Co si myslíte o mobilech s logem operátora

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod janah09 15. 7. 2005 08:20

Oba máte svojí pravdu..pomalu mi přijde, že každý z Vás mluví o něčem jiném - nedá se to moc konfronovat...ale FIDA absolutně chápu (a tebe taky- někdo ho přeci hájit musí, o tom je diskuze..navíc ve většině případů je to lidská hloupost, ale ve spoustě případů to už pomalu hraničí s klamáním...- pomalu, aby se na některý přístroje psala dvojí recenze..a je fakt, že operátor nemá nic, co by se recenzí dalo nazvat-max. nějaký chudý parametry, jako hmotnost, přítomnost wapu a MMS..
omlouvám se,ale už tu vůbec není prostor, abych s váma mohla sdílet něco jinýho, než parametry..ale proto, že spoustu z vás mám fakt ráda, tak budu doufat, že se potkáme i někde jinde...nebo to občas zkusím-jestli tu už není lepší vzduch;o))
janah09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod STaTOM 15. 7. 2005 09:52

FIDO+: trošku každej reagujeme na něco jinýho - já o kozách ty o vozách :mrgreen:

Prostě se smiřme s tím, že opové prodávají polofunkční makety pod názvem plnohodnotných strojů, kde displej je celý růžový, červený (barvu dosaď dle svého nenáviděného opa), všechna tlačítka slouží pouze pro přístup na WAP, telefony sami aktivují hovor a provolávají nám prachy....Navíc tyto plagiáty jsou 2xdražší než "pravé výrobky" v běžném prodeji a nelze na ně uplatnit záruku :D A to vše činí veřejně a beztrestně.
Vraťme se radši k volání z okna a v případě nutnosti posílejme na delší vzdálenosti poslíčky.
Kam ten svět spějě??? :twisted:
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 15. 7. 2005 13:16

No my to tady stejne nevyresime. Ovsem byla by prinejmensim slusnost, kdyby operatori na krabici napsali, ze dany telefone je upraven a pripadne i jak. Jeden takovyhle napis by stacil a nemuselo by dojit krade omylu, zklamani, rozcilovani ... a my tady bychom nemeli o cem psat. :wink:
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukasko 23. 7. 2005 18:27

U nás na Slovensku to bolo tak,že pri kúpe SE K700i sa musel podpísať extra papier,že si sme vedomí o tom,že telefón je customizovany.... :hm :hm :hm
Ericsson GA628-Nokia 5110-Nokia 6210-Siemens S45-Nokia 6610-Nokia 6230...
lukasko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 24. 7. 2005 18:52

ja jsem mel na telefonu napis eurotel, ale nastesti sel bezproblemu seskrabnout nehtem, takze v poho.
zamis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 24. 7. 2005 18:54

Někdy vypadaj fakt hnusně, někdy se i povedou - ale zatím jsem do žádnýho nešel a ani to neplánuju :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICi 24. 7. 2005 18:58

Ja jsem mel 6230i od t-mobilu a hruza des! logo (nastesti na zadnim krytu) naslo ani zaboha dolu!a to jsem zkousel ruzne rozpoustedal a nehtama tad...ale vic nez logo me sere upravene menu!
S6 power -> C25 -> C35i -> M35i -> 3330 -> 3510i -> 3100 -> SGH-E700 -> T630 -> 6230 -> 6230i -> SGH-E720 -> 6230 -> 6280 -> 6233 [FW 3.70] / MSI USB BToes
-----------------------------------------------------
Vodafone - Odepiš
ICi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 24. 7. 2005 19:00

ICi píše:Ja jsem mel 6230i od t-mobilu a hruza des! logo (nastesti na zadnim krytu) naslo ani zaboha dolu!a to jsem zkousel ruzne rozpoustedal a nehtama tad...ale vic nez logo me sere upravene menu!

Přesně, měl jsem na chvíli půjčenou S65 - a to menu podle TM, to byl prostě hnus...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ForNok(smazano) 24. 7. 2005 19:01

Proti logu na mobilu nic nemám...přeci lidi maj sami na výběr zda si koupí " normální " a nebo customizovaný.... ten kdo sáhne po customizovaném tak ušetří pár stovek...jinak každej mobil není hrozně zhnusenej. Třeba 3120 od T-mobile vypadá pěkně....
Ericsson T20e -> Alcatel 511 -> Siemens S45 -> SonyEricsson T68i -> Nokia 7200 -> NOKIA 6630
ForNok(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 24. 7. 2005 19:18

Lepsi telefon za 10k bez napisu T-Mobile nez s napisem za 500,-Kč
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků