Philips 32PFS6402/12 - sháním vlastníka této TV

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod VikiDator 9. 7. 2020 19:13

Ahoj, prosim jestli by se mi mohl ozvat nekdo, kdo ma tuto TV. Objednal jsem pres net, prisla v pobouchane krabici (PPL) a je par veci, ktere se mi nezdaji - nevim jestli neni mechanicky poskozena, diky moc.
VikiDator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 9. 7. 2020 19:15

Možná jsi měl rovnou napsat, co se Ti nezdá, a když tak sem vložit fotky. Pokud se jedná o něco s obrazem, povrchem atp. Vkládat fotky lze přímo na fórum, návod je u pravidel v příslušné sekci.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VikiDator 9. 7. 2020 20:12

Spis potrebuju aby majitel neco konkretniho vyzkousel. Panel neni uplne vystredeny (je posunuty cca 2mm doleva, tedy cerna cast obrazovky, kde uz neni obraz je na prave strane cca 5mm od ramecku, na leve potom asi 3mm - je to videt ze 3 metru). A co je horsi, panel je v ramecku usazen jakoby volne - staci se jen lehce dotknout panelu blizko ramecku a panel "propadne" 3mm dovnitr. Na funkci to nema vliv - pokud by neprisla spinava, prorazena krabice s pomackanymi rohy, neresil bych to. Ale s touto evidentne nekdo hazel. Bohuzel nevim, kde to v Praze vyzkouset, nevim kde maji tuto TV vystavenou. Byl jsem se podivat v Datartu a zkousel ruzne TV - v nekterych je panel napevno, v nekterych se da po stranach lehce zatlacit dovnitr, ale max o milimetr, ne o 3 a tak lehce jako na teto TV. Mozna jen resim blbosti, ale dobry pocit z toho nemam...
VikiDator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 9. 7. 2020 20:14

To krycí „sklo“ zvláště u IPS panelů bývá v krajích volnější, takže ho můžeš posunout dovnitř.

Jestli z telky nemáš dobrý pocit a krabice byla opravdu hodně rozmlácená, tak ji vrať. Samozřejmě jsi měl vše hned řešit s obchodem a dopravcem.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VikiDator 9. 7. 2020 20:25

Bohuzel jsem to neprebiral primo z auta, ale v nejakem mini zverimexu, ve kterem je Parcel shop - vydejna. Bylo to hrozne ve spechu, maly syn cekajici v aute atd. Prodejci jsem volal hned, krabice byla v poradku, pamatoval si me, objednavka byla z predchoziho dne. Omluvil se za PPL, ale to je vsechno.
VikiDator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gustoh 10. 7. 2020 05:59

Nerozmyslaj a vrat ten TV co najskor a kup si druhy.Zbytocne Ta to bude trapit a budes len rozmyslat nad tym.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod takyjamam 10. 7. 2020 22:04

Ahoj, tu tv mám doma, panel je vystředěn po obvodu všude stejně a kdyz zatlačím na panel, už trošku silou, tak klade odpor, volně, se nepohne. Okamžitě ji vrať !!! Jinak podle mě, slušná tv.
takyjamam
Junior

Odeslat příspěvekod takyjamam 18. 7. 2020 18:42

No, tak ani majitel nenapíše, jak to dopadlo s TV.
takyjamam
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků