Android TV Box a uložíště

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod p3v4x 26. 4. 2020 13:27

Dobrý Den, prosím Vás o radu jaký zakoupit Android TV Box a k němu jaké bych měl mít minimální uložiště.
U Android TV Boxu požaduji, abych mohl využívat služby streamovaní filmů a hudby jako je:
HBO GO,NETFLIX, AMAZON PRIME VIDEO, DEEZER,SPOTIFY

Podle recenzí na heurece:

např. TESLA MediaBox X900 Pro nepodporuje Netflix
např. TESLA MediaBox X500 neumí přehrávat HBO GO, když je internet připojený ethernet kabelem, umí jen přes wi-fi, ale to je spíše chyba HBO
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod kvok 26. 4. 2020 13:54

Na streamovací služby úplně vynech krabičky s mobilním Androidem (jako jsou ty tesly) a pořiď něco s oficiálním Android TV. Levnější varianta Xiaomi Mi TV Box S, dražší nVidia Shield 2019.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p3v4x 26. 4. 2020 14:26

takže jestli jsem tě správně pochopil tak na streamovací služby tu krabičku na android TV
od Xiaomi Mi TV Box S.
Filmy a hudbu budu spouštět jen přes TV. bude to fungovat stejně jako u mobilu s operačním systémem android?
(tedy stahnu pár aplikací např. amazon prime video a už pak sleduji přes optický internet filmy).

Doporučil jsi mi Xiaomi Mi TV Box S který je poháněn systémem Android 8.1 a obsahuje 2 GB operační paměti RAM či vnitřní úložiště o velikosti 8 GB.
Bude stačit po dobu 2 let pouze 2GB operační paměti? Co se týče vnitřního uložiště kolik si zabere samotná verze android systému a kolik zbyde na aplikace?

Takže stejně jako v mobilu tak i přes TV stahnu aplikace které budu nejčastěji využívat a zaroven si hlídat volné místo na vnitřním uložišti jak je tomu podobně na mobilu.

Kód: Vybrat vše
https://www.ktery.cz/recenze-xiaomi-mi-box-4-nova-televize-netreba#lightbox-gallery--14-15
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod kvok 26. 4. 2020 15:49

V televizích běžících na Android TV taky integrované RAM nebo úložiště není o mnoho víc. Případně můžeš flash disk naformátovat jako interní úložiště.
Pro Android TV jsou speciální verze aplikací, které jsou jiné než ty mobilní (jsou přizpůsobené pro použití na TV), stáhneš je ale běžně z Google Play.
Už je dostupná aktualizace na Android TV 9.0.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků