Hodnosti uživatelů

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod SuperFórum.cz 6. 4. 2008 16:42

Co jsou hodnosti uživatelů?

  Na fóru SuperForum.cz má každý registrovaný uživatel přidělenou hodnost (neboli rank). Hodnost, kterou vám administrátor nebo systém přidělí, uvidíte vždy u svých příspěvků v diskuzích společně s přezdívkou a doprovodným obrázkem (avatarem), který používáte.

  Obrázek


Hodnotící systém

  Hodnotící systém SuperFóra není jednotný. Každé jeho fórum využívá vlastní systém, jehož popis a vysvětlení najdete v sekci Jste tady poprvé? příslušného fóra.

Typy hodnocení

  Existují dva typy hodnocení uživatelů:
 1. podle počtu příspěvků
 2. podle kvality příspěvků

  V prvním případě je vám hodnost přidělena systémem automaticky podle toho, jakého počtu příspěvků jste na daném fóru dosáhli.

  V případě kvalitativního hodnocení (které se zpravidla používá na fórech s odbornou tematikou) je třeba o vyšší hodnost požádat některého z moderátorů či administrátorů příslušného fóra. Kritéria pro získání vyšší hodnosti jsou popsána v sekci Jste tady poprvé?.


Speciální hodnosti

  Ve zvláštních případech mohou administrátoři fór udělit uživatelům speciální hodnosti, tj. hodnosti, které nejsou definované příslušným hodnotícím systémem. Tyto hodnosti jsou zpravidla udělovány za zvláštní zásluhy v působení na daných fórech, či v rámci různých soutěží, které mohou fóra pořádat.


Hodnosti správců fóra a spolupracovníků

  Hodnosti rovněž odlišují uživatele, kteří spravují a moderují diskuzní fóra, a dále spolupracovníky ze sesterských projektů společnosti Computer Press. Na diskuzních fórech se proto můžete setkat s následujícími hodnostmi:
 • Administrátor - odpovídá za chod diskuzního fóra a spravuje hodnosti uživatelů. Každé fórum má jednoho nebo dva administrátory. Naleznete je v TOMTO SEZNAMU zvýrazněné oranžovou barvou.
 • Moderátor - moderuje diskuzní fóra. Každé fórum disponuje celou skupinou moderátorů, z nichž někteří mohou mít přidělené konkrétní sekce diskuzního fóra. Kompletní seznam moderátorů naleznete ZDE.
 • VIP uživatel - tuto hodnost mají všichni bývalí moderátoři či administrátoři příslušného diskuzního fóra.
 • Redaktor - redaktor webu, k němuž diskuzní fórum náleží.


Negativní hodnocení uživatelů

  Negativní hodnost může být udělena uživatelům, kteří svým chováním porušují pravidla diskuzního fóra nebo jinak nevhodně narušují diskuze a obtěžují jiné uživatele. Negativní hodnosti jsou následující:
 • Poslední varování - signalizuje, že uživatel byl upozorněn administrátorem fóra o svém nevhodném chování a je na něj zaměřena zvláštní pozornost.
 • Dočasný BAN - hodnost udělená na dobu určitou. Společně s jejím udělením je uživateli zamezen přístup do SuperFóra.
 • Trvalý BAN - hodnost udělená na dobu neurčitou. Společně s jejím udělením je uživateli zamezen přístup do SuperFóra.
SuperFórum.cz
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků