Chybné zobrazení příspěvků

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod DarkLady 8. 4. 2008 09:25

název tématu ať klidně upraví moderátoři, ale vážně nevím, jak to pospat.

Po dlouhé době jsem se přihlásila na fóra a procházím svoje sledovaná témata. A najednou koukám... :shock: Několikrát jsem si všimla tohodle:

Obrázek
Naposledy upravil Anonymous dne 8. 4. 2008 09:47, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven název
DarkLady
Uživatel

Odeslat příspěvekod matho83 8. 4. 2008 09:40

viewtopic.php?f=1814&t=1030486

uz sa to riesilo

cize lock
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 8. 4. 2008 09:46

Všechny takové příspěvky, na které narazíte, prosím, nahlašujte moderátorům např. přes reportovací systém (tlačítko s vykřičníkem) a jako důvod reportu uveďte kupř. "špatně zobrazený příspěvekek". Moderátoři už si s tím poradí, tyto příspěvky je pouze nutné editovat.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 4. 2008 17:23

Úprava toho aby příspěvek nebyl takto rozpadlý je pro moderátora celkem snadná avšak se bohužel i stává že chybí i část textu, takže příspěvek může být i po úpravě neúplný.
...
Michal P
Uživatel

Odeslat příspěvekod vlazy 11. 4. 2008 18:48

Dá se s tím že u příspěvků chybí i část textu něco dělat a nějak to opravit? Takto to vypadá jako by ty některé příspěvky někdo zcela nevhodně a neodborně zcenzuroval. U některých mých příspěvků mi to dost vadí.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Uživatel

Odeslat příspěvekod Mývalice 11. 4. 2008 18:57

Možná se to dá spravit, pokud je ještě k dispozici i starý forum. Tak snad dohodnout se, komu to nahlašovat, aby chybějící údaje vytáhl a doplnil.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 4. 2008 19:22

Můžeme pouze opravit příspěvky, které jsou zobrazeny chybně vlivem neukončených tagů. Po stránce obsahové lze obnovit pouze pravidla, FAQy a jiné důležité dokumenty, jejichž zálohu máme k dispozici. Běžné příspěvky v diskuzích bohužel nikoliv.
Deleted user

Odeslat příspěvekod vlazy 11. 4. 2008 20:51

Tak to je škoda, že záloha běžných příspěvků není a nejde už z toho nic opravit. Takto ty některé příspěvký vypadají jako by je někdo velmi neodborně ocenzuroval. Nemám v úmyslu kohokoliv za to kritizovat, ale připadá mi, že ten přechod na nové SuperFórum asi nebyl zcela dobře připravený. Někdo asi nedomyslel, že by bylo dobré zazálohovat i příspěvky v diskuzích z původního fóra.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Uživatel

Odeslat příspěvekod jannnn 11. 4. 2008 21:30

vlazy: Kdybys věděl, co za tím bylo neskutečné práce, mluvil bys jinak.

To, že je zanedbatelná část příspěvků zdeformovaná je sice nemilé, ale v globálním hledisku ne až zas tak podstatné. Mně spíše příjde, že se nám tu všem snažíš vnutit paranoidní představu, že ti někdo z nějakých záhadných důvodů naschvál zcenzuroval příspěvky a teď to maskuje.
jannnn
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 11. 4. 2008 21:59

jannnn: Přečti si pořádně to co jsem zde k tomu napsal a pak snad možná dospěješ k trochu jinému názoru. Já zde nikomu žádnou představu o tom, že někdo naschvál zcenzuroval příspěvky nevnucuji a ani nic takového netvrdím. Napsal jsem, že to tak pouze vypadá což rozhodně neznamená, že to tak určitě je a proto zde laskavě prosím nešíř (možná záměrně) nějaké zcela nepravdivé bludy.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Uživatel

Odeslat příspěvekod kejki3 12. 4. 2008 20:09

V tomto příspěvku není vidět odpověď. http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=92 ... 53e9a98107
Není tam ani vykřičník pro nahlášení.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 13. 4. 2008 10:09

v tomhle threadu se mi to nejak spatne zobrazuje:
http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... 3#p5372049

mrknul by se nato nekdo?


v subsilveri to ide ok, neviem ci sa to riesilo uz

edit: uz som to opravil, ale nezapamatal som si ako to bolo v subsilveri :-/
ci tam bol ten prispevok od Cheetah007

inak ten proBLue , ked to pozeram cez OM tak autora hodi vzdy dole, dost chaos, preto aj na pc musim pouzivat ten druhy aj keby som nechcel, v tomto smere keby sa to nejak poriesilo

Obrázek
Obrázek

Kód: Vybrat vše
[quote="tomopk"]Až teraz som si uvedomil že ide o U600 a nie o U700 :mrgreen:
Čo sa týka konštrukcie tak je dobrá ale v zavretom stave sa horná čas troch hýbe. Pomalý je dosť. Čo sa fotoaparátu týka s tým nesúhlasím. Je dosť kvalitný. Mimochodom možno by Vás potešil TV-out. No a displej. To je radosť pozerať SE by mohlo závidieť.
Keď to ale vezmeme z Vašej strany: mp3 nie je také dobré ako u SE, fotoaparát ma SE o kúsok lepší a problémy by s ním nemali byť.


Kód: Vybrat vše
[quote="theo2"]... Má i slabší stránky - rozlišení videa a chybí indiukace zmeškaných hovorů a SMS (snad se toho někdo ujme jako aplikace)...[/quote]

moh by si to nejak vic popsat? to jako se na k770i neukazuji zmeskane hovory a neidikuji se nove sms? to by byl dost podstatny nedostatek nemyslis?
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 14. 4. 2008 06:55

vlazy: to je ale nespravedlive ze? Ostatne jako cely tento svet, kdy uz to pochopis :roll:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 4. 2008 07:50

S474N: Nevím na co konkrétně narážíš. Já jsem zde nic nepsal o tom, že by něco bylo nespravedlivé.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Uživatel

Odeslat příspěvekod DarkLady 14. 4. 2008 10:05

přestaňte s tím už konečně, prosím! Kdo má hledat co je k věci a co ne... Tady je spam a flame nejmíň žádoucí. Nebo se běžte dohadovat po SZ. Děkuji
+ 23.6.2007
DarkLady
Uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků