Waze pro windows phone

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.mirRa 25. 1. 2016 15:24

Když dojdou argumenty, uchýlíme se k trapným poznámkám? Nikde jsem nepsal chudák MS. Ostatně, osudy nadnárodní korporace jsou mi zcela ukradené. MS mě zajímá jen do té míry, do jaké zasahuje mé osobní užívání jejich produktů a služeb.
dj.mirRa
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 25. 1. 2016 15:39

Si nějaký podrážděný ne? To chce klid a nohy v teple. Chudák MS si opravdu nepsal ty, ale já.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jirka mz 29. 1. 2016 08:50

Kolega z práce má iPhone 5C a jen co si ji stáhl tak hned tam má v mapě balíčky s bodama na který kilkne a má třeba 25 bodů, .... Nebo může vyhledávat přátele z kontaktů, a další vymoženosti. Já tam nic takovýho nemám. Aplikaci používám cestou do práce a jinam jen jako dopravní info, bez hlasové navigace. Jinak to nejde a je to škoda, snad na WM 10?
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 29. 1. 2016 09:25

Nejspíš ne, vývoj pro wokna byl přerušen a kdoví jestli ještě někdy bude obnoven....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 1. 2016 11:49

Nebude, je to politika Googlu.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Katikakus 29. 1. 2016 13:26

Nejde ani tak o politiku Googlu jako o smesny trzni podil Windows. A po vcerejsim oznameni vysledku za posledni kvartal 2015 uz i skalni fanousci z rad novinaru otevrene rikaji, ze dny mobilnich Windows jsou definitivne secteny.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 29. 1. 2016 16:35

To vis ze jo.
siol.a
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka mz 29. 1. 2016 22:45

Třeba na WM 10 bude, je to jedna z těch docela užitečnejch aplikací a byla by to škoda jí nemít. Ale zatím lze asi jen doufat.
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 30. 1. 2016 08:10

Je to jedna z aplikaci kvuli ktere se nevyplati WP kupovat. Nevypada to, ze by se Waze pro Win dale vyvijela.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 30. 1. 2016 13:00

V době kdy Google koupil Waze a tím zařízl vývoj, tak zajisté už věděl, jak podíl bude systém mít. Je to prostě jeho politika, nic víc nic méně.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 1. 2016 16:12

waze je v nove verzi na androidovi, uplne prekopany prostredi, zatim maji build k dispozici jen betatesteri, brzy bude na play.Tolik k zariznuti vyvoje..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 30. 1. 2016 16:26

Nj, ale tady je řeč o Windows. To co je teď alpha na droid je už hotové pro iOS.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 1. 2016 18:23

alpha je v material design… reakce byla na to ze google zarizl vyvoj waze, ani ne, zatim vyuziva to z waze kvuli cemu je koupil, zatim neni duvod.Na win to neni ze stejnyho duvodu jako x dalsich veci, coz vidi vsichni mimo tech cca 3 procent co win na mobilu pouzivaji.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 30. 1. 2016 19:33

Nj právě, celou dobu je tu řeč o tom, že vývoj byl zaříznut pro Windows, ne pro droida a ios.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.mirRa 30. 1. 2016 20:32

Nj, zmatení Droidisté tady ukazují, jak hluboce faktická je jejich běžná argumentace.
dj.mirRa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků