Jak využíváte víkendové sms zdarma od Vodafonu.

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 1. 2007 09:40

jjo, reinkarnace karet je docela silena, ten jsem zene ulovil jednu uplne novou twistovou kartu, sam jsem ji rozbalil, vylomil...atd....a furt ji nekdo prvni dva tydny volal...ona je placha, nebere cizi cisla, ale asi to byl taky nejaky pripad recyklace :)
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 1. 2007 11:26

Mám taky recyklovanou kartu s začátkem 602 (tip Relax)a pořád mě tam volaj asi 3 lidi, už je mám uložený v seznamu a 2 už jsem psal sms že žádám aby mi nevolali že jsem toto číslo získal 06/2006, dokonce jsem s jedním člověkem který má dokonce zlatý číslo od VF ( 777 77X 77Y) i mluvil ale stejně asi po měsíci jsem měl od něj zmeškané volání a přání k novému roku. To číslo měl předemnou nějakej právník a a taky v jednom z těch přání bylo: " Vážený pane doktore ...."
Já to číslo mám jen jako doplňkové, normálně je vypnuté a zapínám jej jen když chci z něho volat a naskáčou tam sms o zmeškaných hovorech.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iceace 13. 1. 2007 15:52

Já ty SMS využiju jen málo, ale dneska když jsem se probudil tak jsem psal mamce at mi donese snidani (stejne jsem si ji musel udelat sam) tak na tom jsem trochu SMS napsal ale jinak moc ne (kdyby to tak dali na pátek to by bylo o něčem jinem)
iceace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pan Y. 13. 1. 2007 23:15

Já jsem v rámci této akce Vodafone neodeslal jedinou sms (přesto, že jsem ze srandy aktivoval ještě i před Novým rokem balíček Víkendové SMS) a nepřišel mi ani jeden spam. Jsem prostě happy.8)

Na případný obdržený spam bych asi použil tuto reakci, která se mi zamlouvá víc, než posílat 50 nebo 200 sms zpět (samozřejmě bych to poslal z webové brány bez uvádění vlastního čísla):
mihals píše:ja sem tem retezovym smskam odeslal zpravu:
Vazeny zakazniku, z duvodu zvyseneho prijmu nesmyslnych zprav a tim padem zneuzivani sms zdarma, Vam blokujeme Vase odchozi sms. S pranim hezkeho dne, Vas Vodafone 8)
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ostrava.777 13. 1. 2007 23:20

Hm a co kdyby Tě pak udali na VF že jim posíláš spamy?:) By ti zablokovali kartu a byl bys v p...

Já když přijde taková smska tak to mažu.

Víkendové sms zdarma využíváme s přítelkyní když se nevidíme:) To můžem psát i vět.

A vlastně díky VF si šetřím smsky u Bav Se:) Takže díky VF
ostrava.777
Junior

Odeslat příspěvekod pan Y. 13. 1. 2007 23:28

Toho se nebojím.
Spam = nevyžádané sdělení. Odesílatel spamu by si o mou reakci zasláním spamu řekl, takže moje reakce sama by nebyla spamem ;-)
Navíc by se jednalo o jedinou sms.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků