Windows 10 Mobile - obecná diskuze

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pandacz 10. 3. 2016 15:06

Ještě se lamácky zeptám jak na finální verzi až bude? Nabídne mi to samo, nebo je nějaký postup? Jsem v Insideru..
A co SD karta, nezanechá tam systém něco? Asi jí budu meset promazat/zformátovat, že?
pandacz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 3. 2016 15:21

S finální verzí to plánuju tak, že zformátuju přes recovery tool a přejdu na W10M.
Teď při přechodu přes Insider jsem nechal kartu v telefonu a samo mi to nabídlo zformátování; co jsem potřeboval (foto), jsem měl zálohované.
Takže asi tak.
anonymni

Odeslat příspěvekod Zek205 11. 3. 2016 15:58

Mate nejaky navod jak u Lumie zajistit, aby se nevypinal wifi hotspot? Jedine co me napadlo, je pustit nejaky film a tim zustane displej rozsviceny.
A jeste jedna otazka pro majitele vic Lumii. Zjistil jsem, ze pokud na Lumii s W10M nasdilim net, tak na druhe s WP 8.1 nejde (neni odezva...). Opacne to ale funguje bez problemu. Historicky mobil s androidem se mi na tu s W10M pripoji bez problemu..
Nokia Lumia 1020 WP8.1 + Nokia Lumia 620 WP8.1/W10M + Nokia Lumia 820 WP8.1 + Samsung Monte + SE Xperia E15i Android 2.3
Zek205
Junior

Odeslat příspěvekod Stein 11. 3. 2016 18:35

Surface Phone se dá očekávat v Q4 2016. Druhá generace v Q4 2017.
@Jason Ward

EDIT: Globální upgrade na W10M pro starší Lumie proběhne podle italského Vodafone v nejbližších dnech. To znamená příští nebo následují týden.

wbi
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 3. 2016 18:26

Takových zpráv už bylo :-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 13. 3. 2016 19:42

MS v tomto směru nikdy nic nepotvrzoval.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cheetah007 13. 3. 2016 19:50

No to je fakt, jinak na mylumia psali ze posledne uvolneny TH build 164 uz je snad posledni a MS bude system uvolnovat do distribuce tedy finalni verzi
http://www.mylumia.cz/Finalni-sestaveni ... ami-A_3050
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stein 13. 3. 2016 19:53

MS nikdy nic nepotvrdil ani nevyvrátil. Informace, kterou máte celou ve zdroji, pochází z italského fóra podpory Vodafonu. Aktéra si jistě dohledáte sami.
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 13. 3. 2016 20:14

Tak hlášení od operátora už zde bylo vícekrát. Polský Orange už před měsícem nebo dvěma, nedávno Mexico, teď Itálie. Dokonce někde před týdnem hlásili, že už lidé dostávají od operátorů předčasně W10M díky rychlému schválení... a to prý sestavení, které je asi dva měsíce staré, o čemž silně pochybuji.
Na druhou stranu věřím, že by mohli začít ještě v březnu a osobně si myslím, že všechny stroje s WP8 by měly dostat nový FW, když dělají takové cavyky s uvolňováním větve redstone sestavení u telefonů bez oficiálně vydaných W10.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxLubosZxx 19. 3. 2016 14:00

Zdar dnes jsem dělal upgrade svojí L1520 a chtěl jsem se zeptat ,kde mám hledat seznam blokovaných čísel a sms(filtr)? Vždy jsem to měl na ploše pod ikonou nějakého štítu ateˇto nemohu nikde najít
Samsung Galaxy S7 Edge
Xiaomi Mi Max
xxLubosZxx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mytrix 19. 3. 2016 15:11

Nastavení - Doplňky
mytrix
Junior

Odeslat příspěvekod qsubt 19. 3. 2016 19:36

zdravim, laicky dotaz, google mne odpoved nedal...

Da se nejak hidnout navigacni bar? tak jak to bylo v 8.1?

ja tam (na L640) ho tam mam porad coz v pripade X aplikaci je docela problem , protoze nektere aplikace maji dole svuj vlastni.. tak tam mam 2 a clovek aby se trefil tamkam chce - da to docela usili :-S
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod šuhaj 20. 3. 2016 08:58

U klavesnice nejde nastavit QWERTY. V Edge se nemuzu vratit tahem prstem pres displej na strance zpet. Jinak snad dobry.
šuhaj
Junior

Odeslat příspěvekod hokysan 20. 3. 2016 14:16

Zdravím vespolek,mám na vás malou prosbu.Po instalaci(čisté ne Insider) se v tom malinko motám.Potřeboval bych pár rad:Galerie,jak na 10kách nastavit oblíbené obrázky.Na dlaždici se mi jich motá moc a nemůžu přijít na to,kde to změnit.Jde to pouze sdílet nebo vymazat,ale odebrat ani přidat ne.Dále:Internetové rádio,používal jsem TUNEIN,ten ale na 10kách nejde,nemáte nějaký jiný typ?Hledal jsem,ale marně.Stejnou radu bych uvítal i s krokoměrem a s kalendářem,mám WeekView,ten je ale teď neskutečně zabržděnej :/ Budu vděčný z jakýkoliv nápad a radu,díky.
Asus ZenFone2,ZE500CL
Microsoft Lumia 640XL DS W10
hokysan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FUP-men 20. 3. 2016 15:48

Vypnuti vibrování spodních kláves: Nastavení - Doplňky - Dotykové ovládání - vibrovat při klepnutí na navigační klávesy on/off

qsubt píše:zdravim, laicky dotaz, google mne odpoved nedal...

Da se nejak hidnout navigacni bar? tak jak to bylo v 8.1?

ja tam (na L640) ho tam mam porad coz v pripade X aplikaci je docela problem , protoze nektere aplikace maji dole svuj vlastni.. tak tam mam 2 a clovek aby se trefil tamkam chce - da to docela usili :-S


Spodní bar jde vysunout a zasunout přejetím prstem od dolního okraje displaye vzhůru.

hokysan píše:Zdravím vespolek,mám na vás malou prosbu.Po instalaci(čisté ne Insider) se v tom malinko motám.Potřeboval bych pár rad:Galerie,jak na 10kách nastavit oblíbené obrázky.Na dlaždici se mi jich motá moc a nemůžu přijít na to,kde to změnit.Jde to pouze sdílet nebo vymazat,ale odebrat ani přidat ne.Dále:Internetové rádio,používal jsem TUNEIN,ten ale na 10kách nejde,nemáte nějaký jiný typ?Hledal jsem,ale marně.Stejnou radu bych uvítal i s krokoměrem a s kalendářem,mám WeekView,ten je ale teď neskutečně zabržděnej :/ Budu vděčný z jakýkoliv nápad a radu,díky.


Gelerie - tři tečky ... nastavení - Dlaždice - vyberte co se zobrazí na dlaždici Fotky - oblíbené.

U každé otevřené fotky se klepnutím vysune spodní nabídka kde označením srdíčka lze fotky přidat do oblíbených. Pokud tam srdíčko nemáte, zkuste otevřít Store, najít všechny aktualizace a aktualizovat. Restart. Potom už by se srdíčko mělo ukázat.
FUP-men
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků