Problem s GPRS(T-mo) a ICQ !

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Frenkie 8. 6. 2005 22:35

vypada to ze zas jede jak ma,jak sem tu cetl vase prispevky tak sme byli prevazvene na stejny lodi(problemy).Chyba byla urcite na strane T-Debilu ! vrtaj se v tom ale nepriznaj to !!!!!! to me fakt s*re.
Jinak dik za prispevky.
Siemens S55 (T-Mobile:Student)
Nokia 6310i (Data Unlimited Special)
PDA:iPAQ 3870 + SD 256Mb
Frenkie
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DJ_RADIO2 8. 6. 2005 22:50

Frenkie píše:vypada to ze zas jede jak ma,jak sem tu cetl vase prispevky tak sme byli prevazvene na stejny lodi(problemy).Chyba byla urcite na strane T-Debilu ! vrtaj se v tom ale nepriznaj to !!!!!! to me fakt s*re.
Jinak dik za prispevky.


Ty operátorky na infoline, nejsou zadne odbornice. ALe obycejne pindy, co vylezli ze stredni a udelali drbone skoleni. Vedi hov*o. A nemysli si, ze by se nejaky jiný operátor zachoval jinak. Chovaj se tak ISP, freemaily, všecko... A je to úplně normální a já se jim nedivim. A jinak, jsem se službami T-Mobile spokojený, ikdyž mě tyhle věci štvou, ale zas tak často problémy s TMO nemívám. Určitě lepší mít TM, než nějaký Goučko od ET, s jejich uzasne fungujicim kreditnim systemem ,,Aoc", zaloezeny na principu "ukladani" kreditu na sim kartu pomocí funkce limit hovoru a odečítání za datové služby binárnimi smskami, nebo mít Oskara, s naprosto nepoužitelnými datovými službami, s malým počtem BTS stanic atd. Ono pokrytí není vše, hustota a kvalita sítě dělají více.
DJ_RADIO2
Junior

Odeslat příspěvekod DJ_RADIO2 8. 6. 2005 22:53

Frenkie píše:vypada to ze zas jede jak ma,jak sem tu cetl vase prispevky tak sme byli prevazvene na stejny lodi(problemy).Chyba byla urcite na strane T-Debilu ! vrtaj se v tom ale nepriznaj to !!!!!! to me fakt s*re.
Jinak dik za prispevky.


Prostě problémy má každý, ale TMO má podle mě skvěle vymakanou síť, asi nej ze všech tří operátorů. Ať hodnotím hustotu sítě, rychlosts sms/mms center, kvalitu GPRS, konektivitu na paterni site Internetu, rychlost ustreden apod.
DJ_RADIO2
Junior

Odeslat příspěvekod Frenkie 8. 6. 2005 23:58

DJ_RADIO2 píše:Prostě problémy má každý, ale TMO má podle mě skvěle vymakanou síť, asi nej ze všech tří operátorů. Ať hodnotím hustotu sítě, rychlosts sms/mms center, kvalitu GPRS, konektivitu na paterni site Internetu, rychlost ustreden apod.l/quote]


Naprosto s tebou souhlasim,pokryti ma dost dobry,kdyz uz se ocitnu bez signalu tak se podivam okolo a usoudim ze sem uprostred niceho.... Snad jen EU ma na horach navrch (to podle lokality).
TMO by jeste mohl vice rozsirit EDGE(az ke me :) a budu spokojeny.
Siemens S55 (T-Mobile:Student)
Nokia 6310i (Data Unlimited Special)
PDA:iPAQ 3870 + SD 256Mb
Frenkie
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Penik 9. 6. 2005 04:58

Tak už mi to také jede v PC i mobilu. Jinak včera kolem 16 hodiny mi vůbec nešlo GPRS a po dotazu na infolinku mi bylo odpovězeno, že žádný vpadek nemají nahlášen a že se jedná nejspíše o lokální přetížení sítě. Jinak mi také přijde T-Mobile jako slušný kompromis mezi Vodafonem a Eurotelem. VCelku slušné pokrytí a služby. Myslím si, že to nebude dlouho trvat a T-Mobile se stanem prvním operátorem v ČR.
Penik
Junior

Odeslat příspěvekod HĘŁŁĘR 9. 6. 2005 06:51

Jo a já myslel, že jsem sám :/
Nokia 5110 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N95
Mobilní operátor: T-mobile
PC: C2D E6750, 4GB RAM, GF 7800GT 256MB
HĘŁŁĘR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S@dlo 9. 6. 2005 07:00

Tak tohle mi dělá už třetí den vždy dopoledne mi jde ICQ v mobilu v pohodě
a odpoledne vůbec nic až zase druhý den ráno se normálně připojím.
Chcete mě?Berte jsem poslední.
S@dlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KreuZ 9. 6. 2005 07:27

Ja teda nevim jak je to s GPRS, ale typoval bych ze je opravdu problem u poskytovatele ICQ. Vcera mi asi petkrat vypadlo icq, coz by nebylo tak divny ale stalo se to jeste asi trem lidem se kteryma jsem si psal a bylo to opravdu na vteriny presne.
KreuZ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DJ_RADIO2 9. 6. 2005 07:29

S@dlo píše:Tak tohle mi dělá už třetí den vždy dopoledne mi jde ICQ v mobilu v pohodě
a odpoledne vůbec nic až zase druhý den ráno se normálně připojím.n/quote]


ICQ mobu jede v poho, protože běží přes HTTP bránu, né přímo.
DJ_RADIO2
Junior

Odeslat příspěvekod jumbo 9. 6. 2005 07:35

DJ_RADIO2 píše:
Frenkie píše:vypada to ze zas jede jak ma,jak sem tu cetl vase prispevky tak sme byli prevazvene na stejny lodi(problemy).Chyba byla urcite na strane T-Debilu ! vrtaj se v tom ale nepriznaj to !!!!!! to me fakt s*re.
Jinak dik za prispevky.


Prostě problémy má každý, ale TMO má podle mě skvěle vymakanou síť, asi nej ze všech tří operátorů. Ať hodnotím hustotu sítě, rychlosts sms/mms center, kvalitu GPRS, konektivitu na paterni site Internetu, rychlost ustreden apod.l/quote]


Problem asi bude jinde a nebude to tim, ze je T-Mobile nejlepsi: Jsem na ICQ non-stop pres Eurotel GPRS Data non-stop a nikdy zadny vypadek. U Oskara mam taky data a taky nikdy zadny problem (ten je zase furt u kompu). Celkem me prekvapuje, ze v dnesni dobe celkem slusne konkurence jste ochotni tolerovat takove vypadky a jeste se navzajem ujistovat, ze ten vas operator je vlastne nejlepsi :tleskani
...ten, který nesnáší ZLODĚJE!!!
jumbo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michael 9. 6. 2005 07:36

Nechci moc popichovat, ale spouštím na NOKII 9300 originální ICQ přes EDGE u Oskara prakticky denně a NIKDY jsem žádné potíže neměl...
(108243119)
Michael
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Penik 9. 6. 2005 07:51

A v čem je lepší Eurotel? V tom, že má pomalejší data přes GPRS? :pozor2 Nebo Vodafone a jeho pokrytí? :pozor2 Můj názor je, že ačkoliv se Eurotel považuje za datového krále, tak jím již dávno není. Kdyby neměl "monopol" na cdma tak nevím, kde by dnes byl :|
Penik
Junior

Odeslat příspěvekod apple 9. 6. 2005 08:29

jelikož mám stejný problém, volal jsem na TM a řekli mi, že tuto službu neprovozují, tak že na ni neposkytují technickou podporu. Ptal jsem se, zda tedy službu e-mail a www poskytují, a už se se mnou odmítli bavit. Moje teorie: kdo má ICQ, neposílá tolik sms. Tak jim to krouhneme... :(
I Apple bloguje...
apple
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ImTiergarten 9. 6. 2005 10:22

Penik píše:V popisované době jsem se také nemohl připojit. Nyní již v pohodě.o/quote]


Ja jsem konečně stáhla Jimma, zjistila, že se musim na webu ICQ zaregistrovat, abych dostala číslo ICQ, pročetla jsem spoustu příspěvků a zjistila jsem že pro ICQ musím nastavit na N6230 připojeni APN, nastavila účet u Jimma .... chci se připojit a nic. Jimm ukáže dole na displeji posun o dva kousky ukazatele "Připojuji" a připojuje do nekonečna dlouho. Tak nevím, je to momentální chyba T-mobilu, nebo jsem pitomá holka, nebo něco jiného? Ostatní spojení mi chodí dobře. Ach jo! :cry: :( :cry: :( :cry:

Ano jsem pitomá, protože jsem nevěděla, že musím ještě v Jimm nastavit "Přístup k aplikaci" na položky vždy nahoře. Ale kde se to má člověk dozvědět? Takže mi to chodí. :D :tleskani
Naposledy upravil ImTiergarten dne 9. 6. 2005 10:44, celkově upraveno 1
ImTiergarten
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 9. 6. 2005 10:33

No zda se, ze problem bude u T-mobile. Ted jsem to zkousel na kolegove K700i s ET a bezelo to v pohode (Jimm). Ja sam pouzivam Agile messenger a taky bez problemu ale taky s ET.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků