Náhrada za Tesco Mobile (od 1. 1. 2016)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jirka mz 5. 11. 2015 08:47

Tak mě to aktuálně vychází u Tesca na nějakých +/- 100,- měsíčně. Dobiju 200,- jednou za cca 2 měsíce a z bonusového kreditu zaplatím Internet 150 a zbytek bonusového provolám + využiju i volaní a sms v rámci sitě zdarma a druhý měsíc jedu z té 200,- co jsem dobil. Teda dobíjím možná po měsíci a půl. Ale pořád se vlezu do 150,- za měsíc
Jak to bude dál se uvidí, kam případně jít to nevim. Chtěl bych zase předplacenku, s výhodným internetem.
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod intago 20. 11. 2015 20:05

Emtecko dalo novy cenik. Volne volani v siti skoro zadara. To beru pokud se Tesco nevzpamatuje. Zas pretahnu vsecky zname a pribuzne... snad naposled
intago
Junior

Odeslat příspěvekod jaj169 21. 11. 2015 16:19

Tak uz se neco vi jak to bude po novem roce pro nas "sraropodminkove" tescomobilaky? (bonus za dobiti, volani v siti TM, minimalni castce dobiti pro zachovani ppdminek atd.) Na slovensku plno reklam a lakani ..... u nas ticho po pesine :-). Ma nekdi zakulisni info? :-)
jaj169
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jůzr 21. 11. 2015 17:06

Nic tomu nenasvědčuje. O2 utahuje šrouby.
Závislost na moderních technologiích, může být stejně příjemná i nepříjemná, jako závislost na sexu.
jůzr
Junior

Odeslat příspěvekod thegrid 27. 11. 2015 15:30

intago píše:Emtecko dalo novy cenik. Volne volani v siti skoro zadara. To beru pokud se Tesco nevzpamatuje. Zas pretahnu vsecky zname a pribuzne... snad naposled


Emtecko žádný internet ZDARMA nemá.
1.- je to podmíněné útratou 350kč/měsíc
2.-platí to jen do února

takže kecy v klecy

Vidím to na Mobil.cz, i když se omezí po FUPu internet na skoro nepoužitelný společně s programem volání v síti neomezeně za 150kč :roll:

Ale musím tam převést celou rodinu..
thegrid
Junior

Odeslat příspěvekod intago 28. 11. 2015 18:06

já psal o internetu? Ne. Mám u Tesca 2500 kaček, tak si koupim 200kbps na hooodne dlouhou dobu. Na volné volání v síti bude Emtecko asi.
50 kacek neni tak moc za mesic, kdyz dost volam... :-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod thegrid 29. 11. 2015 23:41

Hlavně bys měl psát v tohle vlákně o náhradě tescomobile což emtečko není. Ne kolik máš na úctu.
To mně připomíná vtip: inzerát v annonci - nový mercedes, litá kola, metalíza, najeto tisíc km. Neprodávám, jen se chlubím..
thegrid
Junior

Odeslat příspěvekod intago 30. 11. 2015 17:24

asi mluvím čínsky, tak znova. Tohle vlákno vytvořil admin z mých příspěvků o Tescom. Vážně s tím mám starost a vážně uvažuju o Emtečku nejen já, ale i mi příbuzní a známí, kteří přejdou se mnou, protože to, co nyní nabízí Tesco je hrůza hrůz. To snad nemyslej vážně... :hm
A víš o něčem lepším než Emtečko, kdo má levné volání v síti? 99.- chce Vodaf.a to je moc. :-|
A čím bych se chlubil? Vážně nechápu. :roll:
intago
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 30. 11. 2015 18:00

Jojo za kilo měsíčně se všichni operátoři přetrhnout v exkluzivních nabídkách....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod thegrid 30. 11. 2015 18:01

OK, tak sry
thegrid
Junior

Odeslat příspěvekod intago 1. 12. 2015 08:31

A změnilo se něco? Bohužel ne. Je 1.12. a nic, žádná změna. 300 měsíčně nedám.
Tesco si myslí, že budu platit 2,50 za minutu!!! I do vlastní sítě. Nejprve bonusem nás nalákali a nyní nás chtějí oškubat na kost :nenapadne
Ale už jsem to rozjel...
Za stovku měsíčně si vážně budeme volat... :-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod intago 2. 12. 2015 11:30

a proč dali dva roky??
Jo, ted budou mit stare simky cenu
propadnou myslim po roce, po pul roce penize na nem
Me nic neprišlo...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod intago 2. 12. 2015 11:46

hrůůza Dva dny se dřu s převodem spousty simek. A pak někdo zjistí, že Tesco dal na FB zprávum, že se bonus prodlužuje!!
Mají tam binec. Nejprv dají bonus jako lákadlo, podmíní je zbytečným navázáním na banální kartu bez významu, pak ho zruší nesmyslnými 4 výhodami. My chceme zmizet a oni v posledni vteřině pohodí někde na webu zprávu, že je vše totálně jinak.
Takže kdo si nekoupil simku před rokem nemá šanci dostat dobré ceny za volání. To je tedy manažerský úlet...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod intago 2. 12. 2015 11:48

Mají tam binec. Nejprv dají bonus jako lákadlo, podmíní je zbytečným navázáním na banální kartu bez významu, pak ho zruší nesmyslnými 4 výhodami. My chceme zmizet a oni v posledni vteřině pohodí někde na webu zprávu, že je vše totálně jinak. Dokonce dali dva roky výhod jež nikdo už nečekal :tleskani
Takže kdo si nekoupil simku před rokem nemá šanci dostat dobré ceny za volání. To je tedy manažerský úlet... :roll:
intago
Junior

Odeslat příspěvekod intago 2. 12. 2015 12:24

mě odepsali:
Dotaz na bonusový kredit jste nám posílal 1.12.2015 v odpoledních hodinách. V tu dobu nebyla tato informace ještě dostupná.

Včera to bylo ještě tajné...

odepsal jsem jim:
sice jsem se dva dny zbytečně namahal, ale neva
Jak ale vysvětlíte zájemcům o novou Tesco kartu, že nemůže mít tak dobré ceny jako byly na staré, to fakt nevím...

Máme dva roky klid...
intago
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků