Nejpřívětivější řazení kanálů na TV s integr. DVB-S

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod majklb 15. 11. 2014 18:01

Zdravím všechny,
chtěl bych se zeptat na osobní zkušenosti případně znalosti s tím, která značka (příp. i modelová řada) má nejjednodušeji ovladatelné řazení kanálů u LED TV se satelitním tunerem.
Dočetl jsem se tu, že Samsung má program, přes který lze kanály seřadit na PC a poté opět vložit zpět do TV.
Má i nějaký jiný výrobce tuto možnost? LG nebo Sony především mě zajímají. Vím, že Philips s tím začínal u modelových řad z roku 2011, ale SW byl tak nekvalitní (byla to beta), že po setřídění se pouze změnilo jméno, ale frekvence zůstala původní, takže to bylo nepoužitelné.

A abych dostál úplně názvu témata - jde u některé TV označil více kanálů, které chcete přenést na začátek a poté na něm dát vložit a přesunou se tam všechny a pak už se pouze mezi sebou prohází, nebo je to vždy práce pro Popelku a hezky jeden po druhém?

Děkuji všem
majklb
Junior

Odeslat příspěvekod Mizi 17. 11. 2014 20:03

http://sourceforge.net/projects/chansort/

na mé Panasonic TX-P42GT60 funguje
Mizi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majklb 7. 1. 2015 18:56

Pro ty, které by zajímala stále odpověď. Nakonec jsem šel do Samsungu (konkrétně řada 6200) a je to perfektní díky možnosti to provést přes počítač v programu na řazení. Sice to stále není úplně ideální, ale oproti snahu Philipse to alespoň funguje a velice dobře. Mnohem rychlejší než x hmatů na TV kvůli jednomu kanálu.
majklb
Junior

Odeslat příspěvekod zdenousek 7. 1. 2015 22:09

majklb píše:Pro ty, které by zajímala stále odpověď. Nakonec jsem šel do Samsungu (konkrétně řada 6200) a je to perfektní díky možnosti to provést přes počítač v programu na řazení. Sice to stále není úplně ideální, ale oproti snahu Philipse to alespoň funguje a velice dobře. Mnohem rychlejší než x hmatů na TV kvůli jednomu kanálu.

Dik a který program je nejnovější.Nebo to je ten ze stránek SAMSUNG?
zdenousek
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků