WP 8.1 - obecná diskuse, k dispozici 8.10.14226.359

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 15. 4. 2014 06:42

Videa mi fungují přes Metrotube v pohodě. dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bari007 15. 4. 2014 07:09

cicous:
Vzhledem k tomu, že jsi zde jediný, kdo má takové problémy, doporučil bych reset do továrních nastavení a pak to zkoušet.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 4. 2014 07:52

Tak jsem taky zkoušel RESET a třeba Here Maps i Drive+ se musí potom ručně doinstalovat...docela jsem chvilku zatrnul, jestli jsem o navigačku nepřišel :-)...
Vše už jde, jenom největší děs byla registrace Develop přes zadarmo app...musel jsem bloknout hlášky...do rána jich bylo přes stovku na můj ověřený email, i když jsem oznámení o změnách ve Ms Live zrušil...ono to opakovaně mazat už bylo nad moje síly...jeden pohyb i přes dvacet stejných oznámení...store se chytlo...takže za mne na L1020 zatím taky vše o.k.

to mbrub:
provedl jsi aktualizaci jazyka pro klávesnici?
Chce to restart atd...
Naposledy upravil anonymni dne 15. 4. 2014 09:36, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod freedom69 15. 4. 2014 09:05

Zdar, Mám HTC 8s, po aktualizaci na WP 8.1 šla aplikace od HTC s hodinama normálně, pak jsem provedl obnovení do továního nastavení a od té doby již aplikace neukazuje na dlaždici hodiny. Má někdo podobný problém ?
SE T610 -> W810 -> N6303
freedom69
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.b.rub 15. 4. 2014 09:21

Funguje vám správně predikce v čestině?

Příklad: Chci napsat "počítač", začnu psát bez háčků a čárek, a po zapsání "pocita" se mi v predikci správně objeví návrhy jako "počítači, počítat, počítač", atp. Ale -- doplním slovo na "pocitac" a v predikci se mi objeví už jen jediné slovo, a to překvapivě "Po Utah".

Další příklad: Chci napsat slovo "začne". Po napsání "zacn" se mi v predikci správně objeví slova typu "začne, začnou", atd. Nicméně, dopíšu slovo na "zacne" a v predikci mi zmizí "začne" a objeví se jeho rozšíření jako například "začneme, začneš".
m.b.rub
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myway 15. 4. 2014 09:36

Taky mám stejné problémy s predikcí a hlavně - nejde mi přidávat vlastní slova do slovníku - napíšu slovo konzultačka, kliknu, označím a nenabídne mi to možnost přidat do slovníku....

No, má to ještě dětské nemoci, snad to brzo opraví :)

-- 15. 4. 2014 09:56 --

Nezmizela, jen je to v nastavení vypnuté - dej si nastavení/klávesnice/upřesnit a zapni si volbu - Zobrazovat klávesu s čárkou ;)
With Nokia since 2001!
myway
Junior

Odeslat příspěvekod Stein 15. 4. 2014 10:03

Predikce je špatná, blbne to každému s českou nebo slovenskou klávesnicí. Tady má MS co dohánět a důvod změny slovníku nějak nechápu.
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myway 15. 4. 2014 10:08

Náhodou, na WP8 byla predikce skvělá :) - když sem si psal s přítelkyní, napsal slovo Dobré, hned mi to nabídlo potom ráno, a hned potom Miláčku aniž bych potom cokoliv napsal :D
With Nokia since 2001!
myway
Junior

Odeslat příspěvekod edge1 15. 4. 2014 10:16

radek_03 píše:vidite, wp 8.1 je tady a ti blbecci redaktori o tom ani zminka, hlavne ze kazdy 2. clanek na mm je o samsungu... :-(

V redakci Mobilmanie totiž nikdo nevlastní mobil s Windows Phone což je dost tragický od tak "profesionální" redakce. :D Časy se mění a "amatérské" redakce skládající se zejména z mobilních nadšenců co to nedělají pouze pro výdělek ale hlavně jako zapálení do smart věcí prostě táhnou ;-)
Siemens A50,Nokia 6230i,N79,N8,Lumia800,Lumia820, Lumia 930
edge1
Junior

Odeslat příspěvekod freedom69 15. 4. 2014 10:25

Už vyšel článek i s fotkama.
SE T610 -> W810 -> N6303
freedom69
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nigi 15. 4. 2014 10:38

Tak už mám taky od včerejška nahozeno WP 8.1, neskrývající ukazatel signálu já osobně vítám a nijak mi rušivě nepůsobí. Co mě trochu mrzí je rozdělené ovládání hlasitosti, patřím mezi těch pár lidí, kterým sjednocení nevadilo :-l a hlavně nemožnost rychle přepnout do tichého režimu, snad se toto ještě doladí. Také stále WP neumí vibrovat v průběhu melodie (pokud mám jako vyzvánění nastavenou vlastní mp3), což bylo někde zmíněno, že by mělo jít nastavit. Snad v dalším updatu. Jinak vše ok.
nigi
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 15. 4. 2014 11:23

Zrovna jsem chtěl také napsat, že ten slovník na WP8.1 je blbý a na WP8 byl přitom perfektní... :(
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod radek_03 15. 4. 2014 12:46

...panove co si stezujete na toto, nebo tamto, je to developer preview a bude se jeste doladovat, takze neplacte nad kazdou veci co se vam nezda jak si predstavujete, to se doladi, nebojte, nebo prijdete sami na to ze ta chyba je na vasi strane, pohrajte si s tim, napiste na wp co jste nasli za chyby, nebo si kupte androida 8-P
je to min 2x rychlejsi nez 8.0, napriklad... :tleskani
radek_03
Junior

Odeslat příspěvekod cicous 15. 4. 2014 14:46

nemyslim si ze si tu vetsina z nas stezuje ale urcite je dobre vedetco komu nefunguje jak ma , ja sem treba jedinej na tomhle foru komu nejede you tube aplikace zadna krome jedne a skusil sem jich snad 15 atd.. plus dalsi bugy ktere se musi doladit

-- 15 dub 2014 14:49 --

edge1 píše:
radek_03 píše:vidite, wp 8.1 je tady a ti blbecci redaktori o tom ani zminka, hlavne ze kazdy 2. clanek na mm je o samsungu... :-(

V redakci Mobilmanie totiž nikdo nevlastní mobil s Windows Phone což je dost tragický od tak "profesionální" redakce. :D Časy se mění a "amatérské" redakce skládající se zejména z mobilních nadšenců co to nedělají pouze pro výdělek ale hlavně jako zapálení do smart věcí prostě táhnou ;-)



tak jelikoz delam do telefonu atd tak od jistych obchodaku vim ze tenhle platek je pry placeny samsungem takze koho chleba jis toho pisen zpivej :)
DELL XPS 1645 STUDIO i7 4GB RAM 500GB ,ASUS 1005PR HD NETBOOK ATOM 1.6Ghz ,N8,SE k850i ,Panasonic X800
cicous
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek_03 15. 4. 2014 14:50

vzdyt to taky nemyslim tak uplne vazne, ale ty youtube mi jedou, asi je to jak pisu, chyba bude nekde na tvoji strane, treba v nastaveni 8-P
radek_03
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků