Véčko,klasický nebo vysouvací telefon?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Jakou koncepci telefonu preferujete?
Klasickou 139 %  68%  [ 139 ]
Véčko 38 %  18%  [ 38 ]
Vysouvací 26 %  12%  [ 26 ]
Otočnou 1 %  0%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 204

Odeslat příspěvekod beat 28. 5. 2005 20:13

rado píše:Beat > porovnávám Siemensy těchto konstrukcí mezi sebou, neboť jiný výrobce nenabízí relevantní srovnání /quote]


To jsi měl napsat hned. Tahle skutečnost mi unikla. Ale i tak si myslím, že konstrukce vydrží. Neznám níkoho, komu by se porouchala mechanická část. A to znám dost lidí s véčky..

Handsfree...s tím souhlasím. Těžká do auta je problém. Ale myslím, že Samsung už to má trochu zvládnuté...i když za ty peníze.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Cwb 28. 5. 2005 21:26

Ridim se podle funkci, ne vzhledu. Ale kdyz uz, radeji klasiku. A jestli ji nekdy opustim? Snad jedine kvuli QWERTY. Neco jako Motorola MPX...
Dokonaly telefon neexistuje..
Cwb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 29. 5. 2005 11:27

bloodmen píše:to DRIVER: Já o ní vím, ale bojím se operačního systému. Raději chci zůstat u řady Vxxx. Doufám, že přijde nějaký namakaný vylepšenec V635.v/quote]


OS se bat nemusis, ale jestli te to nejak nelaka, tak to chapu. Jinak zadny programy tam instalovat nemusis a muzes to primo po koupi pouzivat jako kazdej jinej normalni mobil bez OS, akorat v mobilu s OS to prostredi vypada lip
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 29. 5. 2005 11:28

Handsfree...s tím souhlasím. Těžká do auta je problém. Ale myslím, že Samsung už to má trochu zvládnuté...i když za ty peníze.z/quote]
Staci vecko s BT a pak treba HF Parrot za 5000,- a je po problemu :wink:
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 29. 5. 2005 11:59

Ja davam prednost jednoznacne klasicke konstrukci. Vecko nebo vysouvaci bych nechtel ani zadarmo.
fales
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 29. 5. 2005 12:15

Driver píše: Staci vecko s BT a pak treba HF Parrot za 5000,- a je po problemu :wink:


Jasně. V některém z dřívějších příspěvků jsem psal, že v době modrého zubu... Akorát to pro někoho může být cenově odpudivější :)

Squote]Vecko nebo vysouvaci bych nechtel ani zadarmo.

Proč? Máš k tomu nějaký opravdu vážný důvod, nebo to jen výkřik do tmy? Nebo snad závist?
beat
Junior

Odeslat příspěvekod fales 29. 5. 2005 12:52

Vubec se me nelibi a proste prijde me to divny. Asi bych se stydel protoze me prijde, ze 90% vecek skoro nic neumi a jsou tak akorat pro zabavu.
fales
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 29. 5. 2005 13:33

Ja bych rekl ze ne pro zabavu, spise jsou to takovy ty babsky stylovy telefony.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vipburgr 29. 5. 2005 14:50

Tak to bych taky neřekl....Každý si může koupit telefon jaký chce, ať je to žena nebo muž atp. Uznávám ale, že dost žen má véčka, ale na druhou stranu i dost chlapů má véčka....
SE rulezzzzz SE S700i rulezzzzz
vipburgr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pýty 29. 5. 2005 15:05

Ano, je to věcí a vkusu každého člověka. Já mám klasiku i véčko. Véčko je to mé druhé, první bylo SE V600, který se po přijetí hovoru flipem vždy blokoval. Po 14 dnech jsem jej vrátil. Klasických founů jsem měl asi deset a nyní jsem pořídil černou žiletku. Je to stylový telefon, ale každému se líbit nemusí. V závěru svého příspěvku se pozastavuji nad názorem Falese, že by véčko nebo vysouvák nechtěl ani zadarmo. To je naprostý blábol, kterému nikdo nevěří.
Venseremos
Pýty
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 29. 5. 2005 16:52

Snad muzu rict suj nazor ne? :roll:
fales
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vipburgr 29. 5. 2005 19:34

Jasně, že můžeš!!Kdybys ho náhodou chtěl rozvíjet (já bych do toho šel), tak se mrkni do Flame, kde je boj v rozumné míře povolen!
SE rulezzzzz SE S700i rulezzzzz
vipburgr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 29. 5. 2005 20:01

Ne dobry nic rozvijet nechci. 8)
fales
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 29. 5. 2005 21:51

Mě osobně je to vcelku jedno. Vybírám si telefon podle designu a funkcí... Naposledy jsem vybíral mezi Motorolou V3 RAZR Black, Samsungem D500 a Samsungem E700. Nakonec to vyhrál RAZR.

Měl jsem jak klasiky tak i véčka. Véčka maji určitě hodně do sebe díky většímu displeji a klávesnici a podle mě jsou i stylovější než klasiky, ale každému se líbí něco jiného.
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Junior

Odeslat příspěvekod VwENA... 30. 5. 2005 06:07

Já zastávám názor: čím méně mechanizmů (vysouvání, otáčení, otevírání) a čím méně joystiků tím lépe...... Myslím, že všechny tyto mechanizmy jsou jen „dočasné“, ač uznávám, že případně „véček“ je lépe využit prostor klávesnice / display, v případě vysouvání zase velikost.

Klasická konstrukce u mne vede, protože display (už vůbec ne barevný) pro mne už není důležitý a velikost taktéž není rozhodující....... :nenapadne
VwENA...
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků