SX1 - umělé vyvolání poruchy

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bzuker 2. 6. 2006 17:31

čaute...zrovna jsem si na dc++ psal s někým kdo už asi 2 telefony vyměnil tak že je prostě vyreklamoval a dostal zpátky prachy...teď se to prý chystá udělat s MPx200...že prý ho umí ''pokazit'' tak že se sám vypne.
Neumíte někdo něco takového s SX1? Jsem s ním měl dřív problémy že se vypnul když jsem začal nabíjet...a asi 2 měsíce byl v reklamaci. Chtělo by to ho zas nějak pokazit potřebuju prachy:)))
Bzuker
Junior

Odeslat příspěvekod fandas 2. 6. 2006 18:37

blazne... taky se ti muze stat, ze ti telefon nevyreklamujou, siemens ma ted nejake nove podminky
fandas
Junior

Odeslat příspěvekod Jílke 2. 6. 2006 18:51

CENZURED ! SNAD SI TO AUTOR STIHL PRECIST
Naposledy upravil Jílke dne 2. 6. 2006 18:53, celkově upraveno 3
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 2. 6. 2006 18:51

Takový šmejdy bych hnal! Jen jiný způsob zlodějiny...
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xroot 2. 6. 2006 19:51

YAMATO píše:Takový šmejdy bych hnal! Jen jiný způsob zlodějiny...n/quote]


No s tim naprosto souhlasim, ale obcas je nejaky takovy trik potreba, pokud zarizeni nefunguje podle predstav a prodejce, resp. servis ma na to jiny nazor. Na elektroniku mam docela dobre triky jak cokoliv vyradit z provozu bez znamek poskozeni, prokazat umysl by stalo vic nez nove zarizeni. Takove triky existuji i treba na obuv, to me zase naucil bratranec co tomu rozumi, ale tady jsem to nikdy nepotreboval. Narozdil od elektroniky, kde mi nechteli uznat reklamaci usb disku s tim ze jim to jede. No situace byla takova ze nekdy to jelo a nekdy ne. Asi v 50% ne. Moje znalosti polovodicove techniky ze stredni skoly se mi opravdu hodily:-)
No nebudu se tady sirit s nejakym navodem, ale pokud tomu nerozumis najdi si nekoho kdo rozumi elektronice nebo fyzice. Potrebne vybaveni mas na 90% doma. divil by ses jak malo staci - klidne 2-3s :-)

Ale jeste jednou podotykam ze s temito praktikami nesouhlasim a jejich pouziti schvaluji jen v pripadech jako je vyse uvedeny. Proto ode mne necekejte navod.
xroot
Junior

Odeslat příspěvekod fandas 2. 6. 2006 21:40

zajdi do servisu a rekni ze se ti vypina, oni daji novy FW, zapisou do zarucaku, a jdi tam tak za 14 dni znovu s tim samym... :wink: a musis si stat za svym! ze kdyz napr. cekas dulezity telefonat, mobil se vypne a podobne...

HW bych mobil asi nenicil...
fandas
Junior

Odeslat příspěvekod abuk 22. 6. 2006 16:58

Seš cekem blázen když to chceš rysknout....Je to trestnej čin...:(
abuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 22. 6. 2006 17:16

Každou chvílí se tu objeví Ingwie nebo Caddy a zacnou rejpat ze se pokazi sam..
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod viper.aa 22. 6. 2006 17:45

nechápu proč každej chce svůj telefon porouchat. Já jsem rád že mi můj telefon funguje a rozhodně se nebudu snažit ho uměle umrtvit. Když si snad vyberu mobil tak ho nebudu ničit že se vynořil jinej lepší. Takový lidi nechápu :pozor2
Motorola Amio--> C35i--> S45--> Samsung SGH A800--> CX70 fw56 --> se uvidí ... od 15.7.2006 SE K750i
už nikdy víc Motorolu
přešel jsem po 7 letech k SE z důvodu zániku Siemense,zatím spokojenost a doufám že to tak zůstane :-)
viper.aa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 22. 6. 2006 18:08

viper.a píše:nechápu proč každej chce svůj telefon porouchat. Já jsem rád že mi můj telefon funguje a rozhodně se nebudu snažit ho uměle umrtvit. Když si snad vyberu mobil tak ho nebudu ničit že se vynořil jinej lepší. Takový lidi nechápu :pozor2//quote]


správně :tleskani
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 22. 6. 2006 18:24

Koukam, ze umyslna likvidace mobilu je posledni dobou v mode : )
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod gabosh 22. 6. 2006 18:51

mno... JA MILUJEM SX1...KOLKO ZA NU CHCES ?????
gabosh
Junior

Odeslat příspěvekod gabosh 22. 6. 2006 18:52

mno... JA MILUJEM SX1...KOLKO ZA NU CHCES ?????

ja ju mam doma pokazenu a bez moznosti opravy (vymeit dosku treba)... :(
gabosh
Junior

Odeslat příspěvekod CIJOML 22. 6. 2006 19:11

Ja bych si tam snad radeji dal Linux :)

http://handhelds.org/moin/moin.cgi/SiemensSX1
CIJOML
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ally 22. 6. 2006 19:26

Já myslela, že tohle fórum slouží k tomu, abych se dozvěděla různé rady, jak můj foun co nejlépe používat a ne jak ho zrušit. Tohle bych rovnou zamykala (každá rada tady je v podstatě navádění k trestnému činu)
Naposledy upravil Ally dne 22. 6. 2006 20:04, celkově upraveno 1
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků