Kabel Sagem myX-8

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Imperrator 10. 4. 2005 20:35

Nevíte někdo, jestli je někde k sehnání kabel pro Sagem myX-8. A nevíte jaký největší bere paměťovky?
May the phone be with you...
Imperrator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gloe 10. 4. 2005 20:55

Clovece, kabel jsem hledal asi 10 min. a nic jsem nenasel, ale nechces si radeji poridit infraport nebo Bluetooth adpter? Az si budes kupovat novej mobil, tak ti tenhle kabel bude na nic, zato infraport nebo Bluetooth adapter urcite vyuzijes. Mozna jsou drazsi, ale zase ti vydrzi dele.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Stephen-Eng 10. 4. 2005 21:28

Ty už máš tenhle sagem nebo ho budeš pořizovat? Jestli ho máš, mám pár dotazů, napiš mi svůj kontakt, díky. Steve
Alcatel OT DB -> Sony CMD-J6 -> Motorola Accompli 008 -> Nokia 3410 -> Nokia 8310 -> Nokia 6230 -> SonyEricsson W800i -> SonyEricsson K750i
Stephen-Eng
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Imperrator 11. 4. 2005 20:00

No ten phone ještě nemám, ale pořizovat ho budu. Chtěl bych tahat do mobilu mp3 a už hodně lidí mi řeklo, že je to přes bluetooth dost POMALÝ. No tak nevim. Taky mám strach, aby mi to přes bluetooth vůbec komunikovalo. Našel jsem na internetu 2 verze bluetooth a nevim jakou podporuje ten Sagem. Mám v tom bordel. Koupim si adaptér, nepude to a konec...
May the phone be with you...
Imperrator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stephen-Eng 11. 4. 2005 20:02

Tak si kup jenom čtečku karet a dávej to přes ní, jinak nevim. Steve
Alcatel OT DB -> Sony CMD-J6 -> Motorola Accompli 008 -> Nokia 3410 -> Nokia 8310 -> Nokia 6230 -> SonyEricsson W800i -> SonyEricsson K750i
Stephen-Eng
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků