LG LM670s - registrace do LG smart World a FilmBox

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dezavy 6. 11. 2012 20:40

Ahoj všem,

pořídil jsem si tuto TV. Registroval jsem se do LG Smart World a dnes mi na TV přišla zpráva, že pokud se registruji a doplním údaje, tak mám v aplikaci FilmBox live zdarma filmy na 3 měsíce.

Ve zprávě je, že pokud jsem již registrovaný, tak mám doplnit všechny údaje a aktualizovat soft v TV. Vše mám ale vyplněně a soft je aktuální.

Dále se ve zpráve píše, že mi do mailu příjde promo kod, který zadám při registraci na FilmBox live. Žádný mail s tímto kodem mi ale nepřišel.

Měl s tím někdo podobné zkušenosti? Jak jste to vyřešili?

Díky za jakokouliv pomoc :-)
dezavy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koliar 11. 11. 2012 11:42

Musíš urobiť aktualizáciu údajov v Lg apps cez menu TV a nie cez prehliadač v PC. Ak doplnis údaje cez TV tak ti príde voucher, s ktorým sa prihlásis v TV v aplikaci Filmbox a ficis...
koliar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 11. 11. 2012 11:59

Konecne nekdo, kdo ji ma.
Nebyl bys te ochoty, a nevyzkousel, zda na vystupu optiky je 5.1 nebo jenom 2.0..? Tedy jestli mas na cem to vyzkouset. Udelal by jsi neskonalou radost jednomu budoucimu majiteli teto TV. Dik.
viz.
viewtopic.php?f=1703&t=1179363
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maros31 13. 11. 2012 12:05

Zadal jsem promo kód, ale napsalo mi že kód je neplatný.
maros31
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dezavy 13. 11. 2012 17:53

Vyřešil jsem to jinak.. Odhlásil jsem od původního uživatelského jména a emailu a registroval jsem to celé na nový mail. Pak už bylo vše v pořádku a registrace do filmboxu live proběhla úspěšně.
dezavy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wiliercz 14. 11. 2012 20:29

TV má na optickém výstupu zvuk 5.1 a dokonce i v DTS, což snad ani mít neměla.
wiliercz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Abox 15. 11. 2012 07:38

Diky.
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daftruck 24. 11. 2012 14:26

Zdravím. Mám takovej dotaz. Přišel mi kod na ten Ultimate balíček na filmboxu ale nevím kam to tam zadat. Když dám normálně tedn ultimate balíček,tak tam akorát formulář na vyplnění platby přes kartu.
daftruck
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků