Vyzkoušejte betaverzi nového Bazaru mobilů

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ivo M. 23. 2. 2007 19:04

osobne píše:Diskuze je důležitá. I v internetových obchodech, např. Czechcomputer.cz, bývají pod výrobky diskuze, proč by tedy taková diskuze k prodávané věci nebyla užitečná i v bazaru?
:pozor2 :pozor2 :pozor2!/quote]

Zde bych si dovolil mirne nesouhlasit. V podobnych internetovych obchodech je diskuse urcite uzitecna, ale proto, aby:

1) prodejce neodpovidal kazdy den 10 × na jeden a ten samy dotaz; misto toho se dotaz i odpoved zobrazi v diskusi, zajemce si jej precte a uz se nepta

2) v techto obchodech se prodava nove zbozi - tedy takove, jejichz recenze nebo uzivatelske zkusenosti se tezko hledaji; zde se pak clovek muze dovedet aspon zakladni informace; o zbozi v Bazaru uz ma kupujici predem zajem, vi do ceho jde, co cekat, co ten dany telefon ma a nema.

Nejsem sice pro uplne zruseni diskusi, ale forma, jakou ma novy bazar mi vyhovuje.
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 2. 2007 10:15

Region do rychlého výběru: to by šlo.

Počet inzerátů hned na titulku: tohle ještě zvážíme. Moc mi není jasné, k čemu to bude dobré. Autor inzerátu dostane (zatím to ještě nefunguje) všechny příspěvky automaticky e-mailem. Ten, kdo je chce sledovat, si je také může přihlásit. Kdo ocení, že uvidí počet diskuzních příspěvků hned na titulní straně u inzerátu?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 24. 2. 2007 11:53

Bylo by mozne vysledky, ktere lze filtrovat pomoci rychleho vyberu take filtrovat pro export do RSS? Tzn. ze bych si mohl nechat do ctecky RSS kanalu zasilat jen vse, co se tyka znacky Sony Ericsson v regionu jizni moravy?

Ad. Pocet diskusnich prispevku na titulni strane: trochu mi to tam chybi ze stareho bazaru, ale myslim, ze to je jen o zvyku. A kdyz se tam pocty prispevku zobrazovat nebudou, nebude to vybizet ke zbytecnemu tlachani, ktere se prave timto snazite odstranit.
T-Mobile CZ
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 24. 2. 2007 15:34

Ten počet diskuzních příspěvků na titulku mě prostě napadl na první pohled - ani nevím, že to ve starém bazaru bylo, nenavštěvoval jsem jej. Jak jsem psal - bylo by to pro příznivce diskuzí. Ti by pak viděli, jak to u kterého inzerátu "vře". Ale je jasné, že pokud jdete nyní spíše proti diskuzím, tak tento návrh pravděpodobně zamítnete.

Ten nápad Ivo M. s filtrací i pro RSS je zajímavý a bylo by to pravděpodobně k užitku.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 24. 2. 2007 16:13

Souhlasím s Ivo M. a neser: Na první pohled když jsem v stoupil do NEW Bazaru jsem zjistil že tam chybí počet diskuzí jednotlivých inzerátů a přimlouvám bych se za to,abyste jej tam umístili...
TomeekHoleek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 24. 2. 2007 17:42

2 TomeekHoleek: asi me bylo spatne pochopeno. Radeji bych to nechal ve stavajicim stavu, tedy bez poctu diskusnich prispevku na titulni strane.

Jeste k tomu filtrovani pomoci RSS. Videl jsem neco podobneho na jednom redakcnim systemu. Registrovany uzivatel by si mohl pres checkboxy zaskrtat, jake nabidky chce exportovat (tzn. jake telefony, z jakych regionu a zda nabizene nebo poptavane) do RSS a system mu pak bude posilat jen inzeraty vyhovujici zadanym parametrum.
T-Mobile CZ
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smikee 24. 2. 2007 18:00

Tento bazar se mi líbí a moc :) Už aby byl jako primární :tleskani Je to sqěle vyřešené
edit: zjistil jsem, že nefunguje aktualizace inzerátu :!:
Smikee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 2. 2007 18:33

RSS podle nastavení filtru: už to mají programátoři mezi úkoly, snad to půjde nějak udělat.

Diskuze: tohle proberu s redakcí v pondělí. Uvidíme.

Aktualizaci inzerátu lze provést jen jednou za kalendářní den, ne kdykoli. U svého inzerátu, který jsem přidal včera, je dnes odkaz aktualizace funkční. Stejně se to chovalo i před spuštěním při testech. Opravdu vám aktualizace nefunguje?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne 24. 2. 2007 18:39

Ivo M. píše:Zde bych si dovolil mirne nesouhlasit. V podobnych internetovych obchodech je diskuse urcite uzitecna, ale proto, aby:

1) prodejce neodpovidal kazdy den 10 × na jeden a ten samy dotaz; misto toho se dotaz i odpoved zobrazi v diskusi, zajemce si jej precte a uz se nepta

2) v techto obchodech se prodava nove zbozi - tedy takove, jejichz recenze nebo uzivatelske zkusenosti se tezko hledaji; zde se pak clovek muze dovedet aspon zakladni informace; o zbozi v Bazaru uz ma kupujici predem zajem, vi do ceho jde, co cekat, co ten dany telefon ma a nema.

Nejsem sice pro uplne zruseni diskusi, ale forma, jakou ma novy bazar mi vyhovuje../quote]


Zde bych si dovolil zase já nesouhlasit.

1) Diskuze pod výrobky nejsou jenom kvůli komunikaci prodejců a zákazníků, ale i zákazníků mezi sebou. A to jsou často ty nejcennější informace, které lze před zakoupením získat, protože prodejce je motivován snahou prodat výrobek a z toho důvodu nemusejí být jeho informace zcela košer, kdežto zákazníci mezi sebou nemají důvod si něco nalhávat.

2) Díky individuálnímu šedému dovozu lze na bazaru často zakoupit mobil, který v ČR zatím ještě nebyl ani uveden do prodeje. Takže ani v bazaru člověk nemusí předem vědět, do čeho jde.
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 24. 2. 2007 18:53

Smikee píše:Tento bazar se mi líbí a moc :) Už aby byl jako primární :tleskani Je to sqěle vyřešené
edit: zjistil jsem, že nefunguje aktualizace inzerátu :!:


mně šla aktualizace inzerátu v pohodě..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 24. 2. 2007 21:37

Bazar je opravdu pekny, musim pochvalit
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod woodywoodpecker 25. 2. 2007 08:50

Super-rychlé,přehledné a opět to šlape v Mini Opeře.
woody
woodywoodpecker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Smikee 25. 2. 2007 10:49

Marek L. : Omlouvám se, už to funguje. Chyba byla nejspíše někde mezi klávesnicí a židlí :oops:
Smikee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod haasteren 25. 2. 2007 14:29

Kdy uz konecne napadne do bazaru pridat tyto zakladni INFO jezisi proc mam proklikavat 40 inzeratu a nevim odkud ti lide jsou vzdyt to je zakladni udaj boze ...
haasteren
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod haasteren 25. 2. 2007 14:30

konecne vydim ze v nove verzi to je v rozsirenem hlednani ale urcite aspon kraj by bylo dobre aby byl videt na titulce
haasteren
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků