Mytí telefonu

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gerard 6. 4. 2005 16:15

Myjete si telefon když jste někde venku?Víte kolik je tam špíny?
Četl jsem onehdy někde článek kolik bakterií a všeho tam za celý den je. Od té doby každý den když přijdu si ho jdu umýt
MYJETE taky?:-)))
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod mickaelb 6. 4. 2005 16:25

Jen obcas vyskrabnu takovy mastny prach z okraju krytu (kdyz je zdelam tak ne tech hranach),ale jinak ne,vodu neni s mym telefonem kamarad :)
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 6. 4. 2005 16:33

Jen když už je za krytem "zarostlý" ten mastný prach, tak to párátkem vydlábnu...
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gerard 6. 4. 2005 16:34

To ja si pekne vezmu navlhčený hadrřík trochu mýdla a pěkně ho očistím....:-)))
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod Gerard 6. 4. 2005 16:37

Petr_Novak píše:Jen když už je za krytem "zarostlý" ten mastný prach, tak to párátkem vydlábnu...
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod Yeki 6. 4. 2005 16:40

...s porovnanim s tim "bordelem" co je ve vzduchu je to celkem malickost ;) ale fakt se se svym mobilem nekoupu :mrgreen: ale ted vazne - nejvic prachu je snad ve sluchatku, ale nevim jak ho vydolovat...jinak to celkem jde
Yeki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gerard 6. 4. 2005 16:41

Yeki píše:...s porovnanim s tim "bordelem" co je ve vzduchu je to celkem malickost ;) ale fakt se se svym mobilem nekoupu :mrgreen: ale ted vazne - nejvic prachu je snad ve sluchatku, ale nevim jak ho vydolovat...jinak to celkem jde

Když si ale uvědomíš, co všechno se na to nanese bakterie špína prach..no tak bych se pak VUBEC nedivil, kdybych měl v uchu pavouka jako nějakej chlap v televizi...:-))
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod Yeki 6. 4. 2005 16:47

Gerard píše:Když si ale uvědomíš, co všechno se na to nanese bakterie špína prach..no tak bych se pak VUBEC nedivil, kdybych měl v uchu pavouka jako nějakej chlap v televizi...:-))s/quote]

Nj...ale pavouk se mi v telefonu nenarodi
Yeki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fido (novy) 6. 4. 2005 17:49

to jsou starosti-kdyz se uspini tak koupim novy ne :)

to byl samo. Joke
tu mastnou spinu nejak zdloubnu,ale nejvic me stve prach pod sklickem displeje-ale to staci parkrat prejet hadrikem a je to
Fido (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 6. 4. 2005 19:36

Jen vlhký hadřík. Véčko zas tak náchylné není, když je zavřené.
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BadBoyJohnny 2. 2. 2006 19:27

Já mám taky véčko.Ale zatím moc špinvé není ale vždy když mobil zavřu na delší dobu obtisknou se mi klávesnice na display. :hm
Nokia N73 MiniSD 1GB-operátor O2
Nokia 7250i (náhradní mobil)
BadBoyJohnny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mc-icy 2. 2. 2006 19:38

to dělá i mě s tim obtisknutím klávesnice, nevíte za jak dlouho se mi pod vnitří a externí displej dostane prach při běžném používání? Mám hjo zatím zhruba tejden, thx :)
mc-icy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 2. 2. 2006 19:42

Tady zas někdo vytahuje starý témata :shock: No já mám mini sprchový kout, mini soupravu manikůry a mikrovysavač na bordel pod klávesnicí - takže se o něj snad starám dobře :)))

Tak vážně, vystačím si s obyčejným tričkem...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 2. 2. 2006 19:45

občas když se nudím tak si vemu papírovej kapesník a mobil si vyčistím..ale nějak často tohle neprovozuju
Vincent
Junior

Odeslat příspěvekod vizitix 2. 2. 2006 19:50

no,já vobčas vočistim ubrouskem nebo trikem display,jiank telefon nemyju...
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků