Sluchátka BT kolem 2000

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jirka mz 28. 11. 2019 15:45

Tak to nic, to snad SR5BT?
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod Cenger11 29. 11. 2019 10:29

momoRS píše:Jak je na tom prosimtě ANC u těch Sony? Nečekám že to bude jak na Mark 3 ale je to alespoň poznat? Nešumí to? Diky


Jak už jsem psal mám jedny sluchátka od Sony. Nemám s čím srovnávat, ale šum tam nepociťuju. Třeba když to zapneš ve vlaku, tak slyšíš že jsi ve vlaku a zmizí takový ten šum kolejí. Jsou sice trochu větší na hlavě, ale zase tak hnusný mi nepřipadají. :-D
Cenger11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod momoRS 7. 12. 2019 15:05

Ahoj tak po pár týdnech jsem vyzkoušel JBL E65BTNC a hd4.40 oboje jsem vratil JBL kuli aptX co nemaji, HD 4.40 na mě slabý basy a teď wh ch700n a musím říct že jsou o raketu jinde takže rozhodný doporucuji ty. Dají se sehnat i za 2500 a fakt to.stoji za to včetně super app. Přeji šťastnou ruku.

Moje pořadí:
1.Sony
2.JBL hrály super anc super, slabší basy s anc off
3. HD 4.40 docela nudnej zvuk pro mě ale asi.nejvernejsi
momoRS
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iceman27 7. 12. 2019 17:42

Mám jak ty Senn 4.40 tak i Sony wh ch700n a musím potvrdit to co psal momoRS.
Ty Sony jsou o dost lepší. Zvukově slušný, i když s výhradami. Ale za ty peníze není co řešit.
Jen to ANC u nich je o ničem.
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka mz 15. 12. 2019 23:10

Já to zatim nechávám "uležet"... Ty Sony jsou basovější? Radši mám přirozený neutrální zvuk. Docela mě lákají nějaký od Audio-technica.
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod momoRS 16. 12. 2019 09:57

Basy mají silné když je potřeba ale neřekl bych že by byly prebasované. Mají spíš zábavnější zvuk, což mi vyhovuje. Basy ale není problém stáhnout v ekvalizéru klidně přímo v app. Zkoušel jsem od kolegy ATH ANC 700bt a nesedla mi ani zvukově ani konstrukčně. Měl jsem je na hlavě tak nějak divně, že nedržely na mostu ale spodkem náušníků na hlavě, což se mi u žádných předtím nestalo a ANC taky mizerný. Takže doporučuju určitě vyzkoušet pokud by jsi je přesto všechno chtěl.
momoRS
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ládínek76 10. 3. 2020 21:40

Ahoj.Snad už to tu nebude páté.Ted jsem se rozhodoval mezi Sony Wh ch700 a Sony wh900m.Ty jsem na šlepo koupil a musím říct že na ven a poslech metalu super.Trošku mě mrzí že jsem sedmistovky neslyšel.Zajimal by mně rozdíl.Ale za 4k nové devitistovky,nebylo co řešit.

-- 10. 3. 2020 22:15 --

Nebude pasé
Ládínek76
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků