MMC 2GB nelze načíst v PC

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Klasounek 31. 5. 2008 11:16

Zdravím,
pořídil jsem si do N6230i kartu MMC+ Pretec 2GB 150x. V telefonu běhá tak jak má, ale za boha ji nemůžu načíst v externí USB čtečce karet. Ani v Notebooku s čtečkou karet jsem neuspěl. Před tím jsem měl tu samou kartu, ale pouze 1GB a vše bylo v pohodě a je s ní i teď. Ale s tou 2Gb si mimo telefon neškrtnu.

Poradí někdo?

Reklamace? Nebo tahat data přes telefon? Mám BT takže je to na věky --> koupit kabel?
Klasounek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 31. 5. 2008 13:30

Tohle není až tak problém mobilu, jako potíž v komunikaci mezi PC a paměťovou kartou, tudíž by možná bylo lepší se zeptat se na počítačovém fóru Živě.

Koupě USB kabelu k telefonu by jinak svým způsobem bylo taky řešení (musí to být DKU-2, nikoliv DKU-5), ale rychlost přenosů bude tímto způsobem stejně pomalejší než při použití čtečky.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Klasounek 31. 5. 2008 16:34

Ano, ano, tam už jsem svůj problém také zveřejnil, ale zatím bez reakce. Díky za tip ohledně kabelu... zatím jsem natahal cca 400 MB pres BT, ale je to peklo :(
Klasounek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 31. 5. 2008 18:23

Mne to tiez externa citacka nevzala 32MB MMC nokiovu kartu a stale ta citacka blikala. 512MB RS-MMC kingston isla. Tusim som tu 32MB zahesloval a neviem ci to heslo vypol. Nepamatam, uz ten fon nemam. Skus iny konektor v pc ,alebo ine pc, alebo kartu v inom telefone. ak to nepomoze. Tak kabel alebo inu kartu. Alebo ju skus zalohovat a sformatovat.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků