Výběr sluchátek na: DOMA, VEN

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ledyyy 3. 11. 2007 13:34

Zdravím, neměl jsem moc času přečíst celé forko.. Udělal jsem si nějaký názor a vybral jsem pár kandidátů.. Je to už ohrané, "jaké sluchátka" časem by mě to otravovalo, ale snad se tu pár vtřícných lidí ještě najde:))
Ráno vstávám do školy, trávím hodinku ve vlaku.. O přestávce je nuda, o některých hodinách jak by smet.. Jsem na gymplu a tam si ty sluchátka mohu dovolit, když to neumíš, tvoje věc ;) TZV. "v klidu" se mi zdají nejlepší sluchátka KOSS PORTA PRO, nadruhou stranu jsem velkým sportovcem a nějaké pecky by se mi hodili taktéž.. Zamlouvají se mi: Bang & Olufsen A8- aukro, ale dle mě to budou repliky, takže z toho asi nic nebude.. Stojí 1 000kč, což se mi moc nezdá..
Dalšími kandidáty: SHURE E2C a Sennheiser CX 300
Nadruhou stranu bych i rád ušetřil, takže pokud na tom jsou nějaké pecky snad líp jak KOSS, koupím poze pecky. Poslední možnost: PIONEER HDJ - 1000 DJ, trošku odjinud.. Ale co se o nich povídá, že ten zvuk je 3x lepší jak u Koss, tak si raději připlatim a jako pecky použiji ***** koss, běžně dodávané v balení...
Ledyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Wolverine 3. 11. 2007 13:44

Zkusil bych UE super.fi 3 studio.
Za ty prachy jako pioneer muzes mit doupasmove UE super.fi 5 Pro.
BTW-do hodin se radsi vyhni vetsim otevrenym sluchatkum. A na cem a co poslouchas?
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kuba4 3. 11. 2007 16:29

Odpověděl jsem Ti na SZ. Ty pioneery jsou trošku cenový úlet. Zkus iGrado, samozřejmě KPP nejsou šlápnutím vedle. A v té škole bych dělal užitečnější věci, třeba piloval english.
Marantz CD-17, PM-16 Casea, Pioneer PL-630, B&W 802N
Pioneer PD-95, SPL Phonitor, AKG K-1000
Kuba4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bellamy 3. 11. 2007 16:38

Dyt z toho nemuze snic mit ve skole :) Radsi davaj pozor v predmetech ,ktery sou dulezity :)
Bellamy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 3. 11. 2007 18:27

proč by ne, já uživím sluchátka i na přednáškách na výšce..

//JII.: Na ty raději ani nechodím. :lol:
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledyyy 3. 11. 2007 19:23

Někdo je tak dokonalý, že je mu škola prakticky,na gymplu hlavně teoreticky, na nic.. :)) Což není zrovna muj případ, ale jsem velkej labužník hudby a prostě si to neodpustím.. S tou angličtinou máš pravdu, to určitě souhlasím..
Teď for TOPIC: Poslech z IPOD classic 160GB, styl: tak poslouchám opravdu všechno možný.. :) Max. POP, poté ROCK, hip-hop, techno, a nemusím něco jako jazz, folk, country, vážná hudba, lidová hudba.
Mě se Kossáci zamlouvají nejvíc, ale neměl jsem tu možnost si poslechnout aj nějaké DJ sluchátka :) Mohl bych mít za levno PIONEER HDJ - 1000 DJ, ale jsou na moji malou hlavu moc velké a přes den jsem na "cestách" ,takže aj nepraktické.. ;) takže to za prvé a z těch pecek.. A8 od Bang jsou replik.. takže buď Sennheiser CX 300, nebo SHURE E2C ..
Ledyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Wolverine 3. 11. 2007 19:42

Nasadit si v hodine porty a poslouchat a kaslat na predmet tak toho profesora neskutecne vydrazdis. CX300 vs. E2c vs. UE metro.fi 2 vs. Ue super.fi 3 studio se tu uz resilo a vyhrali .fi3.
Osobne si myslim ze prave ty by ti vyhovovali nejvic.

EDIT:fi.2 a Senny maji dynamicky menic a fi.3, E2c maji tlakovy menic.
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledyyy 3. 11. 2007 20:01

Natož si nasadit Pioneer :D
Koss Porta Pro jsou na škole všemi směry uctívané, pecky jsou pro křupany ;) Pokud na tom budou zvukově pecky líp, autoritu a dobré jméno jim zařídím :)) Měl jsem vyhlídnuté sluchátka do max. 1000kč ;) Ale nakonec jsou taky vánoce.. :) Mělo to jít z mých peněz, takže jsem kouknul na aukro a hledal dobré nabídky (Porta, E2C, CX300).. Ultimate Ears vycházejí tak 3x dráž, ale když budou stát za to.. ;)
The Wolverine: Si spíš peckař koukam.. Jak hodnotíš Senny CX300 vs. E2C ? Mohl bych jít i do těch UE super.fi 3, ale IPOD 160GB mě totálně vyždímal..
Ledyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Wolverine 3. 11. 2007 20:14

To nejsou pecky, ale spunty (ma to nastavec do slechu).
Jestli to nechces koupit novy tak to je vec jina, ja bych aukro neriskoval.
CX300 maji dynamicky menic, E2c maji tlakovy menic - tot je hlavni rozdil, kazde hraji trochu jinak (tlakove jakoby detailneni, mozna trochu mene basu...). Zkusil bych mozna UE metro.fi 2, ale potiz je s tou cenou (ono ty UE 2/3 a E2c vyjdou na cca 2k).
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledyyy 3. 11. 2007 20:44

Ok, špunty. Shure E2C na aukru k mání jsou za dobrou cenu, ale koukám, že bez příslušenství.. Nakonec mám nápad, do vánoc si pořídím Koss porta pro, které se dají zase dobře prodat a na vánoce.. Mohu si dovolit max. ty Ue super.fi 3 studio, nebo ještě KOSS KEB79.. Jak se dají porovnat proti těm Pioneerům ? :lol: Asi to porovnání není možné, ale v čem má navrch Pioneer a v čem špuntíky.. ;)
Už v tom mám pomalu jasno.. ;)
Ledy
Ledyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Wolverine 9. 11. 2007 18:41

Ve velikost :-)
Proti Pioneerum budou asi UE horsi.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků