SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod WolfN 20. 3. 2015 22:01

Nezavidim, nocnich jsem mel behem doby co ridim nekolik u pekarny tak dvanact let nazpet a nikdy vic uz ne.
Ranni jsou snad lepsi i kdyz nekdy vyrazim opravdu brzy stale se to da.
Videl jsi fotky? ;)
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 3. 2015 23:32

Kurňa a já zas tak dvě denní za měsíc, zbytek noc.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 20. 3. 2015 23:49

Verim, tatka jezdil na draze pres tricet let, deda take a ma rozhozeny biorytmus, proste se budi pravidlene mezi druhou a ctvrtou, pak se prevaluje, malokdy znova zabere a kdyz uz tak jen na chvili no a pres den...znas to urcite sam.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 3. 2015 02:02

Až moc dobře. Teď mám konec 8:20, eště asi z Třebové do Kútů, v Břeclavě možná konec a na kutě.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 22. 3. 2015 10:44

Jsem divný, když mě nevzrušuje Samsung iS6?
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 22. 3. 2015 10:57

Se jdi zeptat do sekce Samsung, tam tě rovnou objednají k doktorovi :-D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 22. 3. 2015 11:12

Vole... :-D Ještě dostanu ban :D
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 3. 2015 12:59

Naecken píše:Jsem divný, když mě nevzrušuje Samsung iS6?

To je nějaká tvoje korejská přítelkyně? :D
Možná pochopím, že tě mobil vzruší pokud si na něm pouštíš nějaké pěkné video.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dejvidek 22. 3. 2015 13:42

Jak tak koukám, tak mi asi zdechnul ten SSD disk od Intelu :-D Co koupit teď? Nebudu čekat na vyřízení reklamace, beztak novej mi nedají, už se nedělá :-D Systém na plotnovym disku je teda zlo! :-D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 22. 3. 2015 13:47

A ty nemáš takový ten pocit, že jo, tohle je ono?
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 22. 3. 2015 13:48

Dejv: Plotna taky odejde. Kup SSD a k němu HDD.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 22. 3. 2015 13:49

Mám v kompu kombinaci SSD + 3x HDD, teda teď to SSD chcíplo :-D Asi koupím tohle.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 3. 2015 14:19

myšpulín píše:
Naecken píše:Jsem divný, když mě nevzrušuje Samsung iS6?

To je nějaká tvoje korejská přítelkyně? :D
Možná pochopím, že tě mobil vzruší pokud si na něm pouštíš nějaké pěkné video.

Me se nova s6ka take moc nelibi a nerajcuje me, byt to ale nejaka korejska slecna tak by se nebylo o cem bavit :D

Radeji mit system na "horsi" plotne nez na SSDcu ma corsaira 64GB asi tri roky ale pouziam jej zridka, system bych si zatim na ssdcko nedal, winy jsou schopne s nim pekne zatocit a nedozije se vysokeho veku, nic noveho pod sluncem, mozna ale to riziko za ty parametry a rychlost i stoji...jak komu, me teda ne.

-- 22 bře 2015 14:25 --

zrovna tohle ssdcko bych u czc tedy nekoupil ac tam obcas chodim, tohle maji mironet,bscom i zelenej kripl, pod ctyri tisice: http://pevne-disky.heureka.cz/intel-530 ... bw240a401/

Zamrzi jen ze kolem 3.4 jsem pred dvema tremi roky, kupoval prave corsair nova 2 64 u czc dnes mam daleko lepsiho intela s 240 ale to je ve svete elektroniky a pc normalka.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 22. 3. 2015 14:28

Chlapi, co zatmění slunce, pozorujete na sobě nějaké změny? ;-) Já na sobě max. to, že jaro je tady, noo včera bylo, dneska tady v Ostravě vládne paní zima, i když nesněží. Včera byl ideální den na zahrádku, tekutý mok s pěnou, prostě bomba :love: A až přijde jaro v pravém slovasmysle, tak nám budou padat oči z důlků, na ty naše krásné ženy. :-)
anonyni

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 3. 2015 14:35

To uz padaly ve ctvrtek v karline ty jo...jsem se na sokolovsky nestacil na plosine otacet, kramska no tak martasi su p sup, to toho nemas doma dost, nebo si vecer nekam skoc do toho, skladej pak vocumuj, povidam az to slozim budou v trapu pockej chvilku :D :P
Pokud jde o zatmeni nic na sobe nepozoruji, ani lepsi an horsi porad stejnej pošuk ale byl to naramnej pohled a uzasna podivana, postoval jsem to uz v patek sem: viewtopic.php?p=10601224#p10601224
Nevim jak vy ostatni ale me v jednu chvili behal mraz po zadech a lidi okolo to rikali take, kdyz bylo tech 75p tak se trochu zeserilo jako by melo neco prijit a i celkem vyrazne ochladilo, jako nic moc pak jak se to zase vracelo zpet do normalu to byl hukot, jednu chvili byl pohyb hodne rychly, no co...jsem rad ze jsem mel tu cest to videt.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků