O2 - Go internet ?? má O2 něco takového, jako např.T-mobile

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ellyfka 5. 10. 2006 15:08

Pls, má O2 nějaký takový dobíjecí tarif jako to má T-mobile Twist -internet?
Ellyfka
Junior

Odeslat příspěvekod tom-cz 6. 10. 2006 11:05

Nevím jestli to ještě funguje, ale loni bylo možné si aktivovat přes hlasový automat zvýhodnění Go data nonstop za 850 kč/měsíčně. Zkus se zeptat na infolince nebo v prodejně.
tom-cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 6. 10. 2006 11:21

Proč nevyužiješ akce u t-mobile tři měsíce za 850 Kč i s kreditem na volání 50 Kč? Jinak GO Internet má i O2 (proč by ho rušili).
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ellyfka 6. 10. 2006 12:22

Jo tak T-mobile twist tu akční mám, jenže zničehonic u nás zmizel skoro signál a poslední 3 týdny si telefonuji s operátorem co s tím, je to už neúnosné, emaily nestáhnu do PC skoro vůbec, každou stránku abych načítala na x krát a jiná možnost v naší minivesnici není než mobilní operátor. Dřív mi TM jel krásně, ale od toho září, kdy se udělala akce na net je to v p.....i :( Moje momentální rychlost je 16,8kB/s[/img]
Ellyfka
Junior

Odeslat příspěvekod M@tezz 6. 10. 2006 17:07

U O2 taková služba stále funguje, jenom se vůbec nepropaguje. Je to bývalý Go Data Nonstop, 850 Kč/ měsíčně, 30 minut volání do všech sítí. Ale pozor! Připojit se až po půlnoci dne, kdy proběhla aktivace (takže až na druhý den). Jinak by to ještě žralo kredit!
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků