Ovladac WINDCOMM

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod thank 30. 9. 2005 15:20

Prosím vás, nedaří se mi najít ovladače WINDCOMM BLUETOOTH SOFTWARE 4.0.1.700. Velice rád bych rozchodil synchronizaci N6230i a PC přes BT. Bohužel mám MSI 6967. Ovladače, které mám k dispozici Nokia Suit nepodporuje. Pokud víte, kde stáhnout požadované ovladače, prosíl o info. Případně jiné doporučení. Díky
thank
Junior

Odeslat příspěvekod jarin063 30. 9. 2005 15:45

zkus se podívat tady http://www.msi.com.tw/program/support/spt_index.php
ale jinak pro synchronizaci dat nepotebujes zadne specialni ovladace
jarin063
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thank 30. 9. 2005 15:58

Díky, kouknu tam. No já už abych řekl pravdu nevím. Použil jsem cd přiložené k BT adaptéru. Ale Nokia Suit nechce s N6230i komunikovat. Nenajde ji. Jinak ostatní komunikace přes BT chodí (nahrávání dat do a z N). Prostě nevím
thank
Junior

Odeslat příspěvekod jarin063 30. 9. 2005 16:02

thank píše:Díky, kouknu tam. No já už abych řekl pravdu nevím. Použil jsem cd přiložené k BT adaptéru. Ale Nokia Suit nechce s N6230i komunikovat. Nenajde ji. Jinak ostatní komunikace přes BT chodí (nahrávání dat do a z N). Prostě nevímN/quote]
ok stačí nainstalovat cd k bluetooth potom nainstalovat PC suite nejlepší co nejaktuálnější a potom ve správci spojení vybrat druh přenosu tj. buď bt, infra, cabel
jarin063
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thank 30. 9. 2005 16:11

Tak jsem postupoval. Někdo mi radí ať reinsataluju WIN, ale to se mi nechce. Dělal jsem to tak, ale PC Suite si pořát tvrdí své. N nenajde. Nění ještě třeba nějaké nastavení v SW k BT adaptéru. Je dost možné, že jde o prkotinu, kterou přehlížím.
thank
Junior

Odeslat příspěvekod jarin063 30. 9. 2005 16:13

thank píše:Tak jsem postupoval. Někdo mi radí ať reinsataluju WIN, ale to se mi nechce. Dělal jsem to tak, ale PC Suite si pořát tvrdí své. N nenajde. Nění ještě třeba nějaké nastavení v SW k BT adaptéru. Je dost možné, že jde o prkotinu, kterou přehlížím.u/quote]
tím to nebude v bt se nemusí nic nastavovat zkusil bych jinou verzi pc suitu hodně zdaru ;)
jarin063
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thank 30. 9. 2005 16:17

Ještě maličkost. Mám verzi 6.6. měla by být poslední. Ted ten dotaz. Když vše odinstaluji, je třeba ještě něco ručně vykopat?
thank
Junior

Odeslat příspěvekod jarin063 30. 9. 2005 16:25

thank píše:Ještě maličkost. Mám verzi 6.6. měla by být poslední. Ted ten dotaz. Když vše odinstaluji, je třeba ještě něco ručně vykopat?u/quote]
Nemelo by tam nic zustat nebo zkus zavolat na help line nokie 841 166 542 - Nokia Help Line
jarin063
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thank 30. 9. 2005 16:30

OK. Díky. Jdu na to.
thank
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků