stalo jinde....tam zamichali i s tematy.
Je to spis antinavrh,proto pisu sem.
Nekupuj,co zdarma ziskat muzes...
Nejsem tak bohatý,abych kupoval drahé věci,když je můžu mit zadarmo...
cert55
Uživatel

Odeslat příspěvekod perseus.p 8. 6. 2010 09:57

kdyz uz 2.0 tak mozna si neco vemete z tohoto:
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=91 ... &sk=t&sd=a
NB: i3, nVidia Optimus a Win7 64bit = spokojenost
Mobil: Samsung Galaxy S = spokojenost
perseus.p
Uživatel

Odeslat příspěvekod sioga 8. 6. 2010 12:07

prosim vas, jak mate to nastaveno viz. screen, trochu jsem si s tim hral a uz nemuzu vratit razeni temat a to podle posledni reakce, a abych nebyl uplne OT, tak kdyz tak aby to tlacitko reset vracelo defaultni nastaveni jako pri vytvoreni noveho uctu a ne jen vracelo na posledni ulozene.
Obrázek
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Uživatel

Odeslat příspěvekod Bari007 8. 6. 2010 12:50

Špatně máš Seřadit témata podle: Čas odeslání
Bari007
Uživatel

Odeslat příspěvekod Snekac 8. 6. 2010 13:05

alla66 píše:nahlásiť nevhodný príspevok !
vulgárne správanie, spam, reklama

Ten trojúhelníček s vykřičníkem u každého příspěvku dělá přesně tohle ;-)
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 8. 6. 2010 21:03

"Možnost složit si RSS dle vlastního výběru (výběr z fór, výběr z "podfór"). Obdoba http://www.mytvrss.com/"

Toto lze i teď, ale mohlo by to být i jednodušeji. Více zde: http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=911&t=1080859

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel

Odeslat příspěvekod Agramon 9. 6. 2010 09:41

Tak jsem si říkal že se zaregistruju a pomůžu s hodnocením, ale když jsem viděl ty stovky, často se opakujících návrhů, tak jsem to vzdal.. :(

>> nápad za mě kterej mám vmysli už léta :)

lehce bych stylizoval záhlaví pro jednotlivá fóra. Nejlíp aby všech 11 hlaviček udělal jeden člověk a bylo to fakt v jednotném stylu a bylo jasné že to všechno spadá pod superforum.cz, něco jako když se dělá corporate..
Agramon
Uživatel

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 9. 6. 2010 09:52

super prehledne , uplne se v tom jde vyznat , blbejsi formular jsem dlouho nevidela
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Uživatel

Odeslat příspěvekod jannnn 9. 6. 2010 10:00

Co je na tom nepřehledného? Pokud nechcete procházet výsledky, tak vždy na první pozici se ukáže otázka a možnost odpovědět ANO/NE. Po odpovědi se místo ní ukáže jiná. A tak dále.

Jednodušeji už to opravdu asi ani nešlo...
jannnn
Uživatel

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 9. 6. 2010 11:23

Agramon píše:Tak jsem si říkal že se zaregistruju a pomůžu s hodnocením, ale když jsem viděl ty stovky, často se opakujících návrhů, tak jsem to vzdal.. :(

Návrhů v Moderatoru je aktuálně přesně osmdesát, žádné stovky. Některé z nich se možná ještě opakují, takové se ale snažíme odstraňovat.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod MgX 9. 6. 2010 17:50

Já myslím, že ten, který na jednotlivá fóra SF opravdu rád chodí a chtěl by svým názorem přispět, obětuje pár minut cenného času na vyhodnocení odpovědí.
Je to o čase a o chuti :-)
S pozdravem MgX
MgX
ADM

Odeslat příspěvekod Agramon 10. 6. 2010 03:07

tjn a co ten můj návrh? dobrý ne? :) ..už aby to bylo :)
Agramon
Uživatel

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 10. 6. 2010 09:12

Návrhy budeme hodnotit až příští týden. Do Moderatoru je lze přidávat a hlasovat až do pondělka.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod alla66 10. 6. 2010 21:17

Marek L. píše:Alla66: Souhlasím/Nesouhlasím je moc dobrý nápad. V diskuzí na webech se nám to dobře ujalo, takže by nemuselo být špatné mít to i ve fóru. Přidám to do Moderatora.

Ahojky, chcela som hlasovať za svoj návrh súhlasím - nesúhlasím...nenašla som ho v zozname. ...môžeš ma nasmerovať, kde ho nájdem? :nenapadne vďaka
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Uživatel

Odeslat příspěvekod mtmccox2 10. 6. 2010 21:48

Rozhodně jsem pro facepalm smajlík!
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Uživatel

Odeslat příspěvekod Bari007 11. 6. 2010 10:51

Head píše:Možnost zakázat zobrazovat příspěvky od některého jiného uživatele

To už zde je, stačí si dát uživatele jako nepřítele a příspěvky od něj se nebudou zobrazovat.

Head píše:Možnost nastavit si oblíbený thread, u kterého se bude zasílat upozornění na změny.

To už zde také je. Otevřeš si téma, sjedeš dolů a v té modré liště dole je Sledovat toto téma.
Bari007
Uživatel

Odeslat příspěvekod miho 11. 6. 2010 12:05

Head píše:Přidat do galerie možnost nezobrazovat vložený obrázek, který by mohl sloužit pro vložení do nějakého thready. Odpadla by nutnost nahrávání na imgeshack apod.

A takove kejkle take nejsou nutne, uz jde preci dlouho mozne vkladat obrazkove prilohy
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Bari007 12. 6. 2010 17:02

ARS píše:Tlacitko hladat priamo v jednotlivych temach, phpbb to vie a velmi to chyba hlavne v temach o modeloch mobilnych telefonov, ktore maju desiatky stran.

Hledání přímo v tématech je. Je to kolonka vedle vrchního tlačítka Odpovědět s popiskem "hledání v tomto tématu..."

A chtěl bych poprosit všechny přispívající do Google Moderatoru, aby si nejdříve přečetli již přidané návrhy (je možnost i vyhledávání). Některé návrhy se opakují i několikrát.
Bari007
Uživatel

Odeslat příspěvekod kejki3 12. 6. 2010 18:03

Možná jede na starém subsilveru...
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Uživatel

Odeslat příspěvekod Karel 2. 18. 6. 2010 18:00

Marek L. píše:Nedá se nic dělat, budeme se bez vás muset obejít. Kdybychom podobné průzkumy nechali zcela bez přihlášení, výsledky mohou být znehodnoceny vícenásobným zlomyslným hlasováním. Pro nás je cennější menší počet zapojených a jistota, že opravdu každý hlasuje za sebe.

Kromě toho účet pro použití na službách Googlu má dnes většina lidí.

Hm, Váš postup je sice pochopitelný, ale přesto i mě je líto, že takovou anketu vážete na registraci u nějaké třetí strany.
Já třeba služby googlu vyžadující registraci prostě nepoužívám a mám kolem sebe dost lidí, kteří běžně pracujou s internetem a přitom o nich platí totéž.
A nepochybuju, že profesionál jako vy by bez potíží zvládl sestavit anketu nezávislou na googlu, kde by k identifikaci postačila vaše vlastní registrace.
Asi bych si kvůli vám tu registraci nakonec i na google udělal, bohužel jsem si ale vaši zprávu přečetl pozdě, už po uzavření ankety.
A mimochodem, takhle máte tu anketu taky trochu zkreslenou :-). Odpovídají vám pouze lidi, kteří používají služby googlu a to opravdu ještě nejsou všichni uživatelé internetu.
Karel 2.
Uživatel

Odeslat příspěvekod mtmccox2 26. 6. 2010 15:04

Kdy se dozvíme nějaké výsledky nebo rozhodnutí? O:-)

|Yes||No|
mtmccox2
Uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 26. 6. 2010 16:24

<odstraněno>
Naposledy upravil Anonymous dne 26. 6. 2010 20:00, celkově upraveno 2
Důvod: Moc mluvíš.

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel

Odeslat příspěvekod 4honza 28. 6. 2010 11:48

mtmccox2 píše:Kdy se dozvíme nějaké výsledky nebo rozhodnutí? O:-)

Ted jsou na starosti asi dulezitejsi veci, ne?

http://www.lupa.cz/zpravicky/mlada-fron ... ess-media/
4honza
Uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 6. 2010 12:12

Ale kdeže, o tohle se starají jiní. :-)

Odeslat příspěvekod sega.maniac 30. 6. 2010 02:47

ad. prvni stranka, ohledne meho prispevku, neco jsem nasel :-)

http://www.nisamerica.com/forum/viewtop ... &start=110

Proste nadhera, jde to a nejedna se o zadne (pro vas) preplacane console-forum.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 2. 7. 2010 15:09

Majkl vP.: Ty *****, musíš mi smazat celý příspěvek? A ani nedáš vědět? Dalo docela práci projít ty požadavky z Google Modrátora. Co je špatného na tom, napsat v odpovědi to, co už stejně může každý vidět?

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel

Odeslat příspěvekod mtmccox2 25. 8. 2010 15:58

[youtube][/youtube]

Ó díky.

|Yes||No|
mtmccox2
Uživatel

Odeslat příspěvekod sioga 5. 4. 2011 13:20

jak si muzete rikat superforum 2.0 kdyz je to tak omezene s nahravanim avataru, rozmery jsou smesne, a jeste ted animovane gify zakazaly.
a spis nez o nejake verzi spis premyslejte o pristupu k uzivatelum, ti co maji slouzit jim, si tady hraji na samozvanou gardu a delaj ze superfora soukromou orgii.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Uživatel

Odeslat příspěvekod Bari007 5. 4. 2011 14:52

sioga píše:jak si muzete rikat superforum 2.0 kdyz je to tak omezene s nahravanim avataru, rozmery jsou smesne, a jeste ted animovane gify zakazaly.

Co to má společného? Že je to 2.0 ještě neznamená, že se z fóra stanou dětské omalovánky, kde na nás bude z každého profilu něco blikat a svítit...
sioga píše:premyslejte o pristupu k uzivatelum, ti co maji slouzit jim, si tady hraji na samozvanou gardu a delaj ze superfora soukromou orgii

Sloužit zde nemá nikdo nikomu, to si trošku pleteš ;) Jsou zde moderátoři, kteří hlídají dodržování pravidel a pokud znají odpověď na dotazovaný problém, tak se zapojí do diskuze. Fórum je hlavně o diskuzi mezi uživateli, žádní otroci ani sluhové zde nejsou, to sis asi spletl adresu webu ;)

Jako hlavní problém bych viděl fakt, že ještě nemáš nastavené schvalování příspěvků ve všech částech SuperFóra...
Bari007
Uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 5. 4. 2011 17:10

Animované avatary jsou IMHO nevhodné. Mě osobně to hrozně ruší při čtení příspěvků, zvlášť když si dá někdo něco superblikajícího, skákajícího a já nevím co ještě.

Diskuzní fórum je o diskuzi, ne o barevných flecích a přeplácanosti. Kdo chce omalovánky, ať si zajde do trafiky a pak cestou domů do papírnictví pro fixy, nebo pastelky.
S pozdravem MgX
MgX
ADM

Odeslat příspěvekod JuraS. 14. 4. 2011 15:16

Co udělat jinak ? Nového ? Co vylepšit ? osobně bych přešel od zadarmózního engine phpBB které stále dohání originál k originálu vBulletin..s příjmem za reklamy je cena zanedbatelná, možností navíc má v poslední verzi tolik, že se to ani nedá s phpBB přirovnat a těch pluginů a doplňků co má ???
navíc bych přidal možnost nainstalovat několik templates a nechat na uživatelích ať si to svoje každý vybere..mě například vadí úzká nudle uprostřed monitoru 16:9..btw..už jsem někde viděl pro vBulletin templetes co umožňoval si vypíchnout okna s informacemi a rozmístit po monitoru jak kdo chce...naprostá bomba...jo a pro v Bulletin existuje i produkt impex co umí natáhnout do vb databáze z ostatních enginů pro fóra..z phpBB to umí asi nejlíp...
MSI X470 GAMING PRO, AMD RYZEN 5 2600, SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024, MSI GeForce GTX 1050 GAMING X 2G, HyperX 16GB KIT DDR4 2933MHz CL17 , Samsung 970 EVO 250GB, Seasonic M12II-520 Evo, MSI MAG Bunker černý- Windows 10 pro (legální)
JuraS.
Uživatel

Odeslat příspěvekod christian 14. 4. 2011 22:31

Přecházení na jiný systém fóra nám nepřinese žádnou výhodu, jen další starosti a problémy, jak vše převádět pro jiný systém.. Navíc je to zbytečné..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod JuraS. 15. 4. 2011 06:05

s tím to tvrzením nemohu souhlasit..měl jsem vlastní diskuzní fórum na phpBB na kterém jsem se otravoval s nasazením pluginů aby něco bylo nějak jinak, aby se přidala nějaká funkce, aby...přešel jsem na vbulletin a všechno s čím jsem se trápil bylo naráz vyřešené..nic tě to nebude stát když si nainstaluješ vbulletin a s impexem si vyzkoušíš jak by se přesunulo fórum a jak to pak bude vypadat..vb má jen jeden problém a tím je dostupnost češtiny..nicméně já to svoje forum počeštil za měsíc bez znalostí angličtiny ležíc n aposteli a datlujíc to do ntb...
MSI X470 GAMING PRO, AMD RYZEN 5 2600, SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024, MSI GeForce GTX 1050 GAMING X 2G, HyperX 16GB KIT DDR4 2933MHz CL17 , Samsung 970 EVO 250GB, Seasonic M12II-520 Evo, MSI MAG Bunker černý- Windows 10 pro (legální)
JuraS.
Uživatel

Odeslat příspěvekod christian 15. 4. 2011 10:34

Jo jenže my za tu celou dobu, co tu máme phpBB3, jsme ho už dost modifikovali a provedli i nějaké optimalizace chodu.. Pokud je potřeba přidat nějakou funkci (rozhodně se neděje často), tak buď se najde příslušná modifikace pro phpBB3 nebo si ji doděláme.. Furt nevidím žádný smysl přecházet na jiný systém..
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod evlo 29. 5. 2011 20:23

Navic phpbb3 ma nejlepsi ochranu proti spamovani!

Kazdopadne do dalsi verze dodat moznost ignorovani moderatoru.
evlo
Uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 29. 5. 2011 21:02

Toho bohdá nebude. :-)

Odeslat příspěvekod kejki3 30. 5. 2011 08:04

V prohlížeči bez blokování reklam se nedostanu do některých stránek, protože je tam reklama na Visine a nic jiného. Proklínám mf.advantage!
Jo ták, musím si nechat proběhnout celý ten flash. Tak děte do pr...
*****, snad jednou by mohlo stačit?
kejki3
Uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 30. 5. 2011 10:56

Raději s tím něco udělejte, takhle jsem Kejkiho ještě naštvaného neviděl. ;)

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel

Odeslat příspěvekod kejki3 30. 5. 2011 13:23

Che, nejsem sám, přibylo dalších pár lidí s Operou (nebo AdBlockem), http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... 9#p8220739
kejki3
Uživatel