Odkazy v podpisech vedoucí mimo projekty provozovatele

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 8. 2019 20:30

Malinký dotaz. Proč někdo, jako např. admin fora živě má povoleno mít odkaz takový v podpisu a ostatním jsou mazány?
Takový podpis má Python.P https://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=9 ... #p12349772
Jiný admin milsimr mi píše k nahlášení: Ahoj,
tímto pouze oznamuji, že Tvá nahlášení byla přezkoumána a nebyl shledán problém > nadále se tímto zabývat nebudu.

S pozdravem,
M. Milsimr


Nemá se všem měřit stejně? Není náhodou v takové funkci proto, aby tohle řešil?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 8. 2019 21:10

Vždy mě dokáže překvapit, když (slovy známé písně od Karla Kryla - Veličenstvo kat) „vrah o morálce káže“.

Člověk, který se jakožto moderátor vydával na jiná fóra ulevovat svému egu, a to tím, že provokoval ostatní uživatele a častoval je vulgaritou, člověk, který jako moderátor na diskuzní fórum, kam chodí i děti, dal foto rozřezané ženy, by zde neměl působit... Natožpak poukazovat proti tomu na banální záležitosti, které lze dořešit interní cestou - formou SZ. Chybná rozhodnutí vlivem přílišné tolerance k lidské nadutosti a drzosti, se následně vracejí jako se vrátí hozený bumerang.

Pro objektivitu posouzení onoho přestupku moderátora Python.p podotýkám, že moderátor by měl ctít pravidla více, než kdo jiný. A měl by jít příkladem. V tomto případě nemít odkaz a ještě zkrácený, ve svém podpise, odkaz, který vede mimo fórum. Samozřejmě pokud tento není součástí čehokoliv schváleného vedením fóra.
S pozdravem MgX
MgX
ADM
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 8. 2019 23:07

S minulostí na mě nechoď. Taky nejsi bez poskvrny. O vyjímce by měli informovat. Jinak to může mít každý. A není důvod mít vyjímku. V profilu kolonka je na odkaz. Psal jsem SZ adminovi. Zřejmě jsou kamiši a odmítá to řešit. Tak druhý povedený admin živě. Milsimr sa volá tuším
Za mrtvolku jsem jsem trest dostal. Admin, který porušuje pravidla, to nic? Se trochu zamyslete, proboha.. Admin porušuje pravidla! A vy se tu vysmíváte obyčejným lidem.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 26. 8. 2019 09:19

Budu na Tebe chodit s tím, co uznám za vhodné. A to protože je evidentní, že se neměníš. Hraješ si zde na pana Spravedlivého, namísto toho, aby sis našel někde v klidu „koutek“ a byl rád, že tu vůbec můžeš existovat.

K nahlášenému pochybení jsem se již vyjádřil. Na tom nic měnit nebudu. Je na hlavních administrátorech, aby toto rozhodli. Mohl jsi jim napsat přímo a bylo vyřešeno. Jenže Ty potřebuješ ukázat svoji dokonalost a čistotu. Domníváš se, že již bylo zapomenuto. A teď Ti nejde do karet, že bylo připomenuto.
S pozdravem MgX
MgX
ADM
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 9. 2019 23:32

Za minulost jsem zaplatil. Co na tom furt nechápeš? Klidně připomínej, nic si z toho nedělám. Zvlášť od tebe. Tebe jsem nikdy nebral moc vážně. Jsi takový komický.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 5. 9. 2019 20:42

Je fascinující, jak máš potřebu opakovaně vyzdvihovat sílu trestu, který jsi obdržel. Byl příliš mírný. Opět jsi to prokázal. Byls moderátor, přičemž jsi v té chvíli porušoval pravidla - radikálně porušoval. Měl přijít adekvátní trest. Trest pro moderátora, který by měl jít příkladem, ale nešel.

Mimochodem... po pár dnech se zde zjevíš a potřebuješ mít poslední slovo, přičemž ještě toužíš alespoň náznakově provokovat. Jestliže Ti to pomůže a ze svých ataků vynecháš další uživatele - posluž si, jsem zvyklý.
S pozdravem MgX
MgX
ADM
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 7. 9. 2019 20:23

Schválně jsem na velkou internu nahlédnul a co nevidím ... seterwohipikule tu dělá humbuk nad tím, že odmítám řešit jeho bonz na odkaz s odbornou recenzi disků v profilu jednoho člověka. Really? To opravdu nejsou jiné věci na starosti? Třeba moderování nevím-na-jaké-části-SF-děláš-moda? To by bylo podle mého názoru užitečnější, než rýpat do toho, co mají jinde.

Mj., podívej se např. na FinExpert - kolik lidí tam mělo (a dost pravděpodobně ještě má) nacpáno odkazy v tzv. "affiliate podpisech"? Kvůli lidem jako ty jsem to už řešil a dopadlo to nějak takto:
https://forum.finexpert.e15.cz/viewtopi ... &t=1298372

To byl ale problém o trochu jiných rozměrech a hlavně šlo o podpisy s jiným obsahem. Tady řešíš podpis s odkazem na ODBORNÝ ČLÁNEK / RECENZI (byť je na alze, nebo kde), který je v rámci živě.cz relativně k věci. To je ten primární důvod, proč něco takového v tomto případě odmítám vůbec řešit.

Mj.:

1. Python.p není administrátorem fóra! (na což tě i Python.p upozorňoval v SZ) Má práva pouze moderátora s tím, že moderuje jenom na výpomoc (jinak de facto neaktivní moderátor). Že jsem mu nastavil červenou barvu nicku a vlastní rank z něj admina opravdu nedělá. Příště se stačí podívat na na odkaz dole "Moderátoři Živě.cz" - viz https://forum.zive.cz/memberlist.php?mode=group&g=7 ...


2. Do funkce jsem (a nejenom já) byl dosazen s tím, že člověk by měl při řešení situací použít i selský rozum a nikoliv do puntíku a doslovně dodržovat pravidla fóra.

Tak snad je to naposled co tohle musím vůbec nějak řešit.

Přeji jinak hezký zbytek víkendu.

S pozdravem,
M. Milsimr
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
ADM
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 9. 2019 21:47

Už je tu toho dost napsáno. Na intereně živě jsem psal, že si ten podpis klidně smažu ať je klid.

Ale teď? Dokud nedostanu od hlavního admina befelem ať to smažu, tak nic mazat nebudu, už jenom z principu.

Chápu, že sis potřeboval najít někoho do koho se opřít a na kom se zahojit, ale já neustopím, já ne.

Jestli je to kvůli barvě přezdívky a "titulu" klidně budu obyčejný smrtelní, to mě fakt žíly netrhá. Maximálně jsem klukům pomáhal uklízet bordel na fóru a to je vše.

A teď by sis mohl najít něco jiného nebo někoho jiného proti komu budeš vést svatou válku.

PS: Historii si musíme stále připomínat, jinak se na ni zapomene a bude se opakovat. ;)

Mír
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
MOD
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 9. 9. 2019 17:24

U těch zakázanejch odkazů v podpisech šlo hlavně o to zamezit reklamě, odkazům na konkurenční weby apod., pokud se dobře pamatuju. Víme, jaký lidi jsou, a plošnej zákaz je organizačně jednodušší než následný individuální dohady o tom, proč někdo může mít odkaz v podpisu a někdo ne…

Konkrétně Pythonův odkaz je zrovna natolik nezávadnej, že za tuhle diskuzi skoro ani nestojí. :-)) Určitě se taková věc dala řešit i jinak.
Majkl
MOD
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 10. 9. 2019 13:28

Kdyby tu někdo neměl potřebu si hrát na pana Puntičkáře, pro kohož je soubor pravidel SF prakticky Božím přikázáním, tak se tu něco takového opravdu neřeší. Jinak to je přesně, jak si to popsal.

Odmítám tuhle blbost řešit, dokud mi někdo z červených nenapíše jinak. Do té doby se jinak všem zúčastněným omlouvám za Vaší naprostou ztrátu času, kterou jste čtením / psaním v tomto vlákně prošli. Nic jiného, než-li ztráta času toto vlákno z mého pohledu opravdu není.

Jinak čest práci, spamováním zde ten kapitalismus nevybudujeme... :D
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
ADM
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 15. 9. 2019 18:19

Pravidla fora nejsou Bozimi prikazanimi, ktere nejde ani o vlasek prekrocit. Maji urcite mantinely a zalezi na vyhodnoceni moderatora, zda dane pravidlo uplatnit nebo ne. Podobne jako rozumny policajt nikoho nezastavi za prekroceni rychlosti o 5km/h i kdyz je to prestupek jako kazdy jiny.

Pokud ma nekdo pocit, ze idealni spolecnost je takova, ve ktere se vsichni dodruzji pravidla do posledniho puntiku, necht si zjisti, co je to "italska stavka". Snad pak zmeni nazor.

Titmto celou diskuzi uzavirtam. A chci tech 10 minut meho zivota, ktere jsem venoval reseni teto naproste malichernosti zpet :-p
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 16. 9. 2019 11:03

.. pokud budeš mít cestu skrz / kolem Českých Budějovic, pak zvu na dva škopky.. :)
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
ADM
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků