jak ve WM 6.1 udělat aby nezmizel z displeje zapnutý program

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fps 10. 1. 2009 12:54

jak ve WM 6.1 udělat aby nezmizel z displeje zapnutý program když se vypne displej (program stale je zapnutý ale neni zobrazen na displeji a naskočí úvodní obrazovka) mam E-Ten V900
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 10. 1. 2009 14:11

mám m700 a mě nic nemizí. když diplay zhasne, zase ho tlačítkem power (|) rozsvítím a vse je jak pred vypnutim display. aplikace na popredi zustavaji..
Naposledy upravil audis dne 10. 1. 2009 17:36, celkově upraveno 1
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 10. 1. 2009 16:49

na mích předcházejícich PDA ASUS 525 a HTC Touch Cruise a kamarádovo HTC HD nebo Fujitsu Siemens taky byli stále programy na displeji, ale na E-TenuV900 programy zmízí, chtělo by to někoho kdo se orientuje v registrech jestli to v nich nepujde
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 1. 2009 17:13

Registry tweak je moje parketa a bohužel si myslím že tohle bude vlastnost ROMky. Spíše popřemýšlej co si tam kdy instaloval a jestli se v /Windows/StartUp po startu nespouští něco od E-Tenu co by to mohlo způsobovat. Mně aplikace normálně zůstane po hibernaci na popředí.
anonymni

Odeslat příspěvekod fps 10. 1. 2009 18:09

programy po hibernaci na popředí nejdou od začátku takže nic to nezměnilo ani instalace jiných programů
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter34 10. 1. 2009 19:19

Skús Start-settings-today-items a zaškrtnúť Today timeout, je tam aj na výber čas za ktorý nabehne Today obrazovka.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 11. 1. 2009 10:25

takže ty programy skrývá SPB Mobile Shell, koukal jsem do nastavení SPB Mobile Shell ale tam nic v nastavení neni, jenom jestli se má zobrazit obrazovka nyní po probuzení, když to vypnu tak po probuzení programy jsou stále na displejí ale pak po probuzení zase neni zapnutý SPB Mobile Shell takže dilema co nechat
fps
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků