Závada OLED panelu TV Panasonic ?

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod permonp 4. 3. 2021 08:13

Jsem čerstvý majitel TV Panasonic TX 55 HZ 1000E OLED. Při sledování stanice TV PRIMA HD na Skylinku mám v pravém dolním rohu svítící 3 bílé tečky. Nemění pozici ani barvu přes změny obrazu. Po zapnutí funkce převzorkování obrazu se obraz roztáhne a tečky logicky zmizí. Ale co je zajímavé tak žádné jiné TV stanice jak SKYLINK HD či SD, stanice dbvt 2, Netflix, YouTube tento problém nemají...?! Dokonce ani PRIMA HD+1. Ale na PRIMA HD to svítí. Už jsem nějaké TV měl plazmy, LCD i LED. Toto je můj první OLED tak prosím oradu a názor zda jde o závadu TV, tak pak reklamace, nebo něco jiného. Předem děkuji za rady.
permonp
Uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 4. 3. 2021 14:18

Přišel jsi na fórum, které má nějakou svoji strukturu. Tak nějak nevěřím, že sis toho nevšiml.

SuperFórum je sestaveno z několika subfór, kdy se každé z nich zabývá jinou oblastí. Jedním ze subfór je i AVmania.cz, kde se rozebírají audio-video stroje. Vzhledem k tomu, že Tvůj dotaz se týká televizoru, zcela jistě spadá pod subfórum AVmania.cz. Tam je ale potřeba ještě trefit správnou sekci, ve Tvém případě sekci s televizory. Svůj dotaz tedy polož v příslušné sekci subfóra AVmania.cz. V sekci TV přijímače a projektory.
S pozdravem MgX
MgX
ADM

Odeslat příspěvekod permonp 5. 3. 2021 10:51

Omluva, bohužel jsem se spletl. Dotaz měl jí na AV maniu. Už se to nestane.
permonp
Uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 5. 3. 2021 17:19

V pohodě. Tak si ten dotaz nakopíruj a polož na AVmania fóru v sekci s televizory.
S pozdravem MgX
MgX
ADM