WP 8.1 a google kalendář narozeniny

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Paul Saunders 23. 12. 2014 17:34

V telefonu používám google kontakty a kalendář. Vše funguje až na kalendář narozeniny. V telefonu přidám u nějakého kontaktu datum narození a narozeniny se mi zobrazí v google kalendáři na počítači, ale ve WP kalendáři se mi nic nezobrazí, ačkoliv v nastavení tento kalendář je aktivovaný. Nepomůže ani manuální synchronizace. Co ovšem pomůže je to, když v nastavení účtu odeberu kalendář, telefon ze sesynchronizuje a poté přidám kalendář, telefon se opět sesyncrhronizuje a nyní aktualizované narozeniny ve WP kalendáři mám. Kalendář se tedy zobrazuje, ale už nefunguje automatická synchronizace.

Neřešil někdo stejný problém?
Paul Saunders
Junior

Odeslat příspěvekod Kubis01 23. 12. 2014 19:40

Stejný problém s 8.1. Mají tam nějakou chybu a kašlou na to...
Kubis01
Junior

Odeslat příspěvekod Paul Saunders 23. 12. 2014 19:45

Prohledal jsem internet a řešení jsem nenašel. Vzhledem k tomu, že u mě se jedná skutečně o pár lidí (asi 10), tak jsem jednoduše jednotlivé narozeniny nasázel do kalendáře manuálně. Třeba to časem opraví.
Paul Saunders
Junior

Odeslat příspěvekod Daf 28. 1. 2015 09:30

Zdravím. Využiju toto vlákno k dotazu na kalendář narozenin. Dá se nějakým jednoduchým způsobem změnit text oznámení narozenin osob, které si kalendář automaticky bere ze seznamu? Prostě původní text "Uživatel X Y má narozeniny" bych chtěl nahradit jiným.
Daf
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků