Zlozvyky v SMS

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mickaelb 9. 6. 2005 19:41

Taky se setkavate se zlozvyky v smskach? Ja jeste i ted docela casto. Mezi hlavni patri:
CELA SMS VELKYMI PISMENY :arrow: to bych vrazdil to louskat
zpravabezmezer :arrow: tak tohle uz ani nectu :twisted:
.....ODEPIS!!!!!!!! :arrow: tak tohle me na konci zpravy tak na*ere ze uz neodepisu :wink:
prozvoneni :arrow: odepisuju a v tom me ten dotycny prozvoni,kdyz mate nejaky nestastny telefon tak muzete psat znova
zpràva :arrow: tim bezpecne poznate ze je posilana ze sonyericssonu se zapnutym slovnikem
bla. a ted.. :arrow: male pismeno po tecce,no FUJ
oni tam nebili :arrow: tak tohle svedci o inteligenci...
S jakymi se setkavate dalsimy :?:
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eggman28 9. 6. 2005 19:49

No já myslím,že si ty nejpodstatnější věci vypsal :tleskani
Mě třeba ještě udiví,když se mi ten dotyčný,co mi píše zprávu,podepíše jménem na konci jako třeba "ahoj PETR" přitom,ho mám v seznamu atd. tak proč?
eggman28
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 6. 2005 20:02

Se vším souhlasím, nejvíc mě ale nas3re to ODEPIS!!! nebo odepis co nejdriv!. Taky je humus když mi někdo napíše to, co jsem teď psal, já do 10 minut neodpovídám a rázem tu mám 3 prozvonění za 2 minuty... Celkem mě ještě celkem štve, jak někdo napíše SMS-ku, kterou si po sobě nepřečte a mnohdy tam je tolik chyb nebo překlepů, že se ani nedá vystihnout pointa zprávy :( .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Luba 9. 6. 2005 21:10

Tak Ty máš co povídat! Si po sobě čti příspěvky inteligente! Pak pomlouvej ostatní :!:
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 9. 6. 2005 21:16

2 Luba: No dobre, nikdo neni neomylny, ale kdyz naseka nekdo ve 160ti znakove zprave 15 hrubek tak je to na povazenou....
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martin.X 9. 6. 2005 21:28

Me teda nevadi, kdyz se nekdo podepise, je to takovy vic osobni, ale vadi mi to odepis a 20 prozvoneni za minutu.... :(
Dancall HP2711 > 5110 > C35i> 3330 > Motorola V50 > 3310 > C60 > CF62 >3510i> T630 > K700i > 6230 + 2610 > E50black > 6300i + 1200 > 8600 LUNA > 6600 slide +W610i
Martin.X
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luba 9. 6. 2005 21:38

Však já to samozřejmě beru! Ale když on napsal, že po sobě lidé nečtou SMSky a že mu to vadí a sám to dělá stejně, tak to je na pováženou taky, či nikoli??
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mario 9. 6. 2005 21:44

Jo jo, taky mě to pobavilo, když si stěžuje na inteligenci lidí kteří neumí správně psát a přitom je stejný :D
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Driver 9. 6. 2005 21:55

TakAleNekdeSeTyZnakyUsetritMusiNe?

Ja takhle pisu SMS bezne a i takovy bezne dostavama vubec mi to nevadi, jde jen o zvyk a o to naucit se to cist... SMS velkyma pismenama jsem posilal z N5110 a pak 3330 uz davala po velkym maly a to byl pro me hroznej nezvyk a dneska uz bych velkejma psat nemohl :wink:

Nejlepsi na SMS jsou mobily se symbianem, to jsem si vzdycky u 3650 rikal, jak jsem napsal kratkou zpravu a co bych tam jeste pripsal.. ale ono to melo klidne znaky na dve zpravy, ale na tom velkym displayi se to vubec nezda... Ted mam 6230 a tenhle problem uz nemam :lol:
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 9. 6. 2005 22:00

No tak pokud napises alespon kazde nove slovo velkym pismenem,tak to jde,ale kdyz ne,tak na to normalne kaslu to cist a napisu mu/ji at to laskave napise normalne.
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Driver 9. 6. 2005 22:10

tak psat to takhle: takalenekdesetyznakyusetritmusine? to je podle me naprosta demence... :lol: Takova SMS mi v zivote od nikoho nastesti neprisla a doufam, ze ani neprijde. A jestli jo, tak mu/ji snad zavolam at mi to rekne, protoze lustit by se mi to urcite nechtelo :pozor2
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mario 9. 6. 2005 22:17

JAtakhleSETRILkdysiSoskartou.PAKjsemPRESELnaREKNImiTAKkdyzJSEMmelOpolovinuLEVNEJSIsmsTAKjsemSImohlDOVOLITpsatImezery...
Teď co mám druhý mobil s Odepišem tak vůbec nic neřeším a píšu celkem spisovně, dlouhé SMS tak, že to ostatní vpoho přečtou... Dokonce ani nepíšu moc z netu, aby to druhá strana nemusela skládat dohromady... Když člověk začne psát skoro zdarma, je to bezva!
Naposledy upravil Mario dne 9. 6. 2005 22:20, celkově upraveno 1
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Driver 9. 6. 2005 22:19

Odepiš? Tak v tom případě není co řešit, s tímhle tarifem jsem napsal měsíčně i 1400 SMS... teď mám Řekni Mi, tak to už se tolik nerozepisuju, ale mám ten balíček na 100 SMS, takže ušetřím aspon něco.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 9. 6. 2005 22:20

Kdyz sem mel jeste oskartu,to sem si kazdy znak peclive rozmyslel,nekdy i celou sms prekopal jen aby to vyslo :tleskani , od te doby co mam odepis uz takove veci neresim 8) . Nejhorsi vetu co slychavam od lidi je NEMAM KREDIT! Ja neco nutne potrebuju a on mi pak klidne rekne,nemel sem kredit.... :x :x
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mickaelb 9. 6. 2005 22:24

2 Driver: Na to sem zas moc linej,nekdy uz v pulce sms i prestanu psat,vzdam to,kdyz to neni zas tak dulezity.
mickaelb
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků