HTC TyTN II ~ HTC Kaiser ~ Orange SPV MXXXX ~ MDA Vario X

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod peto01 4. 1. 2008 16:50

a kde ho presne najdem na stranke t.mobilu?
peto01
Junior

Odeslat příspěvekod zmizik 4. 1. 2008 17:24

peto01 píše:a kde ho presne najdem na stranke t.mobilu?


od pondelka :oboze
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WildWave 5. 1. 2008 02:05

No konecne sa aj T rozhybal. Ale ze za 19.990,- ? Ak je to pravda, tak velmi milo prekvapili, to je celkom slusna zakladna cena. Som zvedavy kam sa budem vediet dostat s bonusmi :)
WildWave
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peto01 5. 1. 2008 09:06

tak keby si ho mam znova kupovať, tak si radšej priplatim 1500sk ako nosiť na mobile reklamne nalepy t-mobilu.
peto01
Junior

Odeslat příspěvekod lukastop 5. 1. 2008 09:41

MDA Vario III
Plná cena : 19.990,-Sk
Cena od programu služieb 100Viac, Relax 100 12.990,-Sk
lukastop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stranger1121 5. 1. 2008 19:13

Je aj upraveny FW na T-Mob obraz? Je blokovany?
stranger1121
Junior

Odeslat příspěvekod WildWave 5. 1. 2008 20:30

Samozrejme, ze ma zaujala plna "vychodzia" cena 19.990 Sk, ktora je nizsie ako na e-shopoch. Ked uz mam mat brandovany mobil, zacinam na cene 12.990 Sk - 2000 Sk bonus - 50% za body a to uz je celkom zaujimave :)
WildWave
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peto01 6. 1. 2008 16:27

čau, existje nejaky program na písanie programov v C???ale aby som ho potom aj tam spustil..dik niečo ako Microsoft Visual C++
peto01
Junior

Odeslat příspěvekod stefi023 8. 1. 2008 12:03

Velice me mrzi ze tenhle pristroj (ostatne skoro vsechny od HTC) nema prisvetlovaci diodu, to povazuji celkem za nutnost. Ani ne tak na foceni, jako spis pouze o svetlo. Casto chodim v noci nejruznejsima terenama (to vite, clovek se opije a pak nevi kudy chodi.) Proto by me zajimalo jestli se da dokoupit nejaky pridavne prislusenstvi typu blesk, ci prisvetlovaci dioda, ktera by se strcila do toho usb konektoru...
stefi023
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WildWave 8. 1. 2008 12:18

V prvom rade je zajimave ze na nocne opijase a nasledne bludenie neznamym terenom potrebujes prave TyTN II :) Ale kedze ma GPS, da sa to pochopit :)
Pokial sa ti to vsak stava naozaj casto, skus si do vyhladavaca zadat firmu Petzl - myslim, ze by ta ich vyrobky mohli zaujat :D
WildWave
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stefi023 8. 1. 2008 12:32

Diky za rychlou odpoved, ovsem moc me neuspokojila. Takze jeste jednou. :oboze: Tento telefon se mi libi, jen mi chybi prave to svetylko, at uz na foceni ve tme, nebo na chuzi ve tme, nebo na jakekoliv jine cinnosti ve tme (a je jich neposcitatelne). Znacku petzel samozrejme znam, ale to vazne nepotrebuji. Tudiz existuje nejake prislusenstvi do toho usb, ktere by se chovalo jako prisvetlujici dioda? V technologii by snad nemel byt problem, ne? jen jesti to nekdo vyrabi...
stefi023
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod richardos 8. 1. 2008 12:41

Ak Ti to svetielko tak chyba a nic nebudes vediet zohnat do Kaisera, ostava Ti asi kupit iba nejake svetielko na kluce. Kvoli tomu by ma ale Kaiser od kupi neodradil, nakolko nic asi lepsie nenajdes. Vyries to malym prisvetlovacim svetlom,co zapnes na kluce a mas po probleme.
HTC TOUCH HD2
richardos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davis24 8. 1. 2008 22:40

lidi mám menší problém u Kaisera. Nevím jestli je to tak normální a pokud ano přijde mi to velmi nesmyslné. U hovorů když mám seznam tak se mi tam zobrazí pouze určité množstí (momentálně nevim přesně kolik) ale jakmile dosáhnou hovory tohoto čísla už se mi v seznamu nezobrazí další....na obrazovce dnes sice vidím že mám zmeškaný hovor ale když na něj najedu tak se mi otevře seznam hovorů ale bohužel plný a pořád vidím hovor poslední např. dva dny starý...prostě se neobnovuje a neumazává sám ......je to tak i u vašich?
Davis24
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amigo555 9. 1. 2008 00:03

to Davis24: mne sa taktiež stáva, že dokončím hovor a o niekoľko minut ma začne upozornovať na zmeškaný hovor a od toho ským som práve dovolal. Takže neviem čo si mám myslieť .......
HTC TyTN II, N73
amigo555
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zmizik 9. 1. 2008 08:50

@Davis24: zatial som si nevsimol, posledujem.
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků