Nová fukce - automatické odhlášení v náhodnou dobu.

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod kejki3 18. 4. 2008 23:24

Dneska třikrát a pro odeslání odpovědi v sekci viry jsem musel povolit javu pro jakýsi mobil...něco.
kejki3
Uživatel

Odeslat příspěvekod nitram47 23. 4. 2008 09:01

Mna to odhlasi iba vtedy, ak dam obsah fora na vrchu stranky. Ak dam obsah fora na spodku stranky, ostavam prihlaseny, haluz. A este nieco: automaticke prihlasenie mi cez OM 4.1 funguje, ale cez OM mod 2.0.6 nie a to som uz vselijako skusal. Preco? Na starom fore to slo v pohode aj cez 2.0.6
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
Uživatel

Odeslat příspěvekod kejki3 27. 4. 2008 10:37

Funguje to naprosto náhodně, jsem přihlášený na zive v Poradně, kliknu na dotaz z vypalování a nejsem přihlášený. Kliknu na přihlásit, jsem na mobilmánii, přihlásím se a jsem na titulní straně mobilmánie. :(
Jdu přes obsah fora na zahradu a zive, všechno funguje.
kejki3
Uživatel

Odeslat příspěvekod miho 27. 4. 2008 14:13

Funguje to nikoliv nahodne nybrz prisne deterministicky :-)

Automaticky generovane odkazy na foru (treba ty v horni liste) jsou udelany tak, aby se prihlaseni mezi ruznymi fory preneslo (je v adrese parametr sid, ktery to zaridi). Pokud kliknes na odkaz, ktery vytvoril uzivatel tak ten budto sid nema nebo ho ma chybny takze se prihlaseni neprenese. Pak zalezi na tm, zda jsi behem poslednich 15 minut cilove forum navstivil nebo ne nebo zda na cilovem foru mas trvale prihlaseni. Pokud ano tak prihlaseny zustanes pokud ne tak prihlaseny nebudes.

Prihlaseni mezi webem (poradnou) a forem se chova podle pravidel jako kdyby odkaz vytvoril uzivatel.

Podle techto jednoduchych ;-) pravidel se system prisne ridi. Kdyby vsechna fora mela stejnou adresu tak by s prihlasenim nebyl zadny problem protoze by se drzelo v cookie. U nas se ale adresa meni pri prechodu mezi fory a proto se prihlaseni udrzuje pomoci parametru sid coz ma sva uskali. I tak to funguje prekvapive dobre. Je to svym zpusobem unikat. Ukazte mi jine forum, kde se meni adresy (hostname) v takovem meritku jako u nas a prihlaseni drzi lepe nez zde :-)
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod kejki3 29. 4. 2008 15:33

:arrow:
miho píše:Prihlaseni mezi webem (poradnou) a forem se chova podle pravidel jako kdyby odkaz vytvoril uzivatel.

:arrow:
odkaz, ktery vytvoril uzivatel tak ten budto sid nema nebo ho ma chybny

Ale někdy ho má dobře a v tom je ta náhoda. :pozor
:-P
Děkuji za vysvětlení.
kejki3
Uživatel

Odeslat příspěvekod S474N 20. 5. 2008 15:38

A jak je to poreseno v ramci RSS? Tam me to totiz vubec nefunguje, kdyz prijdu z RSS, tak jsem neprihlasen - respektive ted ani neprijdu, protoze mi RSS nejede.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Uživatel

Odeslat příspěvekod Evouš 11. 12. 2011 16:57

Poslední dobou se musím stále přihlašovat.Dnes dokonce dvakrát.
Evouš
Uživatel

Odeslat příspěvekod mirdasl 16. 2. 2012 12:03

Z vašeho Superfora se stále automaticky odlašuji.Ještě chvíli a umím i sprostě :D
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Uživatel

Odeslat příspěvekod kejki3 16. 2. 2012 16:17

„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Uživatel

Předchozí stránka