Sony DR-BT101

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod qwwqww 13. 11. 2009 13:02

Zdravím, chtěl bych se vás zeptat jesli mně někdo nenapíše něco o sluchátkách Sony DR-BT101. Hledám o nich informace a nenašel sem žádnou recenzi nebo test. Hlavně by mě zajímalo, jak sou na tým s kvalitou zvuku, jestli se dají srovnávat s koss porta pro.
qwwqww
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod creat 13. 11. 2009 14:38

Ja som o nich niečo našiel aj na domovskej stránke SONY u nás na Slovensku :D
Link:

http://www.sony.sk/product/hed-stereo-b ... h/dr-bt101

A nejaka kratka recenzia je tu:

http://translate.google.sk/translate?pr ... ry_state0=
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Archer 14. 11. 2009 19:00

Když chceš bezdrátový na hudbu, ber technologii Kleer. Bluetooth se hodí maximálně na telefonování. Porty jsou sice lowend, ale řekl bych, že zvukově na tom budou líp.
The Archer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwwqww 15. 11. 2009 07:06

KLEER je možná lepší technologie, ale ceny jsou taky úplně někde jinde a je potřeba tahat další přijímač. Na sluchátkách poslouchám hudbu z telefonu, doma ne. Doufal sem že někdo na fóru bude ty sluchátka mít a napíše o nich...
BTW vybral sem si náhlavní a sou pro mě nejlepší, protože zátylkový sem měl ale nějsou moc příjemný na nošení a pecky,špunty nesnáším.
qwwqww
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod semaniaci 15. 11. 2009 12:13

tu sú nejaké postrehy, no je ich málo

http://www.head-fi.org/forums/f4/sony-d ... es-430875/
Monster Power HTS 5100-->MacBook Pro-->m2tech hiface RCA-->BB-DAC-->Sennheiser HD600/1964 Audio V6
semaniaci
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwwqww 20. 11. 2009 16:37

Tak už vím proč sem nikde nenašel informace...dnes mně došly Sony DR-BT101 a budu je posílat hned z5! >:-(
Zvuk se nedá srovnávat s Portama, nejsou skoro žádný basy jen to řve výškama. Na hlavě ani nedržijou, nejsou pohodlný a sou velký jak.. hodně velký. Tak to vidím že už BT sluchátka kupovat nebudu :pozor :-/
qwwqww
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod semaniaci 20. 11. 2009 16:54

ja som ich chcel tiež kúpiť jedného času, ale našťastie som sa n ato vykašlal
Monster Power HTS 5100-->MacBook Pro-->m2tech hiface RCA-->BB-DAC-->Sennheiser HD600/1964 Audio V6
semaniaci
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Archer 20. 11. 2009 18:25

qwwqww: Já ti to říkal.
The Archer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 20. 11. 2009 19:24

Minule kolega kupoval druhe Porty. Jedny ma v robote, druhe doma :D No za 20 EUR je to podla mna bezkonkurencne :D :D
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JanAltman 15. 2. 2010 11:06

Přesně tak. Potřebuju Bluetooth A2DP sluchátka, protože to chci bez dalšího vysílače připojit ke smartfounu a poslouchat WMA, MP3 a FLACy (případně komunikovat s telefonem hlasem pomocí MS Voice Command a MS TellMe.

Tato Sony mne zaujala. Mival jsem Plantronics Pulsar 590A, ale po třech letech přestala fungovat.

Chtěl bych tedy náhradu. Ne špunty, ne uzavřená "obytná" sluchátka. Něco, s čím mohu jít i ven.
A samozřejmě to musí umět i telefonovat (nechci nic řešit, když mi při poslechu hudby přijde hovor) a musí to mít ovládání (hlasitost, posun skladeb, příjem/zavěšení hovoru, ...).

Máte tedy někdo zkušenost, jaká BT A2DP sluchátka jsou dobrá či ještě lepší a která ne?

Nezajímají mne rady, že nejlepší je drát, nebo jiný standard bezdrátového poslechu - musí to prostě bezdrátově fungovat s mobilem.

A ještě drobnost: liší se A2P sluchátka i tím, jestli je vedle nich možné k telefonu pomocí BT zároveň mít připojeného i něco jiného? Používám telefon i jako cyklocomputer, čili během poslechu hudby mám zaplou GPS a přes BT připojený monitor tepové frekvence...
JanAltman
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků