jaké hodně levné pecky?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod drAcOniS 15. 9. 2006 18:05

Charlie77 píše:ty mi prijdou takove.. levne vypadajici

A jaká sluchátka do 200 Kč nevypadají levně? No to snad ne... :lol: :lol:

-quote="zara"]zitra tady bude otazka: jaky super sluchatka do peti korun?

Přesně tak... :-/
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans.Wolfenstein 15. 9. 2006 18:22

Sennheisser MX350 jsou ve své cenové kategorii vážně jedny z nejlepších jak každý říká ? Možná bych di nich šel, jelikož nechci vypadat jako otík :)
PC: Intel Xeon E3-1230, 16GB DDR3, Asus P8B WS, GF 460 GTX OC, Seasonic S12 II 520W, Chieftec LBX-02B-B-B, EIZO EV2455
Hans.Wolfenstein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 16. 9. 2006 12:42

Hans.Wolfenstein píše:Sennheisser MX350 jsou ve své cenové kategorii vážně jedny z nejlepších jak každý říká ?
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DuckDaffy 24. 9. 2007 12:43

Padla tady zmínka o těchto sluchátkách. Mám discman iRiver ChromeX iMP-150 a dostal jsem k němu asi stejná sluchátka, jako prve psal kolega. Musím říct, že hrály skutečně velmi dobře. Vypadaly jako OEM verze nějakých starších KOSS pecek. Za těch pár hodně let jsem je porovnával s mnoha jinými modely a hlavně v přednesu basů neměly soupeře, tedy kromě The Plug od KOSS. :) Bohužel jsem je ztratil a hledal jsem teď adekvátní náhradu. Po vyzkoušení mnoha různých sluchátek musím říct, že jsem snad konečně našel - Sony MDR-E818LP (290 Kč), případně verze s regulátorem hlasitosti MDR-E819V (390 Kč) či s pouzdrem (a bez regulátoru) MDR-E828LP (390 Kč) - hrají všechny stejně. Z technických parametrů: membrána 16 mm, výkon 50 mW, impedance 16 ohmů, citlivost 108 dB/mW, frekvenční odezva 12 Hz - 22 kHz, kabel 1 m. Jsou to asi nejdostupnější sluchátka s aspoň trochu prokreslenými basy. Celkově jsou projevu mých oblíbených iRiverů nejpodobnější. Jediný rozdíl je, že nemají zlacený konektor :/ a nemají kablík za krkem - je to klasické Véčko.
Pokud bude někoho zajímat těch asi 10 sluchátek v cenovém rozpětí 150-2500 Kč, které jsem zkoušel (Metronics, KOSS, Philips, Bandrige, Panasonic, Temium, Thomson, ...), napište a dám to třeba i sem. :)
Jen by mě zajímalo, jestli ty Sonky někdo porovnával s těmi SENNHEISER MX 350/450/550? Zajímá mě hlavně prokreslení basu. :) A taky komfort nošení.
Pracuju na tom... i když to tak nevypadá. :-)
DuckDaffy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 26. 9. 2007 08:00

Tak to sem urcite dej!
DevAstor
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků