Samsung 2018 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod spyko 26. 2. 2019 19:28

TV,PC,a jeden mobil na wifi,ladil jsem v noci-všechno vyplé až na tv,dnes nový pokus,tlačítkový už je doma-manželka už je v klidu!
spyko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zac.je.toho.loket 26. 2. 2019 20:01

spyko píše:trochu přispusobení pomohlo,nevím proč bylo vyplé HDR,že by pro prodejnu?

Tim mas na mysli HDR+ v nastaveni obtazu pro pokrocile? Tento rezim je dlouhodobe nekoukatelnej i pri doporucenem nastaveni na film a vsechno stazene na min.
zac.je.toho.loket
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spyko 26. 2. 2019 21:07

Ubíral jsem prakticky ze všech nastavení,něco-doporučení odsud dokonce vypnul,položka HDR je tam 2x,jednu jsem zapnul,jinak z prodejny bylo všechno na max-kromě toho HDR,i tak to ještě budu zkoušet,neb mi sem tam něco nesedí,nezapomeň,že je mi 62-oči už jsou dost mimo,mi sedí ostrost obrazu-manželce ne,plazma měla celkově měkčí obraz,toho nedosáhnu-tak si musím zvykat!
spyko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 26. 2. 2019 21:46

spyko píše:TV,PC,a jeden mobil na wifi,ladil jsem v noci-všechno vyplé až na tv,dnes nový pokus,tlačítkový už je doma-manželka už je v klidu!


Vyplé je málo, musíš mít vymazán i záznam ve správě zařízení na účtu.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tonik666 26. 2. 2019 22:06

Ten 360 ovladac je jedna z nej veci, co novy samsung k nam do domacnosti prinesl. je fakt snadny a zvynul jsem si prakticky hned.

hlavne integrace tlacitka hlasitost a mute do jednoho tlacitka a stejne tak zmeny kanalu a guide taky do jednoho je super. konecne se nekdo zamyslel jak delat veci jednodusse. manzelka si taky zvykla hned
Lotoo Paw S1/Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics/Grado RS2e
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 26. 2. 2019 23:48

Možná už zítra zjistím jak NU8002 šlape.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenda78 27. 2. 2019 08:20

Super, taky po ní koukám. I když ještě řeším, zda se mi domů vejde. Zatím mám místo jen na 49".
Včera jsem se byl dívat v Datartu - porovnávat SD/HD signál z DVB-T2 vysílání. SD samozřejmě žádná sláva není, ale ze 3m je to celkem koukatelné. Navíc jsem to porovnával s 49" a nedá se říct, že by to na ní bylo lepší, díky menší úhlopříčce.

Tak dej případně vědět první dojmy.
Zdenda78
Junior

Odeslat příspěvekod spyko 27. 2. 2019 11:54

Nedej na dojem v obchodě,SD v dvb-t2 je přijatelné,samozřejmě po domácí upravě,HD je klasa,jelikož nejdou upravit čísla kanálů,je vhodnější číselník,totež u ttx,osobně používám ovladač od Samu,manželka číselnou náhradu,HBO GO-už jsem skusil vše,výmaz učtu,hlási to aktivováno,přihlášení do UPC i Samsungu je ok,vše najede-film se nezpustí-zkusím techniky upc!
spyko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Renoi 27. 2. 2019 20:04

Jak jste teda spokojen s obrazem u NU spyko ? Nedávno jste psal, že slabota ...
Renoi
Junior

Odeslat příspěvekod spyko 27. 2. 2019 21:38

Názor jsem pozměnil,první dojem doma byl úlek,přece jen po plazmě panas.to byl šok,jenže v obchodě to měli vše na plné pecky-úprava hodně pomohla,už je to v pohodě!
spyko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zdenda78 27. 2. 2019 21:58

To rád slyším, taky budu přecházet z plazmy Panasonic. Jen ještě řeším, jestli není 55" Samsung NU8002 moc velká na 3m vzdálenost.
Zdenda78
Junior

Odeslat příspěvekod Renoi 27. 2. 2019 22:14

Nesmysl i 60 nebo 65 by šla. Já zase váhám jestli na 4m pořídit 70, 75 nebo ponechat plasmu 50 a pred to stahovaci platno a projektor.
Renoi
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenda78 27. 2. 2019 22:32

To já si vždy v obchodě říkám taky, že 55 je ko, 49 je malá. Ale pak přijdu domů změřím to a zase je to velké, jak v obchodě mají vysoké stropy.

Nebude 75 na 4m až moc? Nbeo to máš čistě jen na FHD a 4 K filmy? Bez TV?
Zdenda78
Junior

Odeslat příspěvekod Renoi 27. 2. 2019 23:21

Mám to tak 4,2 m. Zdroj vetsinou FHD + ps4. Láká mě zkusit ten projektor, jmenovitě epson 6700, hlavně večer s rodinou/návštěvou nějaký ten filmeček, popř. děti si můžou s návštěvou zaparit na ps4. Vzal bych ten typ W pro bezdrátový přenos, když se budou hádat tak to hodim vedle do pokoje
Naposledy upravil Nick Cave dne 27. 2. 2019 23:39, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna duplicita příspěvku
Renoi
Junior

Odeslat příspěvekod s-l 28. 2. 2019 02:06

Zdenda78 píše:To rád slyším, taky budu přecházet z plazmy Panasonic. Jen ještě řeším, jestli není 55" Samsung NU8002 moc velká na 3m vzdálenost.

Mám to cca 3,10 a je to akorát .
s-l
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků