Splnilo superforum nebo predcilo Vase ocekavani?

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Lukasoj 6. 5. 2008 13:01

Me osobne prijde, ze kolem SF byl zbytecne velky humbuk a ve podstate se nic nezmenilo. Uzivatele dal chodi an fora, na ktera chodila a ja osobne treba superforum.cz vube nevyzivam :hm

Jak je to u ostatnich???

Kazdopadne phpBB 3 rulezzz ;-)
Lukasoj
Uživatel

Odeslat příspěvekod Rop 6. 5. 2008 13:48

Možná to bude tím, že nejsi moderátor .... každopádně pokud plácneš téma "Jak se vaří palačinky?" na Pauzu, tak modi Pauzi jsou schopni ho přemístit na Šefkuchaře :-)
Nehledě na to, že nenechávám počítač za sebe ukládat hesla a přepínání mezi jednotlivými fory bez psaní dalšího nick náme a hesla se hodí ...

Btw phpBB3.0 + miho bastl rulez ...
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 6. 5. 2008 14:48

Kupodivu jsem taky víc než spokojený.Jenom grafiký vzhled mi nesedí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Uživatel

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 6. 5. 2008 17:23

kdo znal dalsi fora postavena na phpBB 3, tak moc noveho cekat ani nemohl...
Ocekavano bylo vice, spise jde o zjednoduseni pristupu a nejake nove, malinko funkce. A pro ty moderatory, tak to je jasny...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
Uživatel

Odeslat příspěvekod Rop 6. 5. 2008 17:35

Jo jedna zásadní věc se změnila ... alespoň pro mě ... lze řadit příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu ... :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 5. 2008 01:40

ja superforum vyuzivam, krome toho ze ted obcas zabrousim na dalsi fora, tak mam i lepsi prehled o svych prispevcich
jedine co mi vadi, ze zakladni vzhled neumoznuje rozsireni na velikost fotky, coz je zvlast v nekterych vlaknech vazne k vzteku, kdyby byl aspon o malo sirsi... aspon tak uzky jako zdejsi weby
pouzivam teda subsilver, ale ten se mi vubec nelibi, zlaty vzhled puvodnich for...
DevAstor
Uživatel

Odeslat příspěvekod Kniter 11. 5. 2008 18:27

Ja myslim ze sa to hodne zlepsilo. Ako pisal Rop nemusel som sa na kazdom fore prihlasit a ulozit heslo. pribudlo hodne funkcii. napr. to ze ked mam rozpisanu odpoved a niekto delsi napise aj v profile a sukromnych spravach. Nacitavanie je na mobile rychlejsie. Na vzhlad som si zvykol(aj na mobile). Ale kto ma len mobil a 30MB a mensi balik tak ma smolu.
Ale som s tymto forom spokojny. Zlepsilo sa.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Uživatel

Odeslat příspěvekod sioga 5. 4. 2011 13:24

kdyz clove napise jeden prispevek za tyden, v sekci kde ostatni pisou jednou za par mesicu, tak uz vsem vadi, a prej je vsude, nemuzu za to, ze nechcete diskutovat mezi sebou ale s tema par babama co tu jsou.
a jinak trest, jako predschvalovani prispevku, se dava jen docasne, a ne naporad, a taky ani nebyl k tomu duvod, jen protoze jsem ve vlaknu jedne rozhodnozky, napsal par pravdivych prispevku a obrazku ktere urcite kazdy videl a patri k te uzivatelce a tema onanujicima patolizaly.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Uživatel

Odeslat příspěvekod powerball 26. 4. 2011 20:02

ty mas poradnej mindrak z zenskejch clovece
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
ADM

Odeslat příspěvekod evlo 29. 5. 2011 20:21

garaz je vpoho no, az moc :)
evlo