Alcatel ot S860 - nástupce Alcatelu ot S853

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bomba 28. 9. 2006 11:20

Obrázek

Když jsem o něm poprvé slyšel, tak mě zaujal, ale když jsem ho viděl, tak se mi zdá, že je to od S853 pokles. Tlačítka řešená v jedné rovině se budou špatně mačkat. Ot S853 má pěkně vypuklé tlačítka, které jsou snadno hmatatelné.

Víte někdo podrobnosti o ot S860? Nevíte čím se kromě vzhledu liší od ot s853?
bomba
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 28. 9. 2006 14:10

Ničím.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 28. 9. 2006 14:41

Mě se moc líbí, víc než 853. Výbavou jsou podobné. Ale jakto, že 853 se ještě nezačal prodávat? Ale vadí mi jedna věc - Alcatel, možná je to přežitek, ale mam rad spolehlive veci a nemam rad francouze a italy.
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 30. 9. 2006 19:57

Tak toc radsi "Francouze a italy" nez cinany ne?
Alcatel mel dobry telefony nez divizi(ano ALCATEL jako firma prosperuje,existuje dal a zabyva se budovanim kom. siti)prodal cinske TCL.
Cinani tuhle znacku tahnou ke dnu a divim se ze jim jmeno francouzi dovolili pouzivat.....materske firme to dobrou reklamu nedela!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 30. 9. 2006 20:05

Nemam duveru k jejich vyrobku, treba Renault nebo Citroen bych si nikdy snad ani nekoupil. Dnes nemit duveru k cinskym vyrobkum znamena zit nahy na pustem ostrove, protoze v Cine se dnes vyrabi temer vse, a ikdyz je treba na elektronickem vyrobku Made in USA, spousta soucastek bude mit z ciny.
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 30. 9. 2006 20:33

Dobre,cina je rozvojova zeme a v budoucnu se tam bude delat prakticky vse,jejich ekonomika vzrusta jenze TCL dela telefony prave pro tenhle trh....tamni lide nejsou tak narocni jako evropane(a maji oproti nam smesne preijmy),kvuli tomu mi to vadi.
Taky je neco jineho vyrabet v cine(resp v pripade telefonu montovat) a vyvijet...tamni designeri a vyvojari jsou proste jini....nic ve zlym samozrejme.

Treba moje Motorola MPx200.Americka firma si ji od Chi-Mei vlastne objedenala a oni vyrobili vse podle pozadavku(a dobre,myslim)...tohle jsem mel na mysli,i kdyz uz trochu OT
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sigmund 30. 9. 2006 20:44

Leckterá firma skutečně nechává své výrobky nebo jejich součástky montovat v Číně,ale velmi hlídá jejich kvalitu. Číńané samotní upřednostńují kvantitu před kvalitou. Kdo někdy vlastnil oděv tamní výroby či si prohlédl originální čínský automobil,ví o čem mluvím.
Francouzi se v kvalitě vskutku Němcům či Čechům nevyrovnají,ale vždy dám jejich výrobkům před čínskými přednost.
Mám jistotu že mne při prvním použití nezabijí. U čínských si tím vůbec nejsem jistý. :-)
Sigmund
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martas06 30. 9. 2006 20:56

No to je FAKT! a naprosto s tim souhlasim.
Firma jiz nejake ty nove modely predstavila i u nas(z vlastniho vyvoje) E257,E259,E260 jedna se ale o silne LOW-Endy a tahle S860 je jenom 835-ka v novem kabate.
Podobne jako kdysi OT757 coz byla zmodernizovana 756-ka,porad jsou to ale modely za kterymi stali jeste francouzi......TCL nic vlastniho v tehle tride nema!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod COLT 16. 10. 2006 10:30

Kouknul jsem na pixmanii a už jej nenabízí ani tam. Pomalu koukám po obměně a S853 to asi nebude, nebo se dá někde v ČR koupit? (nebo ve světě?)
C25, C35, OT701, OT715, Myx6, OT535, 5110, 3100, CX70, N70
COLT
Junior

Odeslat příspěvekod Nobrain 16. 10. 2006 10:45

No koupit se dá, a to poměrně levně, akorát se musíš (nebo nějaký známí) vypravit do Maďarska. Koupíš jí v přepočtu za cca 5500,- , akorát to bude asi trošku průser, pokud budeš chtít řešit reklamaci.
Sagem RC722 - Alcatel OT501 - Alcatel OT535 - SE T630 - Motorola E398
Nobrain
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Domca 16. 10. 2006 12:43

Vypada pekne!! :!:
Kluci stop ot!!
Ale ta znacka Nenavidim Alkasrac*
Domca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Satelit5 20. 1. 2007 19:18

V těchto mobilech není žadný rozdíl kromě vzhledu, parametry jsou stejné. :wink:
Satelit5
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků